Skocz do zawartości

moderatornia


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
A jakbym się nawazelinił Action Decoderem oraz np. Ajaksowatym Czatem to dałbyś mi moda? =3

Nie. Jedno z drugim nie ma związku. Np. taki Propagancja, robi bardzo dobre gry w GM, ale na moda by się nie nadawał ze względu na zachowanie, jakie czasem wykazuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guxio, ja mam dwa z maty w drugiej klasie, a umiem układy równań z których przez dwie lekcje dostałem 5,5,4. A układy równań są w trzeciej klasy, tylko ze my materiał szybciej zrobiliśmy i ze trzeciej klasy robimy. To kwiestia słuchania na lekcjach, bo to mnie zaciekawiło. A programowanie też ni jak ma się do matematyki, przynajmiej podstawowo, ale jak to mówi mi znajomy programista, ja narpierw się nauczyłem dobrze programować a potem się ucze matematyki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile płacicie miesięcznie za bycie modem :D ?

 

Najlepszy jest Shocker :P Wczoraj pisze do mnie na GG "a mnie admini szanują", "a ja się nadaje na moda" :P A w temacie pisał, że i tak nie chce :D.

(zwykle nie jestem taki chamski, żeby takie rzeczy mówić, no ale... my ostatnio często z siebie żartujemy ;>)

 

Mam pomysł. Yoda na admina _^_ Kto jest ze mną :P ?

 

A tak z czystej ciekawości: a mnie jak skomentujecie _^_ ?

Ja sam uważam, że się na moda nie nadaję :P Jestem zbyt "ostry" ^^. Jakbym był modem to bym przeciążał serwer GMC dodawaniem warnów :D

 

Kogo miałbym typ[ować na moda...? E tam, przesada. Jest wystarczająco dużo moderatorów. Przynajmniej z punktu widzenia usera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Dawidds: Ja już niestety nie mam zamiaru oceniać na życzenie kto się nadaje, a kto nie, bo potem maszyna tak się rozpędzi, że jedyne co będę potem robił, to wystawianie ocen. A trafi się jakaś osoba, której nie lubię i czar pryśnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł. Yoda na admina _^_ Kto jest ze mną tongue2.gif ?

Ja pierdziele :o gorzej niz moj "fan" w gimie ktory ciagle za mna lazi i robi co ja za co czasami dostaje ode mnie w pysk xD

nie zebym mial cos do Yody, spoko facet :P tylko denerwuje mnie lizusostwo :)

btw skoro tak strasznie chcecie Snake'a na moda (w tym ja), to czemu go po prostu nie zabierzecie do tajemniczego "czarnego wozu"? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guxio, ja mam dwa z maty w drugiej klasie, a umiem układy równań z których przez dwie lekcje dostałem 5,5,4. A układy równań są w trzeciej klasy, tylko ze my materiał szybciej zrobiliśmy i ze trzeciej klasy robimy. To kwiestia słuchania na lekcjach, bo to mnie zaciekawiło. A programowanie też ni jak ma się do matematyki, przynajmiej podstawowo, ale jak to mówi mi znajomy programista, ja narpierw się nauczyłem dobrze programować a potem się ucze matematyki. ;)

Tak się składa, że rozwiązywanie układów równań metodami: graficzną, podstawiania i przeciwnych współczynników wchodzi w materiał drugiej klasy gimnazjum. Co do informatyki, jest ona nierozerwalnie połączona z matematyką, także podstawową ciągiem zależności. Niemalże każdy program wykorzystuje matematykę(z tą różnicą, że nie musisz liczyć, a po prostu znać odpowiednie zastosowanie). Od zwykłego dodawania i odejmowania, przez mnożenie, dzielenie, potęgowanie, pierwiastkowanie, zaokrąglanie, logikę(warto.ści logiczne implikacje itd.), przyporządkowania i funkcje, funkcje trygonometryczne(tu duże zastosowanie w grach), funkcje logarytmiczne i wykładnicze, aż po kongruencje dzięki którym np. można uzyskać w miarę dobrą losowość. (wiem wiem, możnaby było tak wymieniać i wymieniać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że rozwiązywanie układów równań metodami: graficzną, podstawiania i przeciwnych współczynników wchodzi w materiał drugiej klasy gimnazjum. Co do informatyki, jest ona nierozerwalnie połączona z matematyką, także podstawową ciągiem zależności. Niemalże każdy program wykorzystuje matematykę(z tą różnicą, że nie musisz liczyć, a po prostu znać odpowiednie zastosowanie). Od zwykłego dodawania i odejmowania, przez mnożenie, dzielenie, potęgowanie, pierwiastkowanie, zaokrąglanie, logikę(warto.ści logiczne implikacje itd.), przyporządkowania i funkcje, funkcje trygonometryczne(tu duże zastosowanie w grach), funkcje logarytmiczne i wykładnicze, aż po kongruencje dzięki którym np. można uzyskać w miarę dobrą losowość. (wiem wiem, możnaby było tak wymieniać i wymieniać)

 

:bye1: Jak, co kiedy? Układy równań przynajmiej w mojej szkole są w materiale trzeciej klasy, nie wiem co ty sobie wymyśliłeś kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

A moja babka od matmy dwa tygodnie przed maturą sobie zachorowała a jak ją w dniu matury spotkaliśmy to nawet 'dzień dobry' nie odpowiedziała :) Taki miałem system nauczania. Ledwo dwója i tyle.

 

Ale wracając do tematu, bo znajomość matmy z moderatorstwem ma mało wspólnego... bo moderowanie to nie jest pomaganie innym, a dbanie o porządek, upominanie i kasowanie spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoneixie, zastanów się, czy na pewno chcesz być modem. Jeśli tak, to skończ z teamami i n00bowskimi grami oraz zacznij brać się za poważne projekty.

 

Jaklub nie wiem dlaczego mówisz, że robie n00bskie gry, skoro zrobiłem jedną i to ja klockach! Dobra teamy sobie już odpuściłem.

 

PS: Nie uważam się za godnego moda

OFFTOP: oł maj god to najdłuższy temat jaki kiedykolwiek zacząłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...