Skocz do zawartości

TClipper Demo


Luksor

Rekomendowane odpowiedzi

Lol! Przecież zrobił już zapisywanie do .txt, .ini i .wri, więc czemu .html miałby być wyjątkiem :huh: Rzeczywiście trzeba najtęższych umysłów świata, żeby dopisać identyczny kawałek kodu i podmienić w nim stringa z ".txt" na ".html"...

Wiem co on już potrafi, przecież widzę ten jego program x_X No chyba, że ten program to przerobiony przykład czy cu.

 

Nie wiem co Ty chcesz z niego zrobić... "chlopak i tak juz sie duzo nameczyl", "on i tak duzo zrobil" WTF ? Gadasz tak, jak by cierpiał przez tworzenie tego programu. ;D

 

[/OFFTOPIC]

 

a co nie postaral sie zeby to zrobic? to co on zrobil to i tak duzo a ja od niego nic nie wymagam. A to, ze to jest pare sekund to mnie nie interesuje, bo my nie jestesmy Luksorem i nie wiemy ile on umie. Ale skoro tak uwazasz to dobra

 

Omg! :D Ja to już dodałem i o tym zapomniałem :jezor: :D.

Nie jestem aż taki nub, żeby nie umieć dodać filtru :D .

 

Teraz mi to mówisz jak zacząłem sie użerać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko wiesz, nie wszyscy sa najmądrzejszymi i nie wszyscy umieją takie cuś więc ty się schowaj, skąd możesz wiedzieć czy mu to moze zajac 5 minut skoro nie jestes nim i niewiesz co on umie, on i tak duzo zrobil

 

Przepraszam, że powtórzę, ale skoro zrobił zapisywanie w .txt, .ini i .wri i dodał kolorowanie składni HTML to dlaczego miałby nie dodać zapisywania w .html? Po to tutaj jesteśmy, żeby pomagać w rozwijaniu programów i myślę, że Luksor jest otwarty na każdą poważną propozycję :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, widze ze projekt troche zamarl a chcialem powiedziec ze moglbys dodac

- po napisaniu czegos w tym programie, nie zapisaniu i wyjsciu pojawienie sie informacji "czy chcesz zapisac..." bo komus niecchacy moze sie wyjsc i bedzie problem

- opcje rozciagniecia tekstu (nie wiem jak to sie nazywa) zeby z lewej i prawej strony wszystko bylo wyrownane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze projekt troche zamarl

Co? :blink: Męczyłem się nad nową wersją w której są 22 zmiany! :]

Postaram się dodać twoje pomysły w nowej wersji (1.0) bo dopiero teraz zobaczyłem twój post.

 

update v. 0.9

 

 

ZMIANY:

 

-dodano: splash screen

-dodano: zapisz jako obraz

-dodano: zapisz jako stronę sieci web

-dodano: tryb programisty kolorujący kilka języków programowania

-dodano możliwość pokazania liczby znaków

-dodano możliwość skoku do wybranego znaku

-konfigurowalny gradient wokół edytora

-nowy, bardziej funkcjonalny system aktualizacji działający na plikach tekstowych

-możliwość pobrania najnowszej wersji z poziomu programu

-aby przestać pisać pogrubieniem, kursywą lub podkreśleniem wciskamy przycik drugi raz

-informacja na temat wciśniętych przycisków "B" "I" "U" pokazana jest na Status Barze

-nowy skrypt pokazywania pozycji kursora (teraz pokazuje linię i pozycję na lini)

-upiększone okno informacji ;P

-możliwość otwarcia pliku poprzez upuszczenie go na edytor ( Drag & Drop )

-dodano obsługę otwierania plików kiedy program jest skojarzony z rozszerzeniem

-trochę upiększony design

-menu opcji podzielone zakładkami

-w trybie programisty jest możliwość pobrania kodu HTML podanej strony

-w trybie programisty przyciski "B" "I" "U" wkjejają tagi HTML np. <B></B>

-możliwość zapisu pliku w formacie *.rtf

-brak opóźnienia liter podczas odtwarzania dźwięku

-możliwość zaszyfrowania i odszyfrowania tekstu

-3 nowe dźwięki klawiszy

 

Nowa strona programu: http://luksor.koon.pl/tclipper/ lub http://tclipp.er.pl/

 

Proszę o oceny. ;)

Pozdrawiam :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten programik aż chce mi się zacząć pisać w delphi. Dobra robota, jeszcze zmieniłbyś, że gdy zaznaczony tekst jest np. pogrubiony, to ikonka jest inna (no rozumiesz chyba o co mi chodzi ;) )

Też dodam ;)

 

 

Piszcie swoje propozycje i oceny, chcę wiedzieć co myślicie o nowej wersji! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabarz:

To sobie OpenOffice ściągnij. Ma wszystko to samo co zwykły Office (Office to pakiet z Wordem, PowerPointem, Excelem i paroma innymi jak coś ;p ), tyle że darmowe

 

Dzięki bardzo, ale w TClipperze też przydała by się ta opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzjel po co Ci w edytorze tekstu kolorowanie składni GML'a 017.gif

W ogóle to widać że program co każdy update jest coraz lepszy ;p Przy zapisywaniu jako obraz program nie dodaje koncówki *.bmp. Zaraz sprawdzę resztę opcji. Ocenę dam w edicie (teraz bym ocenił tak na 4/5 ;p)

EDIT:

Innych bugów nie znalazłem. Tylko obraz który zapiszę jest bardzo szeroki ;p Ogólnie dobre i przydatne funkcje. 5/5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lol włączam Tclippera i podczas sprawdzania aktualizacji zaspamowało mnie reklamami i naraz uruchamiło się aż 12 IE o lol prawie zmuliło mi kompa.

Gratuluję wyobraźni.

W najnowszej wersji aktualizacje nie są sprawdzane przez stronę internetową tylko przez pliki tekstowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma, co potrzeba. Już nie potrzebuję Worda, bo mam TClipper Luksora biggrin.gif

A ja już nie potrzebuję Photoshopa, bo mam Paint Microsoftu :D !

 

TClipper i Word to dwa różne programy, moim zdaniem nie ma sensu ich porównywać :P . TClipper to bardziej takie wszystko i nic upchane w jeden edytor tekstu, a Word to zaawansowany procesor tekstu. Nie zabraniam używania TClippera, ale do Worda mu daleko, i to bardzo daleko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już nie potrzebuję Photoshopa, bo mam Paint Microsoftu :D !

 

TClipper i Word to dwa różne programy, moim zdaniem nie ma sensu ich porównywać :P . TClipper to bardziej takie wszystko i nic upchane w jeden edytor tekstu, a Word to zaawansowany procesor tekstu. Nie zabraniam używania TClippera, ale do Worda mu daleko, i to bardzo daleko ;)

 

Jeżeli chodzi o WordPada to TClipper jest 100 razy lepszy a jeżeli o Microsoft Word to tak, TClipperowi jeszcze daleko. Ja niestety mam WordPada i TClipper mi sie bardzo przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że to napiszę, ale nie mogę się powstrzymać. Grabarzu, dopiero co krzyczałeś i byłeś przeciwny wszelakim propozycją zmiany i poprawki programu

 

Ta no to może poproś go jeszcze o to że by tam minigierki wstawil co? chlopak i tak juz sie duzo nameczyl. wiem ze pomagacie mu sie rozwinac ale bez przesady

 

a teraz:

 

Witam, widze ze projekt troche zamarl a chcialem powiedziec ze moglbys dodac

- po napisaniu czegos w tym programie, nie zapisaniu i wyjsciu pojawienie sie informacji "czy chcesz zapisac..." bo komus niecchacy moze sie wyjsc i bedzie problem

- opcje rozciagniecia tekstu (nie wiem jak to sie nazywa) zeby z lewej i prawej strony wszystko bylo wyrownane

A dodasz jeszcze to takie rozciągnięcie? Bo przyda się do szkoły. Ma to Microsoft Word ale ja mam WordPada i nie mam tej opcji

 

EDIT: A i chyba tu nie ma co oceniać 6!!/5

 

Proponuję poczytać kilka razy to co napisałeś i zastanowić się nad dalszą "twórczością". Inaczej mówiąc - pomyśl zanim coś napiszesz.

 

Co do programu: Wielkie gratulacje, jest naprawdę dobry. Ale przy włączaniu obrazek (żółty) "TClipper" trochę denerwuje. Może zrób tak, żeby włączał się tylko przy pierwszym uruchomieniu, a za każdym następnym już nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do programu: Wielkie gratulacje, jest naprawdę dobry. Ale przy włączaniu obrazek (żółty) "TClipper" trochę denerwuje. Może zrób tak, żeby włączał się tylko przy pierwszym uruchomieniu, a za każdym następnym już nie? :)

Pomyślę nad tym, może zrobię jakiś inny kolor :) .

 

Luksor, a będzie następna część ? Bo jak na razie masz 5/5, a jak będzie fajna następna część to daje 6/5 :D.

Oczywiście że będzie :] Właśnie skończyłem prace nad przesuwanymi paskami narzędzi i poprawiłem kilka błędów :P . Nowa wersja już niedługo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pobawiłem się i znalazłem następujące bugi:

 

1. Wysyłanie wymaga poprawy. Chociaż byś "entery" zrobił ;p Chociaż podstawowe formatowanie też by się przydało.

 

2. Już wyłapany bug z BMP - nie dopisuje się końcówka. Po za tym, to samo co na poprzednim skrinie zapisało do 9031x137 pikseli, co jest w moim rozumowaniu "troszkę" zbyt dużo :) Po za tym 5mb? Lepiej dodaj jpg i png.

 

3. Byłem w trybie zwykłym, zapisałem do sieci web, a zapisało się to, co było w trybie programistycznym. Po za tym nie dodało końcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pobawiłem się i znalazłem następujące bugi:

 

1. Wysyłanie wymaga poprawy. Chociaż byś "entery" zrobił ;p Chociaż podstawowe formatowanie też by się przydało.

 

2. Już wyłapany bug z BMP - nie dopisuje się końcówka. Po za tym, to samo co na poprzednim skrinie zapisało do 9031x137 pikseli, co jest w moim rozumowaniu "troszkę" zbyt dużo :) Po za tym 5mb? Lepiej dodaj jpg i png.

 

3. Byłem w trybie zwykłym, zapisałem do sieci web, a zapisało się to, co było w trybie programistycznym. Po za tym nie dodało końcówki.

Fajnie że wyszukałeś bugi, postaram się je poprawić w najnowszej wersji :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że to napiszę, ale nie mogę się powstrzymać. Grabarzu, dopiero co krzyczałeś i byłeś przeciwny wszelakim propozycją zmiany i poprawki programu

a teraz:

Proponuję poczytać kilka razy to co napisałeś i zastanowić się nad dalszą "twórczością". Inaczej mówiąc - pomyśl zanim coś napiszesz.

 

Co do programu: Wielkie gratulacje, jest naprawdę dobry. Ale przy włączaniu obrazek (żółty) "TClipper" trochę denerwuje. Może zrób tak, żeby włączał się tylko przy pierwszym uruchomieniu, a za każdym następnym już nie? :)

 

Troszeczkę się.............zmieniłem... :twisted: :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...