Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ej admini i moderatorzy, póki co zostawcie ten wątek, ma on moje przyzwolenie, bo jest ciekawy. ;P

 

A musisz mówić? Przecież to widać i po zdjęciach i po wypowiedziach.

tak, kontynuuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No nie wiem no... Szybko strzelasz fochy jak ktoś Ci nadepnie na stopę. Pokazałbym konkretne wątki z gmclanu o tym świadczące, ale... nie zasłużyłaś. :P Ale wiedz, że są takie. Jeszcze się parę uzbiera i będzie można co wypominać. Ciągle zbyt mało danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem no... Szybko strzelasz fochy jak ktoś Ci nadepnie na stopę. Pokazałbym konkretne wątki z gmclanu o tym świadczące, ale... nie zasłużyłaś. :P Ale wiedz, że są takie. Jeszcze się parę uzbiera i będzie można co wypominać.

 

dla takiej tylko ochłapy i ch** na pocieszenie w luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś innego puściłaś bo cały czas czuje smród,idź na koncert tokio hotel z tą dyfuzją

och, pojechałeś ;( kurde ;(

i gdybyś był tak łaskaw i od czasu do czasu się wykąpał nie zatruwałbyś sobie powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ech xd te wasze wypociny... nie Ranmus, jeszcze nie pusciłam 'focha'
Jak nie jak tak. A ten wątek z komiksem od Aryime? Też chciałaś by Cię namalowano i jeszcze proponowałaś dokoptowanie Firemarka, a potem co? W innym wątku obraziłaś ją, potem odpisałaś, że wcale na tym komiksie Ci nie zależy, jakbyś komuś łaskę robiła, że Cię namaluje. I wiesz co? Sumienia nie oszukasz. Pisz co chcesz, śmiej się, ale ja wiem, żeś wtedy poczuła smutek. Dla mnie to było typowe dziecinne zachowanie. :) Foch! Poczułem wtedy typowego focha i schowanie się za swoją skorupką. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak. A ten wątek z komiksem od Aryime? Też chciałaś by Cię namalowano i jeszcze proponowałaś dokoptowanie Firemarka, a potem co? W innym wątku obraziłaś ją, potem odpisałaś, że wcale na tym komiksie Ci nie zależy, jakbyś komuś łaskę robiła, że Cię namaluje. I wiesz co? Sumienia nie oszukasz. Pisz co chcesz, śmiej się, ale ja wiem, żeś wtedy poczuła smutek. Dla mnie to było typowe dziecinne zachowanie. :) Foch! Poczułem wtedy typowego focha i schowanie się za swoją skorupką. :P

Och, schlebiasz mi pisząc jak obserwujesz moje zachowanie. Powtórzę Och, ach..

btw. w życiu nie powiedziałam, że jestem "pełnoletnia" (haha) a co dopiero "nie dziecinna" (muahah). Kochany jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od początku był dziwnie skurczony ;o

 

Ranmus Napisano Dzisiaj, 19:43

Po co? Bo wyczuwam tutaj straszne pozerstwo, a na takich to ja mam oko, zresztą Ci już o tym wspomniałem.

jaki ty spostrzegawczy.. kurde..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli ostatnie posty Eve i mordalowa. =p A temacisz rzeczywiście można połączyć. Najwyżej później sobie ciachniecie, jak będziecie chcieli mieć oddzielnie. ;q

 

przecież Ranma pozwolił to ciągnąć to po ch** robicie niby porządek? kulajcie dropsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
od początku był dziwnie skurczony ;o

jaki ty spostrzegawczy.. kurde..

Nic więcej dodać od siebie nie potrafisz? Czy twoja dyskusja zawsze sprowadza się do jednozdaniowych, prostych wypowiedzi? Nudne to się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...