Skocz do zawartości

Zmiany kadrowe


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Dnia dzisiejszego, po ponad prawie 16 latach piastowania tej funkcji, postanowiłem ostatecznie pożegnać się ze stanowiskiem głównego administratora. Od dzisiaj do grona adminów powrócił Gnysek i razem z Uzjelem będą prowadzić serwis. Formalne prawa własności prawdopodobnie także przekażę Gnyskowi, gdyż to on będzie ponosić koszta techniczne związane z utrzymaniem serwisu. A ja? Cóż, póki co pozostaję technicznie jednym z adminów i ta ranga, na rzecz zwykłego użytkownika, zostanie mi zniesiona za jakiś czas.

 

Nowej ekipie życzę wytrwałości w tworzeniu serwisu. Wytrwałości, której niestety zabrakło mi w okresie zeszłych kilku lat.

 

Dziękuję wszystkim użytkownikom za wspólnie spędzone chwile i gratuluję cierpliwości w użeraniu się ze mną. :) O gmclanie nie zapominam i mam zamiar służyć pomocą i dobrą radą, a jak mi starczy czasu, to może jeszcze z Wami posiedzę.

 

Szczególne podziękowania składam zaś  użytkownikowi @new_user za ten nostalgiczny wpis w shoutboxie, który dał mi tchnienie by jeszcze raz coś z tym zrobić oraz uświadomił, że pora ustąpić miejsca.

 

ps. Spokojnie, strona portalu wróci zapewne na dniach, gdyż sprzężenie z nowym forum nie jest trudne, ale trzeba jeszcze trochę prac konserwacyjnych przeprowadzić.

 

Jeszcze raz dzięki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bez Ciebie to już nie będzie to samo :) Zawsze miałem do Ciebie wielki szacun, taki szef wszystkich szefów, a tu proszę wirtualna emeryturka. Trzymaj się i dzięki chłopie, zrobiłeś naprawdę kawał porządnej roboty, mam nadzieję że nie znikniesz całkiem. :)

Pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Mam nadzieję, że to dopiero początek zmian na GMCLANie, chociaż postaram się, aby jak najwięcej rzeczy historycznych pozostawało na stronie (sentymentalny ze mnie człowiek), ewentualnie zmieniając miejsce (jakiś dział muzealny?).

Na razie nie planujemy zmian personalnych, myślę, że dogadamy się z Uzjelem który zapewne będzie przygotowywał nowe treści i robił za kogoś w rodzaju redaktora naczelnego, a Ranma będzie nas (gorąco) wspierał z tylnego siedzenia, wciąż w randze admina - obiecałem mu, że go nie wymażemy z historii strony oraz nie zabijemy serwisu. Moderatorzy też się nie zmieniają :)

Wiem, że wszystko zajmie niestety trochę czasu, ale postaram się jak najszybciej przywrócić podstawową funkcjonalność GMCLANu, a w kolejnych tygodniach stworzymy roadmapę i zacznie się programowanie zmian w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...