Skocz do zawartości
Borek

Zaopiniujcie akcent :)

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, coraz więcej osób zgłasza się na stronie GS do współpracy. Właśnie przed chwilą dostałem maila z próbkami dźwięków głosów. Chciałbym się dowiedzieć co o nich myślicie, w sumie głos nie jest taki zły, ale też nie jest niewiadomo co... można jeszcze zmodyfikować, bo to raczej spokojny głosik :D. Ja robiłem sam wszystkie głosy w Almorze i jakoś wyszło :D

Tutaj jest link: DOWNLOAD

Powiedźcie co o tym myślicie... dzięki :)

A tutaj dla porównania dwa moje:

Welcome Stranger

Welcome Stranger Can I Help You

Bonus :)

That Beer... - Taki sobie tekst w tavernie przydrożnej

MysteryTraveler - Czarownica w Debris Nemoris Town

Hiena

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzwięki są nawet fajne a co do mojej prośby podsumujesz w tym topivu co przyjumujesz co nie a nad czym sie zastanawiasz bo wedlug mnie pojawi sie jescze tylko ok 10 nowych pomysłów więcej nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy w innym stylu.. te oryginalne Almorowe są lepsze :P

Ew. jak będziesz potrzebował to mogę Ci nagrać z jakimiś śmiesznymi akcentami, angielski się fajnie moduluje na rosyjski, francuski, ew. golluma albo uruk-hai'a mogę zrobić :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurde, liczyłem na większą ilość odpowiedzi :P Piszcie co uważacie, bo to Wy będziecie słuchać w grze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi jakoś te glosy nie pasują, takie counter strikowe.

Te, które mogliśmy usłyszeć w Almorze były lepsze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie jakieś takie dziwne :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Borek,twoje są zaje***te :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To macie za to bonus :D ostatni na dziś:

Hiena

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje dźwięki Borek są lepsze. Hiena też fajna :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No no Borka dwa głosy dla mnie roxszą :D I jeszcze podoba mi się ten maythegods. Takie najbardziej że tak powiem RPGowe :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ej, a jak to robicie, że nie macie szumów podczas nagrywania dźwięku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem ci, że nie wiem, bo na drugim kompie szumy są. A te drobne które pozostają przez opcję odszumiacz w Audacity usuwam (na tym gorszym kompie, niestety odszumiacz zniekształca też dźwięk...). A może mikrofon jest mniej czuły :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Borek Twoje dźwięki roxx :) walnąłeś teksty centralnie głosem mordercy z filmu piła, fajnie to brzmi :P

Ja mam troche lamerski głos ale jak chcesz moge ponagrywać jakieś hardcorowe krzyki (próbka chocby w grze spartan :) )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Borek - wtf z tą hieną :F

Gnysek - no to jest fajne. Chociaż nie wiem gdzie mogłoby być w Almorze :F

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to tak pokazówka, wiadomo, że do Almory dialogi pewnie i tak dopiero Borek ułoży. Najlepsze, że u mnie w szkole jest studio nagraniowe, ostatecznie jakieś koleżanki można zaangażować :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dźwięki borka pasują bardziej dla monsterów niż zwykłych npc (moze dla npc-monsterow czyli genetycznie modyfikowanch mobow;p) a co do dziwekow gnyska one idealnie pasuja dla dziwekow npc takich od questow albo ja wiem zwykłcch seelerow czy innych

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A według mnie te "nowe" są słabe. Zwykłe lepsze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja sobie tak w ogóle wymyśliłem, aby jakaś grupa rzemieślników po rosyjsku zajeżdżała akcentem :P O tak sprzedawcy z dalekich krain :P Dlatego z tymi towarzyszami (ang. comrades). W sumie beka by była, jakby w sklepie koleś mówił "Welcome comrade" a na koniec "до свидания" (do swidania czy jakoś tak, dokładnie musiał bym sprawdzić)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ej, a jak to robicie, że nie macie szumów podczas nagrywania dźwięku?

Mikrofon za 150 zł :] Na pewno lepszy niż ten za 10 z szyjką :D

No i karta dźwiękowa X-Fi Platinium

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
OK coś ode mnie:

Welcome Stranger

Welcome Stranger Can I Help You

Bonus :)

Hiena

Chyba faktycznie lepsze :P

ten welcome stranger ma w jednym momencie za duże natężenie,jakoś tak dziwnie

to drugie ujdzie tym bardziej,że w grze będzie muzyka i inne dźwięki więc się jakoś wkomponuje,jak chcesz modyfikować to jakiś program Ci się przyda do obróbki dźwięku,nie wiem jaki masz pewnie tam są te funkcje np w music maker możesz sobie ustawić tempo,pitch(czy głos gruby czy cienki) i inne efekty,jakbyś chciał music makera to mam gdzieś na płycie to napisze to gdzieś wrzucę i wyśle Ci linka, a jakoś dźwięku dobra,wiadomo lekki szum zawsze będzie nawet z natężenia głośników jak jest cisza

Mikrofon za 150 zł :] Na pewno lepszy niż ten za 10 z szyjką :D

No i karta dźwiękowa X-Fi Platinium

co to za mikrofon? jakie ma wejście normalne jak mikrofony pod kompa 3.5mm czy musisz go przez wzmacniacz podpinać,bo wiem,że niektóre wchodzą normalnie a do niektórych trzeba mieć sprzęt dodatkowy,właśnie chce se kupić jakiś mikrofon w granicach 150-200 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ten welcome stranger ma w jednym momencie za duże natężenie,jakoś tak dziwnie

to drugie ujdzie tym bardziej,że w grze będzie muzyka i inne dźwięki więc się jakoś wkomponuje,jak chcesz modyfikować to jakiś program Ci się przyda do obróbki dźwięku,nie wiem jaki masz pewnie tam są te funkcje np w music maker możesz sobie ustawić tempo,pitch(czy głos gruby czy cienki) i inne efekty,jakbyś chciał music makera to mam gdzieś na płycie to napisze to gdzieś wrzucę i wyśle Ci linka, a jakoś dźwięku dobra,wiadomo lekki szum zawsze będzie nawet z natężenia głośników jak jest cisza

co to za mikrofon? jakie ma wejście normalne jak mikrofony pod kompa 3.5mm czy musisz go przez wzmacniacz podpinać,bo wiem,że niektóre wchodzą normalnie a do niektórych trzeba mieć sprzęt dodatkowy,właśnie chce se kupić jakiś mikrofon w granicach 150-200 zł

Nie no takiego oryginalnego głosu nie mam :) Wiadomo, że efekty typu pitch, time itp. itd. stosuje. Co do mikrofonu, to ma wejście na dużego jacka - stosuje przelotkę na małego do kompa, tyle tylko, że właśnie ta karta dźwiękowa ma dużo opcji i wycisza szumy :) Mikrofon to nie jakaś firmówka, ale ma już te filtry chociaż.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te Borka pasują...

Może dlatego, że przypominają

te ze starej wersji. ^^

A z tych od gnyska do miasta

pasuje "stranger_comrades",

ale pozostałe głosy mogą należeć

do tragarzy etc., przebywających

tymczasowo w mieście (więc także

z innych stron oraz z innymi towarami)... xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A dlaczego almora musi być po angielsku????? ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przesłuchałem wszystkie i te Borka mi się bardziej podobają :)

Nie grałem w Almorę (jeszcze), więc z niczym mi się nie kojarzą te dźwięki i jestem osobą "postronną".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A dlaczego almora musi być po angielsku????? ;/

Bo to gra nie tylko dla Polaków? Poza tym co to za problem, nie trzeba znać perfekt angielskiego żeby grać w takie gry :F

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale w sumie, polska wersja kinowa by się przydała :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.