Skocz do zawartości

Wojzax

Filar Społeczności
 • Zawartość

  2726
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  79

Zawartość dodana przez Wojzax

 1. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Genialne, jakościowe, oryginalne
 2. Nad czym aktualnie pracujesz?

  System takedownów wersja wstępna
 3. Seid-Chronicles

 4. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Nie mam kiedy robić tej gry, ale korzystając z wolnej chwili dodałem deszcz w formie particli i taki efekt odbijających się kropel w shaderze
 5. Almora Darkosen

  Strasznie fajnie wyszły te potworki co się zlewają z otoczeniem, te pająki w martwym lesie i rośliny pod drugim miastem. Bardzo to pomysłowe i fajny klimat mają te miejscówki
 6. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Prymitywnie zrobione obiekty wody (efekty na wodzie są zwykłymi obiektami), ale powinny wystarczyć. Dodatkowo wielki wentylator zniszczenia.
 7. Almora Darkosen

  Są strzałki ale ja jestem debilem i mi by trzeba było zrobić osobne potwierdzenie do kliknięcia "tak, chcę przejść dalej". Możesz zrobić takie zaznaczenie w opcjach "Tryb dla idiotów". co do skipowania to zawsze byłem mistrzem w wyszukiwaniu ukrytych Xów w reklamach ale nie wiem może rzeczywiście przeoczyłem.
 8. Almora Darkosen

  Wspaniale się grinduje, ale jednak na dłuższą metę przydałyby się jakieś ciekawsze questy poboczne. No ale nic, nie jest to przecież Wiedźmin Z rzeczy które mogą wkurzać na dłuższą metę to na pewno wchodzenie na inną planszę, często zauważam informację o przejściu na inną planszę w ostatniej chwili i nie zdążam się wycofać, dwa razy też od razu po wyjściu przypadkiem się cofnąłem i wróciło mnie. W wersji premium pewnie drobnostka, ale jeśli za każdym razem leci 30 sekundowa reklama to już trochę słabiej. Z drugiej strony bardzo takie coś zachęca do kupna premium.
 9. Almora Darkosen

  Jaki to ma klimacik :)))) Wciąga strasznie, jak stare RPGi.
 10. The Tenants

  ah, już widzę, to jednak dosyć proste.
 11. The Tenants

  Jak wyświetlacie ściany w tej grze? Że znikają wszystkie w danym pokoju ze strony kamery czy jakoś te które blokują widok?
 12. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Kolejne testy znowu pokazują że głównymi winowajcami są przeciwnicy. Na pewno dużo skryptów które się dzieją u nich poza kamerą będę musiał jakoś okroić
 13. Nad czym aktualnie pracujesz?

  bump z rozwijanego losowania mapy, wielopoziomowe budynki na razie puste i nieładne. w zależności od ilości pokoi 30-50 klatek na sekundę. Przy strzelaniu z 5 mniej. Nie powinno tak być i dużo czasu zajmuje mi optymalizacja tych wszystkich skryptów w tle. Jak dojdzie jakaś lepsza inteligencja i strzelanie wrogów to może być nieciekawie.
 14. Glorious: Companions

  No w ogóle nakrycie głowy tego faraona to jest taki sztos 10/10. Nie wiem na ile to jest sama tekstura a na ile jakieś inne mapy i oświetlenie, ale wow.
 15. Glorious: Companions

  Przepiękne, tekstury najwyższej próby jak z LoL'a
 16. feeling przy strzelaniu

  Tutaj gość fajnie opisuje jak wygląda dobry dźwięk broni, z mojej strony dodam że ważny jest zawsze rozbłysk wokół strzelającego na podłodze i (w innych rzutach) na ścianach.
 17. Nad czym aktualnie pracujesz?

  @Nirvan fajoskie, a robisz jakieś systemy do tego żeby automatycznie się poruszał do celu itd.? Mój projekt tymczasem poszedł w stronę losowania map i generalnie bardziej survivalowej rozgrywki, czyli nie typowa skradanka jak chciałem, tylko coś z szybką akcją i ekscentrycznym, ekstrawaganckim settingiem. Celem jest przejście z jednego końca mapy na drugi, osiągając po drodze jak największą korzyść (może trochę jak w Escape From Tarkov). Zabijanie, skradanie się, walki z bossami, zbieranie rzeczy. Chciałbym połączyć jakoś strzelanie z muzyką żeby całość dawała lekko Hotline Miami'owe wrażenie.
 18. Glorious: Companions

  Chodzi ci o fragment w lewym górnym rogu? Bo reszta moim zdaniem wygląda wspaniale, jak mgła właśnie. Najwyżej można by zwiększyć przezroczystość w niektórych częściach szumu. Ale kurczę, na żadnym screenie ta gra nie wyglądała jeszcze tak cudownie *.*
 19. Nad czym aktualnie pracujesz?

  rolowanie to ważny element gameplayu
 20. wspólna gra

  I to jest konkret, pewnie po części gra będzie symulatorem wynoszenia telewizora ze sklepu bez płacenia
 21. Glorious: Companions

  Przezajebiste W końcu będzie się świetnie prezentować na zbliżeniach
 22. Nad czym aktualnie pracujesz?

  ragggggdolll @EDIT: animacje ruchu
 23. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Jeżeli dobrze wyjdzie wyświetlanie tułowia i kończyn no i pewnie trzeba będzie rozwiązać problemy z kolejnością wyświetlania, to nawet szybko by szło robienie grafik
×