Skocz do zawartości

Zablokowane Belt Generator


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I się zaczeło :lol: Może zróbmy tak, niech każdy stworzy coś od siebie i wtedy krytykuje innych :] Zapewne większość z forumowiczów przesiaduje tu więcej niż nad GM-em. Nie mówie, żeby ciągle siedzieć nad nim, bo można kociokwiku by dostać, ale od czasu do czasu troche se pospamować w nim, nie zaszkodziłoby nikomu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się zaczeło :lol: Może zróbmy tak, niech każdy stworzy coś od siebie i wtedy krytykuje innych :] Zapewne większość z forumowiczów przesiaduje tu więcej niż nad GM-em. Nie mówie, żeby ciągle siedzieć nad nim, bo można kociokwiku by dostać, ale od czasu do czasu troche se pospamować w nim, nie zaszkodziłoby nikomu :P
Chłopie, a czy ktos tu kogoś krytykuje? Powtarzam po razy n-ty: program Pietera jest ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee, niezle markos ;)

 

bez przesady pieter - gimp, a w szczegolnosci photoshop nie sa trudniejsze w obsludze niz paint - wkoncu sa po polsku, jest obszerny help, wszystko jest przetlumaczone i ponazywane jak trzeba. ale jak ktos jest leniwy - a takich zapewne duzo - to teoretycznie belt sie przydaje. teoretycznie, bo leniom sie nie chce sciagac 2 mb zeby wygenerowac userbara - maja generatory online i gotowe userbary.

 

a Tymon sie niczego nie boi i robi swoje. ma moj certyfikat XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysław, trudno docenić to co już zrobiłem? :3 No właśnie..
Doceniam, mój kochaniutki, ale fakt faktem, że masz słomiany zapał. :D

 

Szkoda że mam PS CS2 w ang
Według mnie powinieneś to tak zostawić i uczyć się języka. W końcu nie wszystkie programy są tłumaczone na polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja umiem zrobic userbara w photoshopie!!11one a ty masz slomiany zapal dawidsu ;(

 

a tak serio, to poprostu chcialem wytknac, ze program jest troche nieporeczny, biorac pod uwage, ze generatorkow online jest calkiem duzo. no ale wiekoszsc z nich nie ma kilku opcji, ktore sa w belcie (lol, ja chwale pietera, lol).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(lol, ja chwale pietera, lol).

Bo widzisz, cuda się zdarzają :D

A co do programu, to nie chodzi o to czy jest potrzebny, czy nie. Poprostu Pieter6 chciał taki program wykonać i wykonał, a nie rozmyślajmy czy jest potrzebny czy nie. Chciał się chłopak sprawdzić i się sprawdził. Napewno nauczył sie czegoś nowego, a przytym nabrał doświadczenie. I podejrzewam, że na tym nie przestanie, bo jak już raz spróbował to będzie pisał więcej takich aplikacji, tylko zapewne musi troche odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Sory za odświeżenie ale projekt przeżywa reaktywacje :P Dziś wystawiłem wersje 2.1 w której poprawiłem kilka uciążliwych błędów i szykuje się do wystawienia wersji 3.0 w której główną nowością będzie optymalizacja kodu dzięki czemu program stanie sie wydajniejszy i szybszy...

 

zapraszam na www.beltgenerator.go.pl do pobierania programu ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny programik, gratulacje!!!

 

PS Przydałoby się więcej opcji np. kometa, fajerwerek, więcej domyślnych czcionek, możliwość rozszerzania okna bo dla 1024x32 to ja sobie moge (najlepiej przewijanie obrazka), przydałaby się animacja buttonów i jakieś examplowe image

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

3 dllki i 1 programik oczywiście mój i 2 dlle też moje :P

 

btw. wyszła nowa wersja oznaczona 2.1b :D Poprawiłem kilka najbardziej denerwujących błędów. No i przycinanie się się trochę zmniejszyło o jakieś 30% :P bynajmniej u mnie i u kolegów bo nie robiłem dużych testów :P

 

www.beltgenerator.go.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...