Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online [ MMORPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie ... ledwo pograłem 5 min w Almore a tu już Borek chce z niej zrezygnować... Zrobi jak chce, ale jako jeden z niewielu zamiast wspierać Borka to powiem tak:

Zapier***ałeś bez wytchnienia tyle czasu tylko po to żeby po pierwszym dniu zrezygnować? Jeśli faktycznie zrezygnujesz to jeśteś, że tak powiem "cienki" (bez obrazy) ... bo będzie oznaczało to że nie wytrzymałeś presji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 350
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomimo, że serv wyłączony, mam tu (little) porcję danych:

 

Sprzęt:

AMD Duron 700mhz

128 mb RAM

Nvidia Riva TNT2 (32mb)

XP Prof. z SP2

Wielkość pliku wymiany (ograniczona do...): 396mb

 

Czas ładowania do momentu, w którym gra powinna się włączyć (a tak się nie dzieje, bo serv disabled):

PRAWIE 10min (9 z kawałkiem)

 

EDIT: Hej, robimy masową "zrzutkę" na PW Borka z prośbą o "enabled" serwa. Może się załamie...fizycznie (ze śmiechu) :lol2:

Ehehe, Patrysław-jakby co, to taki żart, nie??? (co???) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocil ale sie zmyl.... to znaczy ze przez najblizszy tydzien nie pogram w Almore :( :( :( :( I'm sad :( czekalem tyle i nadal nie moge pograc :(

Dopiero co napisałem posta z ostrzeżeniem, a ty już swoje. Nie kumam cię człowieku... Warn.

Patrysław

 

edit: o kurka pisalismy posta w tym samym czasie nie zauwazylem posta wyzej bo go nie bylo XD prosze o odebranie mi warna ;]

 

Nie kłam, bo patrzyłem, czy ktoś pisze. I żadnych dyskusji.

Patrysław

 

nie klamie to prawda jak zaczolem pisac to na gorze byl post pabla aole ty mnie musiales wyprzedzic :3 zaraz dostane drugiego warna za klutnie pewnie XD

 

Patrysławie, porównaj daty jego posta i twojego. Nie sądzę, żeby marcinzzz95 robił to specjalnie, najzwyczajniej jak pisał posta to tego nie było. Ostrzeżenie usuwam.

Marmot

 

dzieki marmot teraz mozna wogule usunac mojego posta :) @down: tak Tymonie ciach, ciach XD

 

Ciach, ciach? Ale wiesz że za sygnaturę i tak oberwiesz? :3

Tymon

 

O nie, nie! Jak to tak?! Patrzyłem, czy ktoś pisze posta, żaden nick nie był podkreślony przerywaną linią, nawet specjalnie odświeżyłem przeglądarkę. Może marcinzzz95 tego nie zrobił i po prostu zaczął pisać posta razem ze mną. Poza tym jego post tak czy siak łamie 4. punkt regulaminu. Szkoda, że się ze mną nie skonsultowałeś, Marmi.

Patrysław

 

Jak się pisze w szybkiej odpowiedzi, to nie podkreśla ^^ . Ale dobra, Pat ma rację, regulamin i tak został złamany. Po naradzie ustaliliśmy jednak, że tym razem będziesz miał darowane xd .

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki Ranmusowi możemy testować dalej Almorę na jego komputerze. Musicie ściągnąć nowego klienta ( tylko EXE ) i nadpisać na poprzednią wersję. Wszystkie konta zostały skopiowane także możecie dalej expić na swoich starych statach :) Logujecie się tak jak poprzednio z tym, że teraz wyskoczy okno do wpisania IP, musicie tam wpisać następujące: 217.153.5.70

 

Poprawiłem te mniejsze bugi, typu "hp_draw" itp. ale raczej dalej będzie się blokować. Tak czy siak możemy testować :) Dzięki Ranmus :thumbsup:

 

LINK DO ŚCIĄGNIĘCIA

 

PRZECZYTAJCIE PONIŻSZEGO POST'A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dobra, ja pohostuję grę alternatywnie. Zasady są takie:

- Nie zostawiam kompa na noc! Chodzi on mniej więcej w godzinach 12:00 - 0:00. Dzisiaj wyjątkowo do 1:00, a jutro i możliwe, że od rana będzie włączony.

- Mam upload dwa razy większy od Borka, więc powinno być ciutkę lepiej jeśli chodzi o lagi.

- To tyle i miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jedno pytanie... czy poprawiłeś ten bug z zacinaniem sie obrazu i słyszeniem dźwięku? znaczy się jest takie coś że idę daleko od safe zone i nagle obraz się zatrzymuje a ja słyszę co się dzieje w okół mnie ale tego nie widzę...

 

EDIT:

 

Ja odpowiem - Nie, ponieważ Borek testował mojego kompa i już mu się zacięło. :)
już mu się zacięło czy nie zacięło :blink:

 

Kolejny EDIT:

aha ok ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, myślałem, ze to wina wyłączonego serwa, ale NIC się nie zmieniło...gra się uruchamia, a tu nagle: Unexpected error occured when running the game :(

I tak zawsze, ciągle...

Chyba jest tak, że gra na mojej konfiguracji najzwyczajniej nie odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że powinniście spróbować zmienić nazwę nowego pliku EXE na taką, jak była wcześniej (Almora - Online.exe).

 

Nie ma już błędów w stylu "connection failed" jednak dalej obecny jest bug "only sounds" (pozwoliłem sobie tak go ochrzcić). Mimo to trochę sobie potrzaskałem i mam już... a zresztą sami zobaczcie. :) Idę spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że powinniście spróbować zmienić nazwę nowego pliku EXE na taką, jak była wcześniej (Almora - Online.exe).

Już tak zrobiłem i szczerze wątpię, by spacje przed i po myślniku cokolwiek zmieniły, jak je wstawię. Ale warto próbować... :)

EDIT: Tak jak się spodziewałem-nie pomogło. No trudno, idę kimać :P

 

...dobrze, że jest Soldat :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaajnie sie grało :D z 7 resetów ale i tak fajnie :D nabiłem d 3 lvla i kupiłęm se fajne wyposarzonko :P Giereczka normalnie roxuje na każdej linii :P fajnie posiedzieć se w karczmie... inna sprawa że na piwo kasy nie ma :/... xD

 

Mi się zdaje że te wieszanie sie to nie może być zapętlenie bo wtedy tylko muza by leciała a ja nie raz słyszałem jakieś jęki i uderzenia oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyhaczyłem jedną literówkę w menu - Allway zamiast allways (ze skrzydełkami, booyah)

Pozatym grałem jakieś 3 minuty (i nikt nie chciał się trzaskać na gołe klaty), po czym wystąpił ten error który był przytaczany już dużo razy więc nie będę powatrzał, i nie zdążyłem odpalić 2 raz bo spieszyłem się do kina na jakiś japoński film o lesbijkach. Teraz chciałem sieknąć ale niestety że nie ma serwera to muszem poczekać cierpliwie do jakiejś 17-18 aż wrócę ze szkoły. Hmmm ale graficzka - miód, kurcze spodziewałem się pod tym względem lekko zupgradowanego Hidden Sworda, a tu fakt - Hidden Sword który już sam był śliczny ale zupgradowany naprawdę kozacko. A muzyczka fakt - wymiatająca, ale w mmorpgach i tak wole jak winamp przygrywa :) Sorry że post sie lekko kupska nie trzyma ale wiecie jak to jest po kilku browarkach. Pokój,mam nadzieje ze jutro nastukam wszystkich, i ubije swojego pierwszego demona (taa albo choćby pająka).

Edit.

Oja jak to możliwe - nikt nie czyta tematu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Gdy ja patrzę na twojego posta, tak sobie myślę... :death:

A zobacz wcześniejsze posty i "sam sie domyśl dlaczego nie działa" :]

 

Dobra, serwer gry hostowany przeze mnie jest już w trybie OFFLINE.

 

Planowany start około 12:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nigdy w to nie ZAGRAŁEM :crying: wczoraj było connection failed dzisiaj będe próbował ok 12:00

Niedługo się odezwę na temat gry ;)

 

EDIT:

 

A czy borek mógłbyś zrobić taki mini program do testowania twojego servera czy jest online czy też offline

Bardzo bym prosił o taki programik (Nigdy nie wiem kiedy jest włączony server :boxed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...