Skocz do zawartości

Red Empire Games


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Moj team Red Empire Games poszukuje czlonkow do teamu.

Potrzebni są:

- graficy z 2

- programisci moze byc 1

 

moje gg 7755107 (glownie jestem w gg na weekend ale gry i animacje robie przez caly tydzien)

 

PS: nie potrzebuje jakis snobskich doswiadczonych moga byc srednio-zaawansowany ale by byl mily itp. nie potrzebuje goscia ktory jak sie zapytasz jak zrobic strzelanie odpowie ci to bylo 1000 razy poszukaj se.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuje goscia ktory jak sie zapytasz jak zrobic strzelanie odpowie ci to bylo 1000 razy poszukaj se.
Czyli potrzebujesz po prostu człowieka do odpowiadania na pytania, bo wstyd ci zapytać na forum? Do dupy z takimi teamami. Nie po to jest GMClan, żebyście odcinali się od niego w małych grupkach >:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie place!

po 2 jak ktos chce to dojdzie jesli nie to nie trzeba! I nie boje sie pytac! a bez nazwy to dla tego ze najpierw tworze gre a potem nazywam gre!

 

Kota w worku sie nie kupuje. To tak jak isc do pracy , nie wiedzac co sie w niej bedzie robic ;) Pomysl logicznie , ma to jakis sens ? Nie . No chyba ze ktos lubi ryzyko i niespodzianki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Phoenix: Chcesz team? Hmmmm.... A już wiem! Ty będziesz mówić co mają robić, a ty tylko może dopiszesz: Autor: PhoenixPL, podziękowania dla ktośtam, ktośtam itd. A ty tylko wymyślasz grę... Zrób coś dobrego i wtedy werbuj do teamu... Lepiej zamknij ten temat, ponieważ ludzie będą po tobie jechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile juz jest osob w tym teamie? i dlaczego ktokolwiek mialby chciec do niego dołączyć?

@Phoenix: Chcesz team? Hmmmm.... A już wiem! Ty będziesz mówić co mają robić, a ty tylko może dopiszesz: Autor: PhoenixPL, podziękowania dla ktośtam, ktośtam itd. A ty tylko wymyślasz grę... Zrób coś dobrego i wtedy werbuj do teamu... Lepiej zamknij ten temat, ponieważ ludzie będą po tobie jechać...

Trójka na tym samym poziomie, ale ja się nie czepiam. A niech tylko któryś napisze, że coś umie, to go wyśmieję a zarazem zacytuję ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Co ty gadasz :P Ja już nie przerabiam przykładów XD sam teraz piszę IronAge... (Shocker tylko mi inventory zrobił :) ) A jeśli mnie chcesz wyśmiać, to se zobacz kiedy ostatnio o coś się pytałem <_< i kiedy pokazałem, że jestem "n00bem" :P To było może z 2 miechy temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mnie chcesz wyśmiać, to se zobacz kiedy ostatnio o coś się pytałem dry.gif i kiedy pokazałem, że jestem "n00bem" tongue2.gif To było może z 2 miechy temu...

Pytanie się o coś nie świadczy o noobiarstwie ;/ O nim świadczy JAK się pyta. Poza tym świadczy też o tym poziom wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale mnie nie bylo. fast attack to nie wypal wlasciwie z nie wiedzy zrobilem taka n00bska gre. narazie pracuje nad kilkoma grami nie dlatego ze nie umiem zrobic jednej dobrej tylko dla tego ze mam duzo pomyslow. Muximan jest ale nie wiedzialem ze ktos doszedl do REG'a. Jesli ktos doszedl dyskretnie niech napisze mi na pw. Ucze sie od niedawna GML wiec prosze o wyrozumialosc Harvester zapraszam i crackkk gm rowniez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie pracuje nad kilkoma grami nie dlatego ze nie umiem zrobic jednej dobrej tylko dla tego ze mam duzo pomyslow.

 

Spisz sobie wszystkie pomysły i wybieraj po najlepszym i je realizuj. Dopiero kiedy się zatniesz (nie będziesz umieć czegoś zrobić, ale czegoś poważnego) zabierz się za kolejny najlepszy pomysł, żeby się podszkolić i ukończyć ten pierwszy najważniejszy projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Newbie nie znaczy Noob. WIKIPEDIA, DAMN!

On to napisał, damn. Jeśli nie wiesz, co znaczy "!=", to się nie odzywaj, damn. Damn damn damn damn DAMMIT.

 

PS. Teamowi życzę szybkiej śmierci. Moje życzenia zawsze się spełniają. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...