Skocz do zawartości

PolishLeague


adam014

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: PolishLeague

 

Gatunek: symulator

 

Opis: Jest to symulator gry piłkarza.Do wyboru mamy 16 polskich drużyn.Zarabiamy kase,ktora wydajemy w sklepie.Mozna grac mecze z innymi drużynami :)

 

Download: Download

Rozmiar pliku: 41KB

 

Autorzy:

Programowanie:
adam014(ja)

Fabuła:
adam014(ja)

Grafika:
-

Muzyka:
-

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spoko, ale jedno (według mnie) wymaga poprawy: gdy już jestem w "trybie kariery" to muszę nacisnąć kilka razy np. "N" żeby przeszedł do następnego dnia. I zdąża sie tak, ze po po tych kilku kliknięciach zareaguje któreś z pierwszych zareaguje a ja ... jestem w dniu 8 (z dnia 1) :)

 

Ogólnie jest dobrze, tylko jeszcze jedno pytanie: co ma telewizor plazmowy do kariery piłkarza? :)

 

3.5/5 = 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Z tym klikaniem to muszę jeszcze trochę popracować bo czasami naprawdę jest to uciążliwe :(

 

Fajne, w czym to pisałeś ? biggrin.gif

W Basicu :P

 

Ogólnie jest dobrze, tylko jeszcze jedno pytanie: co ma telewizor plazmowy do kariery piłkarza?

Bo nie wiedziałem co wstawić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma Lechii Zielona Góra, syyyf.

 

ogólnie gra sympatyczna, tylko jest kilka błędów i głupot. co do błędów to tak jak inni powiedzieli, trzeba wielokrotnie wciskać klawisze. jest jeszcze bug w wybieraniu drużyny do spotkań towarzyskich - można wpisać dowolną liczbę i dowolne słowo, a i tak mecz zostanie rozegrany (tyle, że bez podania nazwy drużyny przeciwnej). ale największa głupota w tej grze, to możliwość rozegrania dowolnej liczby meczy w jednym dniu. tym sposobem, w ciągu jednego dnia rozegrałem 60 meczy i zarobiłem sporo kasy. do poprawy :thumbsup:

 

i swoją drogą głupio, że odrazu można zacząć od ekstraklasy. jak symulator to symulator, powinno się zaczynać od 4 ligi lol.gif

 

3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma Lechii Zielona Góra, syyyf.

 

ogólnie gra sympatyczna, tylko jest kilka błędów i głupot. co do błędów to tak jak inni powiedzieli, trzeba wielokrotnie wciskać klawisze. jest jeszcze bug w wybieraniu drużyny do spotkań towarzyskich - można wpisać dowolną liczbę i dowolne słowo, a i tak mecz zostanie rozegrany (tyle, że bez podania nazwy drużyny przeciwnej). ale największa głupota w tej grze, to możliwość rozegrania dowolnej liczby meczy w jednym dniu. tym sposobem, w ciągu jednego dnia rozegrałem 60 meczy i zarobiłem sporo kasy. do poprawy thumbsup.gif

 

i swoją drogą głupio, że odrazu można zacząć od ekstraklasy. jak symulator to symulator, powinno się zaczynać od 4 ligi

Ok,zajmę się tym,jak tylko odetną mnie od netu (gre pisze na laptopie) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow ^^ wkoncu cos orginalnego, oczywiscie przed toba duzo roboty i poprawek no ale ogolnie ladnie :) jak dla mnie 4/5 bo dobrze sie zapowiada.

 

Symulator boiska moze narazie sobie odpusc, zrob poprostu tak aby gra bez niego byla dobrze zrobiona i bez bugow, boisko mozesz zawsze dodac w uaktualnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowe demko: http://www.chomikuj.pl/adam014/Gry/pleag_v0_38b_build4.rar

Screeny:http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=adam014&sid=2

 

W grze jest kilka poprawek kosmetycznych,zmieniłem format zapisu,są już zaczątki nowej bazy drużyn[2 ligowa] i obiecywane ograniczenie na mecze. Sterowanie już nie jest uciążliwe i gra reaguje od razu na kliknięcia.Zapraszam do pobierania.

BTW. Tak mało pozmieniałem bo na wersje 0.39 szykuje coś specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 bit MS-DOS Subsystem

[lokalizacja pliku z grą]

This system does not support fullscreen mode. Choose 'Close' to terminate the application.

Z błędu wynika że nie może uruchomić gry w trybie fullscreen. Jak napisał wyżej Marmot zaopatrz sie w emulator DOS'a,bo gra nie będzie działać w okienku ,tylko w fullscreen,bo tego wymagają niektóre elementy silnika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...