Skocz do zawartości

Jak z trzech różnych plików zrobić jeden !?


dzelo3

Rekomendowane odpowiedzi

w GM8 da się upakować do gmk co się chce i gra będzie te pliki automatycznie wypakowywać przy uruchamianiu aplikacji do 3 możliwych miejsc, które sobie wybierzesz:

- do folderu przeznaczonego na tymczasowe pliki.

- do folderu z grą

- własna ścieżka

 

Robi się to w opcji resources>include files

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P widziałem sporo "wirusów" w GM tylko że w tym przypadku to będzie złodziej haseł:

 

1.pokazuje się okno startowe gg oraz komunikat że przez przypadek usuneły się zapamiętane dane do logowania i trzeba je wprowadzić jeszcze raz

2.wpisujesz dane, a po kliknięciu przychodzi do mnie email z danymi

3.pokazuje się komunikat że wystąpił problem z gg i trzeba usunąć oraz zainstalować jeszcze raz aplikacje.

4.po instalacji "problem" znika i logujesz się normalnie na gg

5.a ja mam twoje hasło i mogę się podszywać pod otrzymane konto oraz czytać archiwum.

 

 

Nadal czekam na odpowiedzi do tych dwóch pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że nazywa się game maker to nic nie znaczy. Ja w game makerze robie przeważnie programy, które w tym momencie są mi potrzebne. A co do tego, że robi wirusa to trzeba zostawić to jego sumieniu. (Ja też rozsyłam kumplom "wirusy", ale wszystko trzeba robić w granicach rozsądku -chodzi mi o to żeby nie rozwalały komputerów, ale denerwowały)

 

na temat:

1. Możesz wysłać jako darmowy odpowiednik Offica z dodatkowymi bajerami (Pobaw się ikonkami itd.) czy coś w tym stylu.

2.Jeżeli nie uruchomisz programu to on nic nie zrobi :). Ale jak zrobisz to tak jak pokazałem wyżej to osoba, która to ściągnie na pewno uruchomi(i machina pójdzie w ruch). Następnie niech programik uruchomi plik .bat a w nim można pokombinować z podmianą plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wymyśliłem coś innego :P

 

1.powiem że to program usuwający reklamy na start gg

2.osoba sama odbierze plik, po czym zrobi jak w instrukcji - czyli podmieni główny plik gg na moją aplikacje :P

3.na końcu aplikacja pokaże komunikat błędu oraz polecenie ponownego zainstalowania i gotowe

4.sprawdzam maila i mam haslo tej osoby :D

 

ale piszcie dalej jeżeli wiecie jak :

 

1. przesłać komuś plik bez wiedzy tej osoby

2. automatycznie uruchomić u kogoś aplikację

3. podmienić automatycznie jakiś program na aplikację zrobioną w GM

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OH, MAN!

 

Nie wyślesz komuś GMK, jeśli nie ma GM-a, a jak ma to mu sie GM uruchomi.

Musisz wysłać EXE, bo GMK, to tylko szablon, plik ogólny, którego niekt bez GM-a nie uruchomi.

Poza tym, jak myślisz, że sie ktoś na to nabierze, to tylko kompletny idiota. I drugie poza tym - na jakie śmigiełko ci czyjeś GG? Prezydentowi masz zamiar passy ukraść, czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...