Skocz do zawartości

Konsola Pegasus - Wspominki


TuxMan

Rekomendowane odpowiedzi

no była jeszcze taka gra, hmm teklstowa może strategiczna - na podstawie serialu Tsubasa. Wszystko po japońsku ale tak miałem rozkminione te znaczki wszystkie że i tak gole wpadały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym używanego NESa/SNESa od nowego Pegaza .

Zdecydowanie.

Osobiście posiadam 3 konsole NES... dwa orginały (jeszcze zablombowane) oraz Sege, tanią podróbkę (ale wysoka jakość dzwięku jest )...

What the f**k?! Sega zrobiła NESa?! Dwie możliwości:

- masz Sega Master System - lepsza grafika, gorszy dźwięk (mało możliwe)

- podróbkę z targu (99,9% prawdopodobności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was pamięta, gdy jeszcze nie było szajsowego PlayStation, a przed tą konsolą królową konsol lat 90 był... Pegasus!!!

 

Lol, chyba w zacofanej Polsce... Pegasus to podróbka konsoli SNES (Super Nintendo Entertainment System). I to właśnie SNES był wtedy królem konsol. Przez wielu wciąż za niego uważany, głównie przez miłośników klasyki gier wideo. Ta konsola miała chyba najwięcej gier - tzw. killerów.

 

BTW: Też miałem pegasusa kawał czasu. Super Mario Bros, czy np gra o wdzięcznym tytule "TANKS" Rox.

 

taki hokey, w ktorym mozna bylo tluc innych kijami i strzelac tym do hokeya z ogromna sila

 

Gry z serii Nekketsu. Goal 3, Nekketsu Basketball, Nekketsu Hokey itd itp. Pełno tego było, jedna z najlepszych serii.

 

 

PS: Pegasus <> NES oraz <> SNES. Jak mówiłem, podróbka.

 

TO SIĘ NAZYWA KLASYKA!

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...bayphotohosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do emulatorów, to polecam Nestopie. Można w nią grać przez neta ;) Poszukajcie sobie w googlach. A w ogóle, to Pegazus rox. Kiedyś miałem z 5 lat bardzo często chodziłem do kuzyna i pogrywaliśmy w Contrę :D Niestety w moim domu miałem okazję zagrać na NESie tylko raz... Działał jeden dzień xD

 

Contra, Super Mario, Micro Machines - w to głównie pogrywam na emulatorze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do emulatorów, to polecam Nestopie. Można w nią grać przez neta

Dla mnie główną zaletą Nestopii jest to, że jako jedyna z pobranych przeze mnie emulatorów dobrze emuluje Big Nose: Freak Out i to, że emuluje gry z Famicom Disk System. Podobno w Doki Doki Panic (oryginale Super Mario Bros. 2, DDP jest tylko na FDS) wodospad w jednym levelu może przyprawić o epilepsję. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to: Tom&Jerry, Contra, F16, Takie minigierki w cyrku i Mario. smile2.gif

 

Ten cyrk to jest Circus Charlie (mam go na kartridżu 113 in 1) ;)

 

Lol, chyba w zacofanej Polsce... Pegasus to podróbka konsoli SNES (Super Nintendo Entertainment System). I to właśnie SNES był wtedy królem konsol. Przez wielu wciąż za niego uważany, głównie przez miłośników klasyki gier wideo. Ta konsola miała chyba najwięcej gier - tzw. killerów.

 

Wydaje mi się, że Pegasus był klonem Famicoma, a nie SNES'a, ponieważ Pegasus nie miał raczej 16-bitowego procesora. Ale i tak SNES-owskie kartridże nie pasowałyby do Pegasusa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...