Skocz do zawartości
Maxius

Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakto przyszedł? :> ja już słuchałem tego około 3 miechy temu. Ale tak poza tym to świetny kawałek :D jedyne co udało im się od kiedy jest Anette >_>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jakto przyszedł? :> ja już słuchałem tego około 3 miechy temu. Ale tak poza tym to świetny kawałek :D jedyne co udało im się od kiedy jest Anette >_>

IMHO odkąd jest Anette to ten zespół wreszcie zaczął tak nagrywać, że można ich posłuchać. W końcu to z Anette zrobili swój najgenialniejszy i najbardziej epicki kawałek "Poet and the Pendulum".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No normalnie, jak się coś kupi w internecie to to przychodzi. Pocztą.

IMHO odkąd jest Anette to ten zespół wreszcie zaczął tak nagrywać, że można ich posłuchać. W końcu to z Anette zrobili swój najgenialniejszy i najbardziej epicki kawałek "Poet and the Pendulum".

Ja mam nieco inne zdanie, moją ulubioną płytą jest Once (ostatni z Tarją) Dark Passion Play nie przypadł mi zbyt do gustu (nie licząc oczywiście "spadkobiercy" mojej ulubionej piosenki Nightwisha, Ghost Love Score'a - właśnie "Poet and the Pendulum". Swoją drogą szkoda, że nie wydali singla, bo bym kupił, a tak to muszę spiracić :/ Jakby ktoś znalazł jakąś stronę gdzie można kupić samą mp3trójkę to niech da znać). Dlatego nie kupiłem całej płyty, ale sam singiel The Islandera (który jest wyrąbany). Kupiłem sobie również kompilację ze starszych albumów ("Highest Hopes") i muszę przyznać, że głos Tajri (tak się pisze? xd) brzmi w niektórych kawałkach dość śmiesznie. No ale, w innych (wspomniany Ghost Love Score, czy większość Once'a, np. The Siren) jest idealny.

No ale oczywiście to tylko moje zdanie ;p

A tak żeby nie offtopować, co to mi teraz leci... No, wylosował się jakiś

, z tego co widzę. Porządny power metal ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rembrandts - I'll Be There For You

swoją drogą, uwielbiam ten serial :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No normalnie, jak się coś kupi w internecie to to przychodzi. Pocztą.

Ja mam nieco inne zdanie, moją ulubioną płytą jest Once (ostatni z Tarją) Dark Passion Play nie przypadł mi zbyt do gustu (nie licząc oczywiście "spadkobiercy" mojej ulubionej piosenki Nightwisha, Ghost Love Score'a - właśnie "Poet and the Pendulum". Swoją drogą szkoda, że nie wydali singla, bo bym kupił, a tak to muszę spiracić :/ Jakby ktoś znalazł jakąś stronę gdzie można kupić samą mp3trójkę to niech da znać). Dlatego nie kupiłem całej płyty, ale sam singiel The Islandera (który jest wyrąbany). Kupiłem sobie również kompilację ze starszych albumów ("Highest Hopes") i muszę przyznać, że głos Tajri (tak się pisze? xd) brzmi w niektórych kawałkach dość śmiesznie. No ale, w innych (wspomniany Ghost Love Score, czy większość Once'a, np. The Siren) jest idealny.

No ale oczywiście to tylko moje zdanie ;p

A tak żeby nie offtopować, co to mi teraz leci... No, wylosował się jakiś

, z tego co widzę. Porządny power metal ;p

Jak dla mnie najlepszy album najtłisia, to Oceanborn. No, ale są gusta.

Moonspell - Capricorn at her feet

Jest klimat, fajny niski głos i nietuzinkowa współpraca dwóch gitar. Bardzo pożądny band.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Scarab -

zarąbiaszczy egyptian death metal :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Scarab -

zarąbiaszczy egyptian death metal :D

Fajnie niziutko tną. Jest technicznie, za to nie jest nudno. Ogółem perkusja mogłaby być miejscami trochę bardziej rozbudowana, ale jest dobrze.

Ja tymczasem:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naprawdę fajny jednoosobowy projekt undergroundowo-rapowy ze wariatem w białym t-shircie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Modeselektor - Deboutonner (ft. Siriusmo)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tylko, że ta wersja jest spokojniejsza od tej ze splicika

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze raz i jeszcze raz. To jest genialne, arrrr

Pink Floyd - High Hopes

Tylko nie wiem dlaczego, ale jakoś innej piosenki Pink Floydów, żeby mi tak przypasowała jeszcze nie znalazłem. No ale na razie tylko "The best of" przesłuchałem ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

może tu znajdziesz coś dla siebie :)

Koncertowe wersje niektórych utworów miejscami znacznie różnią się od pierwszych wykonań, warto przesłuchać nawet mimo znajomości tychże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta