Skocz do zawartości

Zablokowane Przesówanie objektów o jeden piksel


Hobik

Rekomendowane odpowiedzi

To jest muj problem juz odd dawna zawsze mnie to wkurzało nigdy nieprubowałem sobie z tym poradzić ale w końcu czas sie zapytać. KIedy mam jakiś objekt w gm.6.1 i chcę go umieśćić n aroomie w ściśle określonym miejscu np między dwoma innymi to nigdy nieidze przesówać objektu o jeden piksel tylko przesakukuje on aż o mniej iwęcej kilka jest na to jakiś sposub? dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest muj problem juz odd dawna zawsze mnie to wkurzało nigdy nieprubowałem sobie z tym poradzić ale w końcu czas sie zapytać.

Chodzi ci o to, jak pisać poprawnie? Odpowiadam: bez ortografów i innych błędów (np. interpunkcyjnych, tudzież literówek).

Poza tym, jedynie cudem można zrozumieć o co ci chodzi, więc popracuj także nad budową zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całyms zcunkiem Dawidsu (Beaver Interactive) chodzi ci zapewne o błędy wiem że niektórym (dzieciom polonisty, w sieci muwią o was: synek skur****) przeszkadzają ale cuż niekóży je robioa koledzy nad toba jakoś potrafili isę domyśleć o co mi chodzi bo błędy wcale nieutrudniają czytania no chyba że jest się trohe do tyłu.... pozdro dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobiku drogi, a wiesz jak o tobie i tobie podobnym mówi się w sieci? Trolle! Błedy przeszkadzają nie tylko mnie, ale i innym forumowiczom. Do tego UTRUDNIAJĄ czytanie. Natomiast, nie chcę tu nikogo poniżać, ale do tyłu jest ten, który uważa, że poprawna ortografia to wynalazek złych nauczycieli (a propos wcale nie jestem synem polonisty/stki) albo jeszcze inne narzędzie ciemiężenia wolnych obywateli. Kłopot jednak w tym, że część forumowiczów postarała się zrozumieć twoje nieskładne pytania i włożyła trochę czasu w to, żeby ci pomóc. Natomiast ty nie chcesz włożyć ani trochę chęci w to, żeby pomóc innym (i sobie) i nauczyć się pisać poprawnie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

tak mi też te błędy przeskadzają, widziałem wiele języków, dialektów i innych narzeczy, ale takie coś istnieje chyba tylko w polskim internecie - język neostardyjański :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niebędę zwaracał uwagi na błędy stylistyczne i ortografie jeśki ktoś niebędzie mugł się doczytać to niech niepisze.

 

"Ja zrozumiałem o co ci chodzi, dopiero gdy przeczytałem post BP Ultimate." to juz bło naciągane niechcę cię obrażać ale czeba b być debil żeby się domyśleć tych kilku błędów ale ok będe pisał wyrażiej (nieznaczy bez błędów)

A ja ci jednak radzę żebyś pisał bez błędów.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Z całyms zcunkiem Dawidsu (Beaver Interactive) chodzi ci zapewne o błędy wiem że niektórym (dzieciom polonisty, w sieci muwią o was: synek skur****)
No... A adminom (mówią o nas: ch*jki) też ponoć się to nie podoba. Ba, nawet wymuszają by stosować słownik tudzież worda, bo mogą karać. Na gmclan chyba też. Szacuneczek oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz bło naciągane niechcę cię obrażać ale czeba b być debil żeby się domyśleć tych kilku błędów ale ok będe pisał wyrażiej (nieznaczy bez błędów)

Kilku? Kilka to można by było napisać, jakbys zrobił ze 3-4 błędy, a nie napisał całe zdania niepoprawnie, bez przecinków, z błędem nawet w słowie 'od', co to za słowo 'czeba'. Chyba zeszlismy z tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

tak brak podstawywych reguł interpunkcji języka polskiego, nie wymagamy wcale pisania dużych liter na poczatku zdania, ale chociaż używania przecinków kropek i słów zgodnych z regułami pisowni (sprawdź sobie w słowniku). Pozatym stylistycznie też powinno wsyzstko stanowić jakiś ład i skład, a ty co słowo przeskakujesz do innej mysli i nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi. Nikt nie będzie się zastanawiał co oznacza zdanie "mam takie coś że jak nacisnę to sie przesuwa i jak naciakam to sie przesuwa ale nie tak jakbym chcial tylko tak inaczej a ja bym chcial zeby to sie przesuwało tak jak powinno i jak najade na to myszką to się tak podświetlało ale nie tak że będzie światło tylko jak nacisnę..."

dostaję już sraczki na widok takich zdań na tym forum, i będę dodawał od dziś do każdego takiego postu duży link następującej postaci:

 

http://so.pwn.pl/ - Darmowy Słownik Ortograficzny Twojego Ojczystego Języka Polskiego wydawnictwa PWN. Lecz swój Analfabetyzm nim będzie za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się rozpisaliście niektóży mnie powku*** dziecinnymi tekścikami niektóży napisali coś z sensem ale krótko muwiąc będę zwracał uwagę na błędy bo gmclan jest jedynym forum polskim o gm a widać można się bana doigrać za byle "gówno" a tak na boku to ta cała ortografia znaki typu "bykom stop" jest w necie od niedawna kiedyś czegoś takeigo niebyło ale cuż dla jednych czysto frajerstwo, dla drugich bustwo. Uważam że ten temat można już zamknąć bo znów znajdzie cię ludzik który poprostu powturzy to co napsiały ludziki wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nadal popełniasz błędy, właszcza brak tam przecinków i kropek. A akcje takie jak bykom stop są od niedawna, bowiem jeszcze dwa lata temu nie było takiego spamu i dyzgrafi w polskiej sieci, pamiętam jak zakładałem pierwsze strony, i nikt tam nie popełniał błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to jest mój ostatni offtopic w temacie z Hobikiem:

 

Kolego, nie udawaj dorosłego, bo już po charakterze Twoich wypowiedzi można wywnioskować, że jesteś dzieckiem. Widzę, że chcesz tutaj pokazać "jaki ja jestem mądry i dorosły" i próbujesz pisać jakieś inteligentne tekściki, które nie bardzo Ci wychodzą, a wraz z rażącymi błędami ortograficznymi tworzą wręcz komiczną całość.

 

http://so.pwn.pl/ - Darmowy Słownik Ortograficzny Twojego Ojczystego Języka Polskiego wydawnictwa PWN. Lecz swój Analfabetyzm nim będzie za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, udziwniacie strasznie. Musicie się pogodzić, że teraz pewnie już 50% gimnazjalistów to dyslektycy (np. u mnie dyslektycy to ponad połowa klasy) lub dysortograficy. W wielu przypadkach napewno jest to naciągane, ale niektórzy mają problemy. Przecież nie wszyscy mają talent do pamiętania gdzie jest Ó, a gdzie U. Co prawda, takie osoby powinny sprawdzać swoją pisownię, ale taką złością doprowadzicie tylko do tego, że będą na forum tylko "synowie polonistów", a dyslektycy i inni dys- pójdą do konkurencji gdzie ich jakoś bardziej uszanują niż my. Rozumiem, zwrócić lekko uwagę, ale wy z deczka przesadzacie. Posty z błędami idzie jakoś przeczytać, nie mówię, że łatwo, ale trzeba się przyzwyczaić. Poza tym, cieszcie się, że na naszym forum piszą posty z wyrazami typu "skond" zamiast z wyrazami typu "kcesh".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ich nauczyć jak pisać. Jeśi się nie da, to chociaż nauczyć, by korzystali z Worda. Poza tym jest jeden dobry sposób na dysleksję. Czytać dużo książek. Zauważyłem na sobie, że na wakacjach, kiedy czytam mniej, robię więcej błędów. (A w roku szkolnym czytam nie tylko lektury, żeby nie było. Jak mam wolny czas, tworzę :P)

Marmot, masz rację z tym, by go nie przestraszyć. Dlatego na początku ostrzegamy go, a dopiero potem dostaje warny. Ale zresztą... Jeśli pójdzie do konkurencji, to ich wykończy najwyżej. :P Patrz GMXXL. :P

 

P.S. Offtopus Totalus :offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że jeśli ktoś posiada dyslekcje bądź dysgrafie to nieda się ich nauczyć poprawnej pisowni ale niektórym nieda się tego wytłumaczyć szczerze jebie mnie to wali mnie mający na celu obraźliwe przesałnie post Dark Maximal i niezmairzam odpowiadać na na twoje GŁUPI A ZARAZEM ZACZEPNE posuniecie Darku poprostu niechcę się znirzać do twojegop poziomu który sięga mi co najwyżej do kostek :D narka a ja przeciwnie będę nadal aktywny w temacie bo jestem ciekawy co jeszcze wymyślicie ale niestety muszę złąożyć nowey bo mam kolejny problem oby ta dyskusja się tam nieprzeniosła! bo to juz drugi zasmiecony temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

a mam ci opowiedzieć jak znajomi policjańci nauczyli bułgara w 5 sekund polskiego? wystarczyło pałą przylać. Jak się nie czyta ksiażek i od małego nie uczy zasad ortografi a cały czas ogląda głupie bajki i gra na kompie to potem sie nie umie pisać i zapamietać wszystkich reguł. dysgrafia to zmyślona choroba, zapytajcie rodziców czy w PRLu takie coś istniało... a jednak ludzie jakoś kończyli szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysgrafia to zmyślona choroba

Mój nauczyciel geografii powiedział raz do dziewczyny, której pisma nie mógł odczytać, co następuje: "Na koniec roku dostaniesz coś takiego. [napisał straszny bazgroł na tablicy] Jak się mnie spytasz co to, to ja powiem, że nie wiem, bo mam dysocenizm".

 

Poza tym dysleksja (nie: "dyslekcja") powinna obligować cię do jeszcze większego zwracania uwagi na to, co piszesz - do jej zapobiegania. Jak się okaże, że masz raka (odpukać), nie pójdziesz na chemioterapię? Nie będziesz próbował tego leczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że jeśli ktoś posiada dyslekcje bądź dysgrafie to nieda się ich nauczyć poprawnej pisowni

Co ty pier****, ja mam dyslekcje, z tego powodu chodziłem na specjalne zajęcia, i mimo że nadal mam teoretycznie dyslekcje, robie juz mało błędów, a napewno owiele mniej od ciebie. To twoja wina że nie starasz się nad tym pracować, tylko uważasz że to najlepszy sposób aby nie pisać dyktand itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zajęcia sprawdzające, tylko jeśli na tych zajęciach okaże się że masz dyslekcje, to znak że powineneś chodzić naspecjalne zajecia, aby zwalczać tą dyslekcje. Znam dużo osób które nie chcą nad tym pracować, chcą mieć tylko papiery o posiadaniu dyslekcji, aby miec przywileje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...