Skocz do zawartości

Hidden Swords [ RPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapomniałem napisać, że w demku denerwuje mnie brak pauzy przy włączaniu inventory... Żeby w nim pogrzebać, muszę iść w jakieś ustronne miejsce ;p
Dopisuje się, przydała by się pauza. Może zrobisz tak jak było w morrowindzie? Wystarczyło kliknąć i wywalały się wszystkie okienka (z pauzą w tle) :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.I ja też sie dopisuje do pauzy

2.Borek daj następne demko bo sie doczekać nie można (i jeszcze ten screen...)

3.Proponuje potwora: Troll Hp: 80/80,special: rzuca kamieniami, powolnie ale odsuwa się gdy zbliża się (niestety, nie dałem rady uniknąć dwóch się) do niego bohater (bo w końcu tłucze na dystans)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty wiesz Ranma, że miałem taki pomysł, chciałem zrobić edytor itemów, tzn. w ogóle to miałem zamiar zrobić tak kod, aby można było robić "mody", czyli: własne itemy, questy, potwory a nawet grafikę. Jednak jak wiadomo to wymaga 2 razy więcej pracy. Po drugie kiedy bym udostępnił grafikę to niestety miałbym przyjemność ją widzieć w innych grach :]

 

W sumie to decyzję powniniem podjąć teraz na początku, ponieważ im tego będzie więcej tym trudniej będzie to wprowadzić. Szczerze mówiąc sam nie wiem do końca czy zastosować taką opcję czy nie :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek a możesz powiedzieć ile procentowo zrobiłeś już gierki? Bo HS wygląda mi na gre która będzie robiona i robiona... I dobrze bo ile mozna grac w 5-minutowe minigierki :)

Ogólnie respect za to ze wolisz posiedziec dlugo i zrobic dobra gre a nie siedziec pol godziny i wyslac do oceny niedorobioną minigierke :) HS bedzie najlepsza gierca na tym forum. Chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Pozwoliłem sobie zagrać w grę, niestety mój komputer jest trochę za słaby na nią, bo leczko zwalniała. Powiem tak - grafika jest fenomenalna, wręcz powinieneś z game makera przerzucić się na coś innego, chociaż z drugiej strony optymalizację gry masz opcykaną jak nie wiem i potem tworząc w innych językach gry zawsze będą śmigać :P

Zdecydowanie najładniej i najlepiej wykonana gra w game makerze, a mój Farmer Fran wysiada przy tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czas na przedstawienie świata gry. Zdjęcie znajduje się poniżej. Dodatkowo na mapie bedzie możliwość tworzenia notatek. Każdy kwadrat jest roomem, oczywiście na mapie będzie zaznaczone miejsce w którym się znajdujemy :)

Grę będziemy rozpoczynać od miasta Ethen ( lewy - górny róg mapy )

 

HSMap.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyciąga maks czyli 40/40, no ale przy moim sprzęcie jakby było inaczej to byłbym zdziwiony :P . Jednak tworze nowy silnik gry, wymagania zdecydowanie spadną, aczkolwiek jakieś tam będą, bo przecież jak dźwiga GM wszyscy wiedzą ;) Dzięki za commenty.

 

Room'ów jest dużo, ale to nie ma wpływu na szybkość działania gry, już prędzej na jej wczytywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może my wymyślimy? Zaczynam: Szedłem sobie na pole kapusty po dziecko. Nagle ktoś mnie zaatakował i zabrał mi Legendarne Miecze, jednak niewiele z nich skorzysta, ponieważ nie da się ich wyjąć z pochwy. Te miecze są bardzo cenne, więc...
Lol. Ty masz jakieś doświadczenie w pisaniu? :] Bo po tym coś nie bardzo chyba :q

Swoją drogą, gdybym znał bardziej realia świata HS, to mógłbym zawsze pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...