Skocz do zawartości

Napisy w menu


Exigo

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz proszę kogoś o grafikę (byłem samowystarczalny)... :twisted:

 

A więc tak, potrzebuje napisów do menu gry... standardowo:

"Zakończ" (małymi literkami najlepiej :P )

"Rozpocznij"

i... "Pomoc"

Będzie to dla was wyzwaniem, pod tym względem że room ma rozmiar 200x200 px... więc życze powodzenia :P

A, i proszę - bez cieni :) oraz żeby kontury były bez AA (wygładzenie) po zewnętrznej stronie, po to aby nie było takich syfków.. :)

Styl?... wyobraźcie sobie że jesteście w dżungli i wyświetla się wam menu użytkownika przed oczami,... co widzicie? - taki styl.

 

Gwarantuje napis w autorach typu... "Podziękowania dla <autor> za wykonanie napisów do menu" - lub coś w tym stylu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby kontury były bez AA (wygładzenie) po zewnętrznej stronie, po to aby nie było takich syfków..

Można przecież użyć kanału przezroczystości i nie będzie "syfków", tylko ładny antialiasing. Może coś zrobię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale chyba jednak przesunę termin do nocy (24:00) bo internet wolno chodzi, a i propozycji coraz więcej... więc nie musicie się tak spieszyć... :thumbsup:

Hmm... pomysł dobry, ale złe wykonanie... :( , nadal próbuj...

 

Może dam kilka wskazówek, jak wygląda gra... :

Gra dzieje się cały czas w dżungli... jest to platformówka... styl, bajkowa. - O tak... to są wskazówki, mam nadzieję że pomogły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm całkiem ciekawa gra,poza nielicznymi błędami...jednak dokładniejszą,moją opinię wyraziłem w temacie ;]

 

A co do menu,to zrobiłem cosik takiego,jak będzie się podobać,to zrobię więcej B)

Pomoc.png

 

P.s.Tamto wyżej to raczej na szybko robiłem :lol: Ale jak się spodoba,to dodam więcej bajerków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...