Skocz do zawartości

Gieemklanowy komiks


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli wychodzi na to, że ja pracowałem dla PSYCHIXA?

 

Nigdy w życiu nie ingerowałem w jego plany, nie wiem kto to powiedział, kto to zdanie o mnie stworzył. Ja pracuję wyłącznie jako wolny, pojedyńczy programista i nigdy u nikogo nie pracowałem.

 

Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdążyłem przeczytać jeszcze "WTF", ale jest zabawnie :D

biedny halpek stara się obrażać userów, wszcząć wojnę słowną, za co dostaje bana, reszcie radzę ignorować takie zaczepki, o ile też nie chcą dostać nagrody za współudział - tym samym nauczycie się, by nie reagować na zaczepki - wystarczy takie zaczepki zgłaszać mi na PW, a ja się tym niezwłocznie zajmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdążyłem przeczytać jeszcze "WTF", ale jest zabawnie :D

biedny halpek stara się obrażać userów, wszcząć wojnę słowną, za co dostaje bana, reszcie radzę ignorować takie zaczepki, o ile też nie chcą dostać nagrody za współudział - tym samym nauczycie się, by nie reagować na zaczepki - wystarczy takie zaczepki zgłaszać mi na PW, a ja się tym niezwłocznie zajmę :)

Czyli wychodzi na to, że chcesz z nas zrobić konfidentów ? - nie no joke :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, macie być konfidentami. bo złego w tym jest co? to, że chcecie bronić własnej skóry, zostawiając brudną robotę mi? no kaman, jasne, że nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to było do mnie - oszczędź sobie i innym tych żałosnych tekstów o cyckooczach / cyckokroczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopiero przeskanowałem wszystkie strony, i jestem zadziwiony iż nikt o mnie nie wspomniał teraz też nie wiem co o mnie myślą. Jestem tutaj nie znany!

BTW. czy jakiś admin przypomina sobie usera sowapl? Mój stary nick został usunięty po 3 dniach dlaczego? Nie wiem, i bardzo chcę się dowiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przeskanowałem wszystkie strony, i jestem zadziwiony iż nikt o mnie nie wspomniał teraz też nie wiem co o mnie myślą. Jestem tutaj nie znany!

BTW. czy jakiś admin przypomina sobie usera sowapl? Mój stary nick został usunięty po 3 dniach dlaczego? Nie wiem, i bardzo chcę się dowiedzieć...

nie nie jesteś sławny ani na nowym ani na starym nicku. teraz możesz iść się pociąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IamTheLaw

czy ty próbujesz przy kozaczyć? Twoje kawały (czy co to w ogóle jest) nie są śmieszne.

Zaczynasz mnie denerwować chociaż nic Ci nie zrobiłem. Więc się ogarnij i kontroluj się od pisania postów o mnie. Ja o tobie nie piszę i oczekuje tego w zamian.

 

A co do komiksu to Anty za pewne będzie go jeszcze robić, zwolnił tylko bo "co za dużo to nie zdrowo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IamTheLaw

czy ty próbujesz przy kozaczyć? Twoje kawały (czy co to w ogóle jest) nie są śmieszne.

Zaczynasz mnie denerwować chociaż nic Ci nie zrobiłem. Więc się ogarnij i kontroluj się od pisania postów o mnie. Ja o tobie nie piszę i oczekuje tego w zamian.

Nie jestem niczyim adwokatem ale szczerze, on nie chciał cię obrazić (jak mniemam) tylko, wybacz. Stwierdził fakt. Może nie ma racji ale jest tu od 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A co do komiksu to Anty za pewne będzie go jeszcze robić, zwolnił tylko bo "co za dużo to nie zdrowo"

Nom, ostatnio kompletnie nie mam czasu, ale jak trochę wszystko ogarnę to wrócę do komiksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...