Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie jest kobieta, to jest bot negujący. :(
Zawsze myślałem że to to samo, teraz już wiem że nie, ZNISZCZYLISCIE WŁAŚNIE MOJE DZIECIŃSTWO!

 

No ale mi przeszło i doszedłem do wniosku, że ta dziewczyna po prostu taka jest, dlatego zostałem tylko przy randze bota negującego.
Co to za wytłumaczenie, jeśli ktoś kogoś wyklina i ciągle spamuje, to czemu dostaje warna/bana a nie "Poprostu taki jest" i zmiane rangi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Admini po naradzie doszli do wniosku, że dlatego nie reagują na występki Eve, ponieważ osobniczka ta nie posiada siusiaka. Chcą oni także zauważyć , że płeć w sumie ma się nijak do całej sprawy, ponieważ z Ddusią robili porządek, a takiego Propaganję traktują na wielce uprzywilejowanych zasadach, mimo że osobnik wymieniony na końcu ma owłosione nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admini po naradzie doszli do wniosku, że dlatego nie reagują na występki eve, ponieważ osobniczka ta nie posiada siusiaka. Chcą oni także zauważyć , że płeć w sumie ma się nijak do całej sprawy, ponieważ z Ddusią robili porządek, a Propaganję traktują na wielce uprzywilejowanych zasadach, aczkolwiek osobnik wymieniony na końcu ma owłosione nogi.

I wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...