Skocz do zawartości

Pasek postępu


pawcio3018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem robię grę 3D wyścigową i chciałbym zrobic pasek postępu wyścigu czyli np. ukończyłeś 59% wyścigu lub zostało ci 29% wyścigu. Znalazłem przykład lecz on jest chyba na 2D bo wyskakuje błąd i się nie włącza gra. Proszę o pomoc w postaci kodu czy przykładu 3D. crying.gif Z góry thx

 

PS: Napisałem ten post w dziale dla początkujących lecz nie dostałem przykładu może wy mi pomożecie chodzi mi o przykład graficzny proszę o przykład a nie kod bo nic nie rozumiem proszę was chce zrobic fajną gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Witam mam taki problem robię grę 3D wyścigową i chciałbym zrobic pasek postępu wyścigu czyli np. ukończyłeś 59% wyścigu lub zostało ci 29% wyścigu. Znalazłem przykład lecz on jest chyba na 2D bo wyskakuje błąd i się nie włącza gra. Proszę o pomoc w postaci kodu czy przykładu 3D. crying.gif Z góry thx

 

PS: Napisałem ten post w dziale dla początkujących lecz nie dostałem przykładu może wy mi pomożecie chodzi mi o przykład graficzny proszę o przykład a nie kod bo nic nie rozumiem proszę was chce zrobic fajną gre

 

Ale samochód w 3d o dziwo też dwuwymiarowo pokonuje drogę... jak na kartce papieru. A skoro wyskakuje błąd, to przecież pisze dla czego - wiec trzeba ten błąd zlikwidować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

mówię, że 2d i 3d się nie różni, jeżeli chodzi o sposób robienia, natomiast żeby w 3d rysować jak w 2d nie zpaomijo d3d_draw_ortho czy jakoś tak (nie pamiętam teraz :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem robię grę 3D wyścigową .

Fajne fajnie...

PS: proszę o przykład a nie kod bo nic nie rozumiem proszę was chce zrobic fajną gre

 

Robisz gre 3D Wyscigowa, a nie rozumiesz kodu? Gosciu zabierz sie za breakouta zanim zrobic 3D Wyscigowke jeszcze w gm hehe..

 

 

Matt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...