Skocz do zawartości

PRO


M@TIZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
A co to za kłopot pójść do kantoru i wymienić?

 

Tak i potem wsadzi tą kasę w monitor i przeleje... Albo w stację dyskietek, bo tam prędzej wejdzie. Przecież to trzeba przelać z banku, więc nie trzeba iść do kantoru, bank sam sobie przeliczy po swoim kursie i już. Ja w mBanku bez problemu w Euro mogę płacić, natomiast z tego co wiem, to na YYG się chyba poprzez Karty kredytowe lub PayPal płaci. Niestety jestem w posiadaniu karty bankomatowej, a nie kredytowej, więc qpka - nie pomogę -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Bardziej się opłaca kartą kredytową - wyjdzie DUŻO taniej, a karta kredytowa to rzecz bardzo przydatna, bo z jej pomocą można w coraz większej ilości miejsc w internecie kupować, np. na Steam ;p .

Tylko że nie każdy ma możliwość mieć własną kartę kredytową/mieć do takowej dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za problem wyrobić :/ ? Nawet nie musi być kredytowa, wystarczy tzw. przedpłacona, a taka jest chyba nawet lepsza, nie znam się na tym. Zakupy przez internet od razu stają się wygodniejsze. A jak się nie posiada konta, to zawsze można rodziców namówić, ja tak zrobiłem i teraz ani ja, ani rodzice tego nie żałujemy, bo jest to na prawdę świetna rzecz. Na przykład, na Steamie za równowartość jakichś 25zł kupiłem Day Of Defeat Source za pomocą karty kredytowej, a w Polsce bym kupił za jakieś 50zł. Do tego otwierają się furtki do zagranicznych sklepów internetowych - niektóre płyty muzyczne bardziej opłaca się kupować w USA, bo nawet z przesyłką wyjdzie taniej niż w Polsce. A przelewem nie zapłacisz za to wszystko, a jak nawet, to bardzo drogo - kartą masz za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak nie wierzą że zakupy w internecie mogą przynosić coś dobrego E:

Mój ojciec też w to nie wierzył, dopóki nie zobaczył cen płyt na amazon.com ;D . Bo jest jedna fajna sprawa -> dolar spada w dół, a ceny zostają te same ;] . Wystarczy zawsze coś znaleźć żeby przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Po co na pocztę. Bardziej się opłaca kartą kredytową - wyjdzie DUŻO taniej, a karta kredytowa to rzecz bardzo przydatna, bo z jej pomocą można w coraz większej ilości miejsc w internecie kupować, np. na Steam ;p .

 

A nie lepiej kartę debetową ? Wychodzi jeszcze taniej, bo nie masz odsetek, a taką kartę ma każdy posiadający konto w banku i wypłacający pieniądze w bankomacie. Oczywiście nie każdy bank pozwala na zakupy przez neta takimi kartami, ale moim zdaniem ta opcja najlepiej się opłaca. Ew. zawsze można przelać kasę do mnie i ja zarejestruję na adres i mejla wskazanej osoby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...