Skocz do zawartości

moderatornia


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wiesz... Nie musisz tu siedzieć 24h/7
Wiem, że nie muszę :P Ale i tak ostatnio tylko odświeżam stronę, czytam najnowsze posty z 2-3 tematów i np. idę na rower. Albo dalej robię stronę internetową dla szkoły :P

 

ja tam widzę ewidentnie "złosimy" a nie zgłosimy
No poprawiłem trochę Ranmusa :P Przecież to też człowiek, też mu się może zdarzyć "zgubienie" jednej litery :P

 

Jak bym miał stawiać kim będzie nowy moderator postawił bym na Snake ;]
Wy czytacie w moich myślach, czy to ja w waszych? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja to wciaz pamietam ten dzien kiedy to sily wyzsze zaprosily mnie do grona moderatorow - przyjechal szef maybachem i zaprosili do srodka :D ^^ ale musze przyznac ze bycie modem nie jest sprawa latwa - trzeba sprzatac po innych, nieraz jak sie ma dobry dzien to mozna nawet zrobic porzadek nie dajac warna, ale jak wkoncu trafi sie na jakiegos ewidentnie wkurzajacego goscia to nic tylko z ciezkim sercem wlepiasz warna. A tak serio to dziennie tyle reportow dostajemy ze nieraz nie ma czlowiek sily reagowac, a i tak wiecej niz polowa nie ma sensu lub dotyczy takich drobiazgow nieistotnych ze az sie zastanawiam - ile tego syfu jeszcze zapcha mi skrzynke? taka prawda - wiekszosc reportow dotyczy drobnostek. No dobra, to koniec zalenia sie. Tez bym stawial na Snake'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PsihiX, ja z twoimi początkami nie mam dobrych wspomnień, bo ban na GMC za to że mój bot spamował na ircu... bez komentarza ;p.

Pozatym ten warn zamiast bana też powinnien zniknąć, bo irc to nie gmc.

 

A ogólnie jak już gadamy kto by się nadawał, to ja jestem doskonały! Pełno błędów ortograficznych, pisze jak lama i ostatnie dziecko neo. I co zdanie słowo zaczynające się na "k". Więc Ranmus "plx mod or die!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Fakt faktem - nie jestem dumny z pewnych rzeczy ktore robilem, ale czlowiek sie uczy na bledach, nie? ;) na dodatek dzisiaj popelnilem malutki blad, ale go naprawilem - tak w formie spowiedzi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamrat tongue2.gif ja wole dwa biggrin.gif dwa cyce mojej eks hehehe

E tam cyce, są ciekawsze elementy ciała ;] .

 

Zresztą, jak ktoś chce zostać moderatorem, to od razu mówię, to nie jest coś wymarzonego xd . Jeszcze jakby coś ciekawego było, to tego typu praca społeczna by była fajna, ale jak ciągle trzeba czytać takie same tematy powtarzające się w kółko od dłuższego czasu, to aż ma się ochotę zbanować wszystkich ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim chce się zostać moderatorem, ma się głowę pełną planów, wypełniania strony, itp., itd. Jeśli już uda się złowieszczy plan zostania modem, o planach często się zapomina. Ale trzeba przynajmniej aktywnie moderować forum. Phoneixie, zastanów się, czy na pewno chcesz być modem. Jeśli tak, to skończ z teamami i n00bowskimi grami oraz zacznij brać się za poważne projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. Z całym szacunkiem, ale nie powiedziałbym, że Twoje flashówki to poważne projekty ;] .

Owszem, ale jeden poważny projekt mam już zaliczony (zgadnijcie-co-to-było). To była raczej przerwa w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Marmota... Mi się tam podoba utrzymywanie porządku na forum :P

Moim zdaniem moderator tego forum powinien znać się na tym wszystkim, na GML'u, być sprawiedliwym... I pomagać ludziom. To, czy robi jakieś gry, czy nie raczej nie ma nic wspólnego z bycia porządnym moderatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem znajomość GMLa też ma mało do powiedzenia. Moderator powinien po prostu znać się na oczyszczaniu forum z brudów i utrzymywaniu na nim porządku, nic więcej. Do tego, sam powinien świecić przykładem (ale czy ja świecę, to nie mam pojęcia ;P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GML jest potrzebny do pomocy innym użytkownikom. Nie wystarczy posprzątać i cieszyć michy. Pomóc też by się przydało, nie?

No Marmot, kiedy ty ostatnio komuś pomogłeś? :P

 

EDIT:

 

No dobra, ty piszesz posta co 2 minuty... zły przykład wybrałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o GM to rzadko pomagam, bo po przeczytaniu paru nazw tematów z Pytań Początkujących nie mam chęci na pomaganie ;p . Ale w innych sprawach staram się pomagać, przy językach programowania czy jakieś inne cuda wianki w Valhalli, jak tylko potrafię :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GML jest potrzebny do pomocy innym użytkownikom. Nie wystarczy posprzątać i cieszyć michy. Pomóc też by się przydało, nie?
Gwarantuję Ci, że jeśli byś został modem i jakimś cudem udałoby Ci się posprzątać ten cały bajzel, który powstaje na forum każdego dnia, to nie miałbyś siły na odpowiadanie w tematach. A już tym bardziej nie cieszenie michy. Łatwo mówić ludziom "co wystarczy" i "co nie wystarczy" jeśli się patrzy na wszystko z boku, nie?

 

Moderator to praca społeczna jak każda inna, do tego cholernie niewdzięczna. To się tak wydaje: zostanę modem, wszyscy będą mnie szanować, będę mógł się ludziom w postach dopisywać i w ogóle będę miał władzę. Tylko jak przyjdzie co do czego, to człowiek sobie uświadamia, ile w to wszytko trzeba włożyć czasu i wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po moderowaniu mojego nbot.pl to już samo mi się odechciewa ;/ zauważ, że tam jest mniej porządku przez bandę dzieciaków spamujących ciągle "JAK W TEMACIEEE!!!!!"... Listę zbanowanych IP mam dłuższą tam niż zablokowanych osób na gg przez ostatnie 6 lat ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a propos tego "Poszukałbym czy nie ma lepszych kandydatów". Właśnie dwaj potencjalni kandydaci na to stanowisko czytają ten temat. Snake i Hanjuso. Aktualnie nie masz z nimi szans. :) Oni znacznie lepiej punktują i na dzień dzisiejszy pewnie oni by dostali "zieloną kartę".

A jakbym się nawazelinił Action Decoderem oraz np. Ajaksowatym Czatem to dałbyś mi moda? =3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a kto mi w matmie pomagał, szóstkowiczu jeden? biggrin.gif

Rzeczywiście, rozwiązywanie równań z jedną niewiadomą to rzecz wymagająca szóstki, gratuluję :) . Równanie teoretycznie powinien umieć rozwiązać uczeń trójkowy według podstaw programowych, a potem nawet dwójkowy :P . Zresztą, co ma to, że Ci pomagałem rozwiązywać banalne równania na GG do forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...