Skocz do zawartości

Warlocks: God Slayers


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

W pierwszej chwili myslałem że to zwykła animacja oddechu i wyglądała dziwnie, ale okazało się że to jedzenie i od razu uznałem że pierwsza klasa, bardzo naturalne ruchy. w PSie animowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

LzJUCDa.jpg

 

Latają po polu walki rozsiewając nasiona, z których następnie wyrastają kolejni przeciwnicy - Saplingi. Potrafią też wskrzeszać martwych towarzyszy jeśli nie odciągniemy ich uwagi.

 

która wersja myślicie byłaby najlepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Wojzax: no ja też tak myślę, i dlatego imo B najbardziej pasuje, bo to jednak ma być supportujący stwór, a nie agresywny attacker, hmm

 

gtgSDKW.jpg

 

To najniższy tier sługusów Boga Fauna, który zamieszkuje w dolinach pod górami

 

Faun Wojownik i Faun Harcownik

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojzax: no ja też tak myślę, i dlatego imo B najbardziej pasuje, bo to jednak ma być supportujący stwór, a nie agresywny attacker, hmm

 

Ale w wersji C wygląda na spokojnego i pasywnego dzięki chłodnym kolorom kojarzącym się z roślinnością i wodą. Głos na C.

 

gtgSDKW.jpg

 

To najniższy tier sługusów Boga Fauna, który zamieszkuje w dolinach pod górami

 

Faun Wojownik i Faun Harcownik

 

Wydaje mi się, że to żółte w oczach jest zbędne i nieco kiczowate, reszta pięknie jak zwykle.

Może kiedyś rzucicie się na jRPG? Wtedy arty postaci będą zachowane i widoczne w pełnej okazałości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do gry to tak dobrze się nie nadaje - przykład https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=32478&st=0

 

Jeśli nie robi się animacji szkieletowej, tylko zrobi się cała animację z "ręki" to taki styl może bardzo dobrze wyglądać. Oczywiście taka metoda jest trochę czasochłonna a co za tym idzie kosztowna, więc w sumie się nie dziwie z takiej a nie innej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

kLrQMXp.jpg

 

cała plejada minionków Boga Fauna, czyli głównego złego z pierwszego świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprzepiękniejsze pikselki <333

ciekaw jestem animacji

 

Popieram. Od jakiegoś czasu oglądam te grafiki, są naprawdę śliczne i dotychczasowe animacje też są naprawdę super, widać, że ktoś włożył w to dużo pracy. Ten Concept Faun Harcownika jest taki walentynkowy. A latające głowy B i C, chociaż jak się zasłoni zupełnie A to w tym zestawieniu brakuje czerwieni nieco, tak ogólnie. ZA to zasłonięcie niebieskiego nic nie psuje w balansie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

U7u8aZM.png

 

Jake, the Pyromancer w oldschoolowej kantynie - podczas gry często będziemy tu trafiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Czemu pikselki takie nieproporcjonalne?

Ogólnie ładne, chociaż tak duża ilość widocznej ziemi nie służy za bardzo tej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Skończyliśmy właśnie projektować wygląd Chowańców. W pewnym momencie gry dostaniesz do wyboru jedno z trzech jaj. Wykluje się z niego stworek, który będzie za tobą podążał, pomagał ci w walce, buffował i rzucał inne supportujące czary. Od czasu do czasu komentując twoje poczynania.

 

LIubvsb.jpg

 

Zapraszam do śledzenia developmentu na fejsie - https://web.facebook.com/frozen.district.sc/ :)

 

Poniżej proces tworzenia:

 

Trovy

 

jDkJrgc.png

refki

 

c6Zzq7Y.png

szkice

 

gRPGUDi.png

pixel art

 

Grimbo

 

FqS4fK9.png

refki

 

LzCTxgQ.png

szkice

 

QLzvYoL.png

pixel art

 

Aygoon

 

3vyEI8C.png

refki

 

Tj8fTmY.png

szkice

 

1ChQlk7.png

pixel art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny pomysł- ale same chowańce mi się w ogóle nie podobają :/

 

A ten w czapce to wygląda hmmm ,jak pierwszy raz spojrzałem to myślałem że to członek z jądrami w czapce;p

 

Ten smokowaty jest uroczy. I wszystkie szkice są prześliczne, takie słodziaki do przytulania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...