Skocz do zawartości

Bar Madness Flash


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Bar Madness

 

Gatunek: zręcznościówka

 

Opis: Przeglądając sobie temat o mojej poprzedniej flashowej grze, niejakim Button Masherze (swoją drogą, chyba dość popularna gierka), Dark Maximal przypomniał mi o starej gierce Dawidsu - Bar Madnessie. Nie zastanawiając się zbyt długo, postanowiłem odświeżyć czteroletnią grę byłego członka drużyny bobrów. Odświeżyć nie byle jak, bo wspaniałym narzędziem kolesi z Macromedii (teraz już Adobe ;[) - Flashem. Zasady są proste - pilnować drąga, żeby nie zniknął lub nie wydłużył się za ekran. Oczywiście gra wciąż jest nastawiona na bicie rekordów - ocen jest 20 (po przekroczeniu stu punktów oceny się kończą).

 

Graj online: tutaj

Rozmiar pliku: 20kb

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Jaklub

Fabuła:
Dawidsu

Grafika:
Jaklub

Muzyka:
nie ma. Ukradli.

Screeny:

Screeny byłyby większe niż sama gra. I tak grafika do najciekawszych nie należy.

Ale formalności to formalności:

formalnosci.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle nie kumam o co chodzi

Tym razem dałem wam helpa na tacy przed grą - nawet lepszego niż przy Button Masherze, bo można go czytać nawet 3 godziny, a wy nie kumacie. Jacyś tacy niekumaci jesteście wieczorem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytują mnie dwie rzeczy:

1. Pasek czasami gwałtownie zmienia kierunek i bardzo przyspiesza, więc nie da się go "opanować" :P

2. To w sumie mi nie przeszkadza - czasami pasek mi się nie porusza, więc nie ma zbytnio nad czym "panować" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksty wyleciały. Były dobrym zabezpieczeniem (m.in. dzięki nim Maxiusa przyłapałem na podrabianiu screenów w Button Masherze). Teraz przed grą wpisuje się nick, który później jest wyświetlany. Prawdopodobnie nie powrócą.

1. Pasek czasami gwałtownie zmienia kierunek i bardzo przyspiesza, więc nie da się go "opanować"

Jak dobrze pamiętam, to w oryginale było podobnie.

2. To w sumie mi nie przeszkadza - czasami pasek mi się nie porusza, więc nie ma zbytnio nad czym "panować"

Taka stabilizacja, mogę ją usunąć, ale chyba zostawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą... Dzięki wpisaniu nicku dane się gdzieś zapisują, dzięki czemu jeteś pewien, czy ktoś nie oszukuje?

Nie, ale wredni podrabiacze screenów mają potrójną szansę na wpadkę (trzy razy trzeba wpisywać tekst). A ja zawsze mogę przeprogramować grę tak, aby pokazywała rzekomy winik, zrobić screena i porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh niby takie proste, a jak wciąga :D. Najwięcej miałem 20 :jezor: więcej się normalnie nie da xD.

 

Może w końcu zrobisz tyle gierek, że sklecisz coś podobnego do tego (doszedłem do speed 6.4 przy żółtym tle)

 

...a, no i jeszcze ocena 3, przydała by się muzyczka, lepsza grafika no i lista najlepszych wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale wredni podrabiacze screenów mają potrójną szansę na wpadkę (trzy razy trzeba wpisywać tekst). A ja zawsze mogę przeprogramować grę tak, aby pokazywała rzekomy winik, zrobić screena i porównać.

 

Dlaczego po prostu nie dasz jakiegoś tła gdzie są wyniki? Najsłabszy gradient czy inne bardziej lub mniej skomplikowane tło byłoby najlepszym zabezpieczeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, nie pomyślałem o Gradiencie... Gra zaaktualizowana. Teraz oszuszci nie mają szans - gradient jest okrągły, więc trudno go podrobić, tylko wpisujcie swoje nicki przed grą.

 

Marmot: Jak się zachowywał? Bo cuś nie mam pomysłu. Może uda mi się coś wykombinować w wolnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...