Skocz do zawartości

Trojan w gmie :D:D


Rekomendowane odpowiedzi

Mam połączonego kompa z siostrą, ona nie ma żadnego antywirusa ani firewalla i chciałbym zrobic taki program, ktorym bede sobie sterował jej kompem.

 

Proszę o jakiś przykład (jakiś kod) w którym jest wysyłanie czegos tam do clienta i odbieranie clienta od serwera (czyli serwer wysyła np. wiadomosc do clienta o tresci "1", a client to odbiera i if wiadomosc=1 cd_open_door() else if wiadomosc=2 cd_close_door().. na tej zasadzie.

 

Tylko ze nie mam pojecia jak zrobic zeby ten serwer wyslal do clienta to 1 lub 2 i jak, zeby client to odebrał.

Widzialem przyklad tymona, i juz raz pisalem o tym, ale jeszcze raz pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważy, trojany nie pokazują się w pasku zadań.

 

Owszem... jeśli nie są napisane w GM -.-. To zależy jaki trojan... Może ja napisze program, który sie odpala jak każdy inny, np notepad, i powiedzmy sam sie łączy z moim programem serwera i wysyła mi coś tam od niej. Nazwe go Pablo-Trojan, potem powiem "Czary mary, ten program to trojan" i nagle sam przestanie pokazywać się na pasku zadań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa:

1.Uruchom u siostry usługę Telnet (Panel Starowania>Narzędzia Administracyjne>Usługi>Telnet>Włacz Ręcznie).

2.Uruchom u siebie tę usługę.

3.Otwórz CMD (Start>Uruchom>CMD)

4.Sprawdź u siostry IP (cmd>ipconfig)

5.Wpisz w cmd (u siebie) net start telnet

6.Wpisz telnet

7.wpisz o (adres IP) (np. o 00.00.00.00)

8.wpisujesz login i hasło (możesz siostry albo administrtor)

9.Masz dostęp z CMD do kompa siostry (format c:,shutdown -s)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale własny trojan nie puszczany na neta jest niewykrywalny przez antywirusy [no bo jak jak go nikt nie zna] .

Choć? skompilowałem example helloworlda winacpi i avast ostrzegł mnie , że to wirus i go usunął. Te posunięcie no nie powiem, zdziwiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah "Siostra chyba zauważy aplikację klienta. "

 

Siostra ma 6 lat, takze moglaby miec nawet wielką aplikacje otwartą na pulpicie i by było napisane: Trojan i by nie wiedziala co to i olała.

 

No i "idiotyzm pisać trojana" no ale ja chce i już. A z resztą na przyszłość mi się przyda znajomosc tego polaczenia.

 

A co do wypowiedzi Tymona: gdzie owe artykuły moge znalezc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw poucz się 39dll ew. mplaya (ale nie polecam do trojana), póżniej ściągnij jakąś bibliotekę do kontrolowania systemu (albo kilka, każda na co innego), stwórz "klienta siostry", "swojego klienta", i później po naciśnięciu klawisza wysyłaj np. to swoje 1. Później w klincie siostry switcha - case 1: cd_open_door(); Proszę cię bardzo!

 

EDIT: dużo fajnych bibliotek znajdziesz na www.gmtoolbox.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trojan to narzędzie, które pozwala haxorowi przęjąć kontrolę nad zainfekowanym komputerem, więc w sumie może mieć i taką funkcjonalność ;P

 

EDIT: Nie lepiej napisać to w C++ + Winapi + 39dll ? Masz ukrywanie programu, wysyłanie / odbieranie (przez 39dll), dostęp do komend system() (np. do wyłączenia kompa itd. itp.) Będziesz mógł także pokazać wiadomość, na ekranie np. "Blablablablabla!" OK -> wyskakuje znowu, dopóki ty nie rozkażesz inaczej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

ale nie każdemu podobają się badziewne "niby trojany" w GMie, z okrojonymi możliwościami ;) - piszę co się bardziej opłaca

 

EDIT:

w dodatku wymyśliłem sobie plan działania trojana, niedługo możecie się spodziewać TROJAN by XivroX : O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale bez tego? Wyskakuje okno -> klikasz "X" i co? Bang, po trojanie! Chyba nawet siostra nie jest taka głupia... A co jeżeli przypadkowo kliknie iksa? Ja i tak jestem za napisaniem tego w C/C++ -> nie mogę sobie wyobrazić, gdy nagle wyskakuje GMowy błąd ; -> GM do gier i programów, do wirusów i trojanów tylko WM i TM lub WS albo TD (wirus maker, trojan maker, wirus studio, trojan developer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić wirusa trzeba napisać aplikacje serwera i klienta wykorzystując 39dll, zresztą może to co powiem jest dziwne, ale ktoś upnął wirusa na gm na swój uploader - padłem jego ofiarą kiedyś niestety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...