Skocz do zawartości

Wojzax

Użytkownicy
 • Zawartość

  2658
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  53

Zawartość dodana przez Wojzax

 1. Galeria Grafik

 2. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Bardzo fajne wideo, widać że się przydały metalowe umiejętności wokalne Ciekawe efekty ale że w czasie animacji biegu, czy tak ogólnie? bo tutaj nie będzie czegoś takiego jak bieganie i strzelanie jednocześnie, strzały tylko z pozycji statycznych, więc może nie tak źle.
 3. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Po wielu problemach działa w końcu celowanie. Postać obraca się w stronę celu, a żeby dostosować oś góra/dół porusza kręgosłupem Wiecie może dlaczego Debug.DrawRay rysuje promień tak jak na screenie, niedokładnie (jakby nie wcelowali w jeden punkt) a gdy zbliżę kamerę na cel to wszystkie promienie idealnie łączą się w tym samym punkcie? dziwne to to.
 4. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Stanie przy ścianie
 5. Glorious: Companions

  Przepiękne *.* I do tego łatwo je skojarzyć z daleka
 6. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Teraz taki trochę virgin walk, ale coraz lepiej
 7. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Coś jak Full Spectrum Warrior, przynajmniej w pierwotnych założeniach. I dodam trzęsienie się kamery przy każdym kroku
 8. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Fajne, zrób zachodzenie od tyłu i ciche takedowny @EDIT: trochę mi nie wyszła animacja nóg hehe
 9. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Ale ładne kolorki. A weź zrób np. jakąś fajną gęstą trawę albo coś
 10. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Obracanie się znaczników przy kontakcie ze ścianą i jednocześnie dostosowanie się do nachylenia podłoża ostatecznie mi dzisiaj zadziałało uff... markerWalk[unit].transform.rotation=Quaternion.Euler(new Vector3(90, 0, 0))*(Quaternion.LookRotation(correctHit.normal,Vector3.up)*(Quaternion.LookRotation(rotationVector,Vector3.up)*Quaternion.Euler(new Vector3(-90, 90, 0))));
 11. Mapowanie pozycji na NavMesh

  No dobra, zrobiłem promień z nieba w dół, wziąłem pozycję hita, sprawdziłem najbliższy punkt NavMesh w stosunku do tej pozycji, a na koniec sprawdzam czy pozycja jest na tyle blisko krawędzi NavMesha żeby się do niej przykleić. Działa to całkiem nieźle, ale nie będę mógł zrobić piętrowych budynków.
 12. Czy ktoś z was wie może jak zrobić "mapowanie" danej pozycji (Vector3) na NavMesh w osi y? W sensie jak przesuwam obiekt który nie jest NavMeshAgentem w osiach x i z, pozycja na osi y dostosowuje się do wysokości powierzchni NavMesh? Jedyna funkcja jaką znalazłem to SamplePosition, ale ta funkcja znajduje najbliższy punkt we wszystkich osiach, czyli jeśli mam nagle wysokie podwyższenie to obiekt nie przesunie się dalej i nie "wejdzie" na to podwyższenie bo ma bliżej pozycję na niższym piętrze. @EDIT: W sensie jak można zmapować pozycję pomarańczową na pozycję niebieską?
 13. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Po czterech różnych podejściach do tematu udało mi się (prawie) zrobić przyklejanie znaczników formacji do ścian. W tym tempie rozkminienie bardziej zaawansowanych rzeczy zajmie mi pewnie parę lat.
 14. Chell spoczko najlepszy konferansjer
 15. Czołg robi najlepsze rzeczy, wybrałem Hestię
 16. Głos na Dywersanta, całkiem fajnie się grało.
 17. Na swoją nie zagłosuję więc głos na NanoTanks
 18. W tym roku na pewno coś wydam obiecuję
 19. No właśnie, dotychczas było 10 edycji, ta będzie więc 11
 20. Demo: LolikZabijaka - Dywersant Dester - pixelbox Morgo - Aldebar - The Dungeon Escape Zapowiedzi: Ignatus - Stabbed Armor dyzmek - Seid Chronicles Mam nadzieję że wygra w końcu Straszna bida z grami roku w tym roku, sam nie wiem co nominować ehh Tak liczę że chyba to nie 10 edycja, a już 11! Pierwsza była za rok 2008! Odświeżyłem grafikę, może ktoś chce zrobić nową? Gnysek ma w tym roku szansę na zdobycie PIĄTY raz drugiego miejsca w BEST ENGINE xD @EDOIT: Screen/Film/Gif Roku: szpaq99 - Karykatura Adasia
 21. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Mnóstwo ogarniania rozmaitych przykładów ale w końcu coś zaczyna mi wychodzić. Łódką można na razie sterować i sprawić żeby zaczęła tonąć/przewróciła się na bok. Napisałem też w końcu własnoręcznie vertex shader, czyli to co widać na wodzie. Blenduję dwie tekstury w zależności od wysokości vertexa i jednej z nich dodatkowo zmieniam pozycję mapy uv żeby się poruszała lekko w kierunku fali. Teksturki na razie trochę robocze, chyba dodam też jaśniejsze szczyty fali.
 22. Galeria Grafik

  W sumie tylko tam zrobiłem trójkąty gdzie quad był źle odwrócony, bo często jeszcze zdarza mi się ustawiać je na krzywiznach. Ogólnie ten model z subsurfacem to bym używał tylko do sculptu (oczywiście z większą dokładnością).
 23. Glorious: Companions

  Ależ to pięknie wygląda Assety do siebie pasują, animacje wyglądają bardzo profesjonalnie, ładne mapki. W ogóle grafika nabrała jakiejś takiej gładkości miękkości nie wiem. Ciekaw jestem tego.
 24. Galeria Grafik

  Przepiękne, fajny styl takiego cieniowania linią Sama karykatura wspaniała też Ja tymczasem trenuje sobie modele twarzy ze zdjęć. Bardzo przyjemny proces. To drugie to wersja z blenderowym subsurface scattering.
 25. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Kinecta 2.0 można dostać za jakieś 250zł, albo nawet taniej, chociaż nie go już nie produkują. Reszta to jakiś program Delicode NiMate 2 i tutorial gościa który to fajnie rozkminił.
×