Skocz do zawartości

ChaosLand Trailer


Yoda

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, jak gra z widokiem z góry - od razu Almora :rolleyes: Ludzie...

Kolejne MMORPG typu przeróbka Tibii smile.gif

Radzę przeczytać uważnie pierwszy post.

Jakoś mi się strasznie nie podobają dachy tych budynków, takie jakieś łyse.

A co niby na nich ma być o: Btw grafika sie jeszcze w dużym stopniu zmieni.

Giera jak giera, ale trailer to jest dno normalnie xD. Nic nie pokazuje, niczego się z niego na dobrą sprawę nie można dowiedzieć, zwykłe nagranie jak grasz, bez żadnych urywków z ciekawych momentów, bez muzy tongue2.gif. Jak umiesz GM'a to teraz się poucz trailery robić xD.

No wiesz, nie miałem możliwości nagrać nic z walki itp. Nie teraz. Ten trailer miał pokazać ogólnie jak to będzie wyglądać, ile już jest itp :)

Faktycznie przydałyby się nowe grafiki, nie tylko dachów, wiele innych sprite'ów nie pasuje do siebie.

Ludzie ja nie jestem dobrym grafikiem ;P A staram się wszystko robić sam. I tak w CHL jest duża poprawa jeśli chodzi o grafę ;)

Ale czy nie lepiej zamiast jednej mapy zrobić kilkanaście map w rożnych lokacjach, które będą zmieniały się w czasie gry? smile.gif

No właśnie nie ;P Chodzi o to że będą małe mapki i będą zmieniane przez admina ;) Może będzie tez jakiś edytor map :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwiłbyś się, ile jest podobieństw do Almy... emot11.gif

No ile? Grafika i tyle! o! To że widok z góry. A to sypie za sobą i animacje i inne takie. Ale dobrze czuję się w widoku z góry i póki co nie zamierzam zagłębiać się w inne perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

te drzewa sie za bardza kreca i miotaja zbyt nieregularnie przez co mam wrazenie ze tam straszny huragan panuje - podobaja mi sie te latajace czasteczki - pyłki owady czy coś tam - ale lepiej by wygladały jakby były bardziej sharp - nie takie puchate.

 

poza tym wyglada cool

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te drzewa sie za bardza kreca i miotaja zbyt nieregularnie przez co mam wrazenie ze tam straszny huragan panuje -

Nom wiem że to kręcenie drzew wokół własnej osi głupie jest. W najbliższym czasie popracuję nad animacją 'szkieletową' drzew :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ci abyś zrobił tak, że gdy postać trzyma długa broń (dwuręczną), np. jak to coś na filmiku, nie mogłą używać tarczy.

Ale to nie była broń dwuręczna x_X

 

tylko czemu ta 'cegła' (tam gdzie jest życie, mana itp.) jest taka wielka?.

Dojdzie jeszcze wiele rzeczy do interfejsu. Dlatego.

dziwnie wyglądają domki, takie piankowe pojemniki na mięso przewrócone do góry nogami... i nie widać gdzie jest do nich wejście... boxed.gif

Nad domami mam zamiar popracować w najbliższym czasie.

 

W ogóle, nie bierzcie tej grafiki, że taka będzie ostatecznie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, ze nowy trailer wyglada lepiej niz poprzedni, ale do rzeczy: Chciales by nie czepiac sie grafiki, bo sie zmieni - wiec ta czesc omine ;P Ale do silnika to trzeba sie przyczepic, niestety.. Drzewa - ruch obrotowy, nienaturalny, glupio troche to wyglada, ale jeszcze dziwniej te cienie. Jak chcesz to napisz na pm, a ja zrobie ci jakis prosty system animacji szkieletowej drzew, bez zadnych dlli. Atakowanie nie jest zle, ale czary i ich animacje sa jakies za bardzo ostre, przydaloby sie rozmycie, skromny antyaliasing. Interface rzeczywiscie zbyt duzo zajmuje ekranu, ale grunt ze jest widoczny ;) Ale ogolnie mysle ze zmierzasz w dobrym kierunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam nadzieje ze wyjdzie piknie :) ale jak bedziesz potrzebowal jakis to moge skrobnac takowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...