Skocz do zawartości
Radarow

GM:S Standard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj bawię się w tym programem i dziś zauważyłem, że mam ograniczenie do 15 obiektów a z tego co wyczytałem to wersja standard nie ma limitów. Więc o co chodzi? muszę jakoś aktywować wersje standard? dodam że kiedyś zgarnąłem ją za darmo z promocji, aktywowałem, ale nawet się w to nie bawiłem, więc usunąłem program, a teraz pisze w lewym górnym rogu że mam free edition. Czegoś nie rozumiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak wczoraj ściągałem na nowo z oryginalnej strony. Spróbuje z tego linka.Teraz się wiesza na extracting...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musisz aktywowac licencje, robisz to w GM-ie na ekranie przed edytorem projektu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I po problemie dzięki za pomoc. Tak to jest jak się człowiek śpieszy i kliknie nie to co trzeba, ale zastanwia mnie po co nadal można wybierać free wersje skoro standard jest za darmo, potem taki ja mam problem. Dzięki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo tak im było prościej nie przerabiać kodu :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na YYG chyba tez można kupic. Bo jest Standard Free i Standard Paid i ta druga nie ma tego logo na poczatku gotowej gry :) Zamieszali...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie małe pytanko odnośnie wersji standard. Czy w Wersji standard możliwość tworzenia obiektów fizycznych np w grze typu hotline miami jest w pełni dostępna czy nie? Mam kilka problemów z fizyką w wersji standard i zaczynam mieć wrażenie ze musiałbym mieć wersję pro (mam klucz aktywacyjny standard więc wszystko inne smiga ładnie). Robiłem kilka ruchów po tutorialach w tym kierunku i fizyka działa ale tylko na właczonym fizycznym świecie, natomiast w topdown shooter na innym tutorialu, u mnie za diabła nie chcą się obiekty ślizgać. Czy to wina okrojenia wersji standard? Czy jakieś zaszły zmiany w kodzie po wersji 1.2 an którym jest wiele tutoriali?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zajrzyj w dokumentację, przy danej funkcji/zestawie powinno być info czy jest dostępna od wersji PRO czy nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zajrzyj w dokumentację, przy danej funkcji/zestawie powinno być info czy jest dostępna od wersji PRO czy nie.

Rozkminiłem sprawę dzięki. Została tylko wkestia sterowania przy włączonej fizyce. Ale to juz w innym temacie. Dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta