Skocz do zawartości

Zablokowane Bugi


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

@Up: Otóż to! Kupiłem sobie dużo potionów i zawsze gdy mnie zrani jakiś stwór to uleczam się, ale baaaardzo często mają double attack i nie mogę się uleczyć, bo już gryzę ziemię. ;[ Wkurza też to, że gdy jest lag, a walczyłem z potworem, to gdy odejdę gdzieś daleko to mnie zabija powietrze.

 

Nie wiem czy to bug, ale czasami jak się trafi moba zaklęciem to nic się dzieje, tj. nie pisze missed, ani nie wyświetlają się obrażenia. Po prostu mob dostał i nic mu się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Blad na postaci

Mam taki blad na mojej postaci, ze kiedys w wersji 0.60 jak bralem kase z podlogi to odejmowalo mi punkt reputacji i niestety teraz posiadam 5 czerwonych gwiazdek co nie umozliwia mi wziecie pieniedzy (Jak mi GM nie wierzy to niech sprawdzi ile osob zabilem (o ile jest taka mozliwosc) bo jeszcze ani razu nikogo nie zabilem :mellow:

Na dodatek ludzie mnie napieprzaja za to, ze mam czerwone gwiazdki.

Co gorsze myslalem na poczatku, ze wiecej gwiazdek to cos pozytywnego natomist gdy juz mi ktos powiedzial (po zabiciu mnie 4 razy), ze czerwone gwiazdki to niska reputacja to zrozumialem ;)

 

Nick postacii: "Keth"

 

Pozdrawiam

~Keth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałem, że podczas gry w Almore zużycie pamięci fizycznej co jakiś czas się podnosi... Na początku gdy grałem wynosiło 815 MB, gdy po jakimś czasie popatrzyłem - 1,12GB... Dziwne...

 

@Keth

Nie możesz zrobić nowej postaci? Poproś kogoś zaufanego żeby ci przełożył itemy. Najlepiej to żeby miał on wysoki lvl i dobry eq, to wtedy na pewno nie ukradnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zawsze po wyłączeniu almory wyskakują 3 błędy... 3 "crashe"... mam 768 ram i 128 mb na karcie graficznej i procek 1.7 GHz i almora trzyma się mniej wiecej na 80/90% fps i do tego z wyłączonymi wszystkimi szczegółami i bez muzy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że już to było wiele razy mówione. Otóż, szczególnie na wyższych levelach denerwują "double-hity". Nie raz, gdy byłem w dungeonach przez double-hity ginąłem od: hell spiderów, ghostów, a nawet skeletonów. Niestety musze powiedzieć, że z tym nie ma jak grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam powazny problem ...

Moze to nie bug, ale pisze tutaj bo Borkowi nie chce sie tego naprawic ...

Oto cala historia :

Pewnego dnia poszedlem do glebokiego lasu zabijac hollowy.

Cieszac sie nowo zdobytym lvlem wracalem do miasta

wtedy mnie wywalilo z servera

Zalogowalo mnie w swiatyni...

Chcialem wydac moje 7 punktow w Wisdom ale nagle okazalo sie ze 7 punktow, ktore mialem poszlo w Vitality.

Stracilem przez te lagi lacznie ok. 1 500 000 expa

Nie chodzi mi tu o exp ale o te glupie 7 punktow ...

Wiem, ze to tylko gra i sa to Beta testy ale pisalem juz do Borka i na PM i w grze i nic...

PM nie odpisal, a w grze napisal zebym go nie nudzil i dal mnie do wiezienia ... mam screena ;p

Prosze o pomoc :)

 

@Borek

Kiedy ukonczysz Forgotten Towera i gdzie bedzie nowy sklep ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednakże denerwuje regeneracja many i hp... Borek zrobił to tak by KLIENT sam ją regenerował zamiast przesyłać nowe dane z servera... BŁĄD... Jestem magiem i za każdym razem kiedy expie widzę że moja mana urosła do full i idę zabić potworka 1 hit i 60% many nie ma ;o a jeden hit normalnie zabiera 5% many.. na pewno ktoś już to zrobił... Pakiety z aktualizacją many i hp do klienta nie obciążyły by gry do takiego stopnia że nie dało by się grać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje to, że będąc w mieście i stojąc koło areny ktoś z areny może mnie zabić i wtedy ubywa mi expa. Może to nie do końca bug ale to denerwuje jak się ide na arene ktoś mnie ubija, a potem się budze z mniejszą ilością expa :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I głupie jest to że np expie sobie na hell spiderach niby jest od demnie dalej o 500 pikseli a w ogóle jest o 32 pixele jedynie to sprawdzam gdy zadam mu cios to wyskakuje nad nim ile mu zabrało i w tedy wiadomo gdzie w ogóle jest... :sp_ike: To się dzieje gdy spadnie fps...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę cię rozczarować ale jak padasz ( zabijasz się ) to tracisz expa i musisz go odrobić i pasek stoi w miejscu :) Pozdro Matit

 

 

u mnie akurat dzialal wporzadku pod tym wzgledem. Jednak jest bug w pasku ze jak zaczynasz nabijac expa to na poczatku nabije np 30k to mi sie pasek napelnia nawet w 1/20 a do nabicia lv mam prawie 2kk. Wtedy na koncu mam do nabicia jeszcze pare tysiecy expa, a pasek expa jest pelny.

 

Znalazlem tez pare bugow jesli chodzi o kolizje mobow ze scianami itp. screeny wkleje jak wejde na gre.

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem super buga sotatnio :D No więc magician mnie poprosil o przechowanie kasy zeby se przłozyl do innego eq. No ok dal mi kase potem z nim handluje tj. daje kase i po chwili reset serva. Oo No to loguje sie znow patrze a tu mam dalej te kase magiciana!!! :D No to gadam do niego czy on ma swoja? - ma! Dalem mu ja drugi raz... i dalej mam te kase u siebie. No to juz se ją zostawilem i pozbywam jej się w sklepach :) Ogólnie mówiąc extra bug bo kasy (jak dla mnie) było dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ze mną jest wszystko w porządku! Gdy od kogoś kupowałem poison missile (chyba od jakima) napisał cenę 20 000 i wcisnąłem accept. Myślałem, że wszystko się udało, ale gdy sprawdziłem ile mi zostało forsy to miałem nadal tyle samo! Niestety Borek jest w tym temacie i zobaczył ten bug. A było tak blisko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-( mnie tylko irytuje, że jak wciskam alt+f4 to gra zamiast się wyłączać, przerzuca się w tryb okna. No i że ładuje się godzinami (8gb ram/7200rpm/klaster z dwoch core 2 ex po 4 rdzenie), pomyśl, co zrobi gracz z epoki P166mhz :D A~! Zapomniałem, przy przechodzeniu z lokacji do lokacji (np z miasta do lasu) gra drastycznie zwalnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i że ładuje się godzinami (8gb ram/7200rpm/klaster z dwoch core 2 ex po 4 rdzenie), pomyśl, co zrobi gracz z epoki P166mhz

 

Ja tam mam 2GB Ramu GeForce 7900 GTX 512 Procesor jeden rdzeń AMD 3700+ i wczytuje się jak błyskawica...

Ba a na laptopie Celeron M 1,7Mhz 1 GB Ram niewiele dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek a na tym laptopie jaką masz karte grafiki? Bo myślałem że może przez ten procek mój się tnie ale też masz celerona więc...

 

@up no lol masz gorszy komp ode mnie i ci Almora pewnie na full fpsie chodzi... :) No co jest z tym moim kompem ja nie moge... :(

 

EDIT: czy gorsza wydajność kompa może być spowodowana zbyt dużą ilością kurzu na bebechach? :lol: Bo nie wiem... może go odkurzyc? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakby się uparł, to sama Winda potrafi nieźle namieszać. Ja mam zawsze porządeczek i defragmentacja wszystkich dysków co miesiąc.

 

Karta grafiki na lapie do Intel Media Graphics 224 MB ( zintegrowanej pamięci ) - czyli shit, chociaż gry 3D ładnie chodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...