Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online: Time Of Darkosen


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja nawiązując do wielu pomysłów:

1. Księgi, zwoje, ukryte kamienne tablice, potwory. Te wszystkie rzeczy mogłyby dawać coś nierealnie unikatowego, ale gdy nie powiedzie się (to do ukrytych ksiąg, tablic )to spada na ciebie klątwa mijająca np. dopiero po 2 dniach. Potwór, typu "dusza zmarłej kobiety" po zabiciu zsyłałby klątwę na nierozważnych graczy. Mogłoby to być też coś jak ta dziewczynka z filmu "klątwa"

2. Nocne potwory. Np. taki wilkołak w dzień miałby słaby atak ale za to w nocy 2x większy i szybszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na screen z nocy w świecie almory przyszło mi do głowy kilka fajnych, aczkolwiek niekoniecznie potrzebnych rzeczy ;)

 

1. Jakieś ćmy przy lampach.. ;P

2. Jakieś fajne odgłosy świerszczy ;), żeby wprawić w nastrój nocy.

3. Itemem jakimś specjalnym może być kawałek meteorytu ;p, który spada raz na jakiś czas.

4. Jakieś wspólne pieczenie kiełbasek ^^ no i do tego jakiś napój ;)

 

W sumie to można cały czas marzyć i wymyślać coraz to wymyślne rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Jakieś wspólne pieczenie kiełbasek ^^ no i do tego jakiś napój

No no :D Wyobraźcie sobie taką sytuację. Ponad 10 playerów przy ognisku, noc, w tle dźwięk świerszczy jak PRT mówił :P, odgłos palącego się ogniska i wspólna rozmowa :D To by dopiero był klimat. A co do screena to fajnie to wygląda tylko szkoda że tam ludzik pochodni nie trzymał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Po co się bawić wtedy w takie efekty, skoro i tak prawie ich nie uświadczysz, a na zmianę pór dnia trzeba czekać cały dzień? Niektórym np. pasuje granie tylko w danej godzinie i wtedy nie trafili by na noc nigdy... ogólnie nie wiem czy to ma jakikolwiek sens i na dłuższą metę nie będzie tylko wkurzać ograniczenie widoczności na mapie... jako efekt jaskiń itp. natomiast super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...