Skocz do zawartości

Warlocks: God Slayers


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Warlocks 2: God Slayers

 

JR86EEH.png

 

FkCKq2U.jpg

 

Akcja drugiej części rozgrywa się niedługo po wydarzeniach z jedynki. Tym razem Warlockowie będą musieli się zmierzyć z panteonem bogów władających wrzechświatem.

 

Rzeczy na których się chcemy skupić w sequelu:

 

- większa rozdzielczość grafik, animowane i pełne życia levele

- dużo lepszy co-op (tak po sieci jak i lokalny)

- drzewka umiejętności dla każdej postaci

- ciekawszy gameplay niż nieskończone wybijanie kolejnych fal przeciwników - questy, duże poziomy, poboczne zadania, npce

 

i tak, na razie musieliśmy wstrzymać prace nad Gloriousem (ale projekt nie został porzucony)

 

Warlocks vs Shadows (pierwsza część) na Steamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dużo do powiedzenia poza prostym "Good luck". A i mogę jeszcze dodać, że zawsze mnie śmieszyło troche takie wojowanie w sferach OP jak "władcy wszechświata", ale nie przeszkadza mi to jakoś :P

 

P.S. Darth Rainer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Filar Społeczności

15289106_1831695643710812_3494218498620645739_o.jpg

 

15272185_1831698120377231_4587444858392633177_o.jpg

 

pracujemy ostro nad pierwszym światem, kto go będzie zamieszkiwał, czym się będzie charakteryzował, itp.

 

@Penguin: czapka pyromancera jest po prostu zwierzątko-czapką, nie była inspirowana niczym konkretnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

a żeście się tego napisu uczepili, zrobiony przeze mnie na szybko "watermark" :P

 

górska krowa głównie z natury ma być, żyje wysoko w górach i ludki żyjące tam doją z nich mleko, z wyglądu już niekoniecznie muszą jak krowy per se wyglądać

 

@Huder: no Warlocks to nigdy nie była 100% poważna gra, w dwójce mamy zamiar jeszcze trochę pójść w tę stronę (stąd też walka z władcami wrzechświata itp. :D )

 

mi najbardziej podchodzą C, D oraz G :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Akurat koncepty ciśnie ta sama osoba co Warlocksy jedynke - Wojtek, też nabrał skilla od tego czasu :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

uN0Iu7b.jpg

 

jak myślicie jakie mógłby mieć specjalne ataki / umiejętności?

 

 

również zapraszam do followowania fanpejdża: https://web.facebook.com/frozen.district.sc/ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-przyciąganie do siebie poprzez zasysanie powietrza trąbą

-unieruchamianie poprzez chwyt korzeniami (w wersji ataku na średni dystans lub wbijaniu korzeni w ziemię i atakowaniu gracza od dołu)

-strzelanie pojedynczymi pazurami (jak z kuszy;p)

-długo ładujący się ciężki cios pazurami z bliska

-uzdrawianie współtowarzyszy poprzez spadające na nich liście

-głośny ryk który uzdrawia współtowarzyszy

-wyrzucenie nasion z trąby- każdego rozwija się pułapka/jakiś słaby oponent(np coś w stylu stojącej w miejscu rosiczki)

-otoczenie się pancerzem z korzeni i regeneracja zdrowia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasywny i spokojny, pazury zwykle wykorzystuje do wspinaczki. Sypia na drzewach, a jego wygląd pomaga mu się zakamuflować. W przypadku zagrożenia atakuje jeżeli jest w grupie. Jeżeli jest sam próbuje zachować dystans. Jeżeli nie może zachwoać dystansu wtedy się broni. Mając większość siły w ramionach, cios pazurami jest dosyć bolesny. Kształt nosa zawdzięcza znajdującym się w nim gruczołom jadowym, jad może zostać wystrzelony z nosa.

 

Alternatywnie jeśli miałyby być bardziej hightierowe to będąc solo mógłby taki zatrąbić i wtedy z drzew schodzi kilka ekstra do walki grupowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@I am vader: ######sty opis, serio :D Hmm, może trzeba będzie in-game bestiariusz zrobić :3

 

@Ignatus: podoba się mnie opcja z wyrzucaniem nasion z trąby z których coś wyrasta - fajna sprawa

 

m51fjXq.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Mi się akurat ta animacja nie podoba w stosunku do poprzednich. Tamte są żywe i świetnie się je ogląda, natomiast ta jest taka sztywna i wygląda jak z flashowej gierki o średnim budżecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...