Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

@Mistyk:

Ale co chcesz zrobić z tym głosem? Jak chcesz zmiksować lub dodać jakieś efekty, to Audacity. Jak chcesz się pobawić tym głosem i to dosłownie pobawić, przerobić go dowolnie jak chcesz, to tylko i wyłącznie Melodyne. Używają tego programu w wytwórniach rapowych w USA, żeby "umelodyjnić" nagrany wokal, żeby ze zwykłego gadania nadawał się do rytmu i melodii piosenki (i tak rap to gadanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Szukam jakiś dobrych programów do robienia zdjęć i edycji kamerką internetową np:

Dodawanie pieczątek, ramek,teł

Robienie takich efektów jak w gabinecie krzywych luster

Robienie takich zdjęć jak np "negatyw"

Robienie czarno białych zdjęć

i inne pierdoły

Najlepiej Freeware, ale stronami takimi jak np. magmypic.com i innimi nie pogardzę

 

Twój temat usunąłem, a post wstawiłem tutaj. Skoro jest temat z poszukiwaniami programów, to po co zakładacie oddzielne?

Marmot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team Fortress Classic, Team Fortress 2, Fortress Forever (mod do HL2), wszelkie Team Fortressy będące modami dla Quake'ów (na Wikipedii masz spory spis z tego co pamiętam), Left 4 Dead (premiera coraz bardziej się zbliża), Enemy Territory (może ta współpraca aż tak widoczna to nie jest, aczkolwiek również jest to gra nastawiona na współpracę graczy), Sven Co-Op (mod do HL1). Jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę :P . Ogólnie to możesz też poszukać w Google "cooperative multiplayer game", na pewno coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To teraz prośba ode mnie. Zna może ktoś program emulujący brzmienie efektów gitarowych i wzmacniaczy? W sensie, że podłączam gitarę do kompa, a ten program wypuszcza dźwięk do głośników z danymi efektami i symulacją brzmienia konkretnego typu wzmacniacza. Kiedyś znałem nazwę takowego programu, ale nazwa mi kompletnie z głowy wypadła, a przydałby mi się, bo overdrive i reverb z mojego marshalla mi nie wystarczają, potrzebuję moar efektów, ale kasy brak ;[ . Może ktoś zna taki program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi wynik w Google pod "guitar rig" prowadzi do peba, więc cena to nie taka wielka przeszkoda :P . Oczywiście, pominę ten link i skorzystam z dema :] . Dzięki za pomoc, o to mi właśnie chodziło. Teraz tylko znaleźć przejściówkę z dużego jacka na małego jacka i można grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam programu ktorym mozna by ciac grafike, chodzi mi o cos takiego ze:

1) mam obrazek 1000x1000, ustalam rozne parametry (wielkosc czesci) itp.

2) on robi mi z tego obrazka 100 czesci (100x100, zalezy od rozmiaru oczywiscie ilosc czesci)

3) jestem szczesliwy

 

:P

PS. W grafikach tibi sa tak pociete grafiki ktore sa wieksze niz 32x32 (typowy rozmiar grafiki) a jest ich tak duzo i sa tak idealnie pociete ze niemozliwe zeby to bylo recznie robione, wiec musi byc taki program =3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj skryptów do Photoshopa, są też tnące obrazy :)

 

PS. W grafikach tibi sa tak pociete grafiki ktore sa wieksze niz 32x32 (typowy rozmiar grafiki) a jest ich tak duzo i sa tak idealnie pociete ze niemozliwe zeby to bylo recznie robione, wiec musi byc taki program =3
A o przyciąganiu do siatki słyszałeś XDDD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...