Skocz do zawartości

Zablokowane Game Zone


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

witam. chce na opisac nowe pisemko z grami Game Maker'owi w roli głównej.

bedzie to pisemko poswiecone grom jak i ich tworcow.

bedzie sie dzielic na:

 

Zapowiedzi - zapowiedzi gier i programow z gm (piszcie swoje zapowiedzi swoich gier na gg 7755107)

Recenzje - recenzuje tutaj gry z game makera

Lol Zone - Zmaszczone kontynuacje lub koszmarne początki z gm to tak jakby recenzje

Rzeczywistość - wywiady, porady itp

byc moze cos dojsc

 

A więc w pierwszym numerze:

 

Zapowiedzi: to wasze...i ew moje oraz Shan Vaola i inne

Recenzje: MAGI, e"L"ka, Przygody Kasperskiego, Stick's Adventure 2.0, Kill&Dead 1.0, Imo Rampage, Super Geostomp, Funny Escape

Lol Zone: Fast Attack 0.6, Sim Live 2, Wąż Superowy, LON,

Online: Almora Online

Rzeczywistość - wywiad z... , porady o...

 

 

Wiem ze napewno poruwnywać to bedziecie to do Młotka ale to jest zupełnie co innego!!!!

A wiec piszcie o swoich grach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zycze tylko sukcesu i pytanie: format pdf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki nie zawiedziecie sie!! Juz jutro naczne pisac recenzje gier. Tylko musze zalatwic pare rzeczy

 

Tylko nie wydawaj chop siup , zawsze przed 'wydaniem na swiatlo dzienne' sprawdzaj dokladnie pisowanie i bledy , i staraj sie pisac dosc stylistycznie aby sie w miare latwo i szybko z checia czytalo . Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol Zone - Zmaszczone kontynuacje lub koszmarne początki z gm to tak jakby recenzje

 

Rozumiem ,że to będzie naśmiewanie się z gier z "koszmarnych początków"... Bardzo inteligentne... Ja też miałem takie początki i jakbym zobaczył że się ze mnie naśmiewają to dałbym sobie spokój i odpuścił robienie gier.. nie wiem jaką postawę ma gmclan ale na moje na pewno nie odstraszać nowych userów. Bo 1 na 10 na pewno będzie stałym bywalcem i czegoś się nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

ŁoŁ, FaNtHaStHyThNiE aLeM cZhEmU nItChEgO o MhOiCh PrOjEkThIkAcH nIe BeNtChIeE ?

 

W pierwszym numerze proponuję też ogłosić zrzutę na korepetycje (dla twórców) z języka polskiego, ew. słownik poprawnej polszczyzny (wyjdzie taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoksik Nobody mozesz zostac tym do sprawdzania tekstu tz bledow itp. a ta nazwa Lol Zone zmienie ta nazwe chyyba ze wogole nie bedzie tego dzialu. Nazwy działów i samej gazetki zmienie bo to do bani. Gazetka wydawana bedzie tak co 1tyg, 1,5 lub 2 tyg.

W pierwszym numerze bedą gry tylko z GMclanu a następne numery będą rowniez z gm community :)

 

Przypominam ze swoje zapowiedzi pisac na gg 7755107

Acha i podaje formularz w którym nalezy napisac zapowiedz

Autor gry:

Zapowiedź:

Data premiery:

Demko: (jesli jeszcze nie ma to dawac duzo screenshotów)

Screeny:

 

PS: Te blędy w pierwszym poscie to dlatego ze pisalem szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...