Skocz do zawartości

Przyjmiemy do teamu :)


M@ti002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

A wiec, jak zauwazyliscie (a moze i nie) stworzylismy z kuzynem team o nazwie ScorpioN Squad tworzacy amatorskie gry. Chcielibysmy przyjac do niego nowych kompanow ;). No to teraz troche informacji.

 

Jak narazie w naszym teamie sa:

- ja (M@ti002) (glowny programista gier)

- chlebo (programista gier i stronki)

- Cruel_boy (muzyk)

- Grela (tester) -> dawno go nie widzialem, on zyje jeszcze? :P)

 

Tworzymy gry:

- o tematyce roznej (kazda gra mile widziana, czy to "erpeg", czy kosmiczna strzelanka, czy "kacz de klaun 3D: reaktywacja" :P)

- indywidualnie (kazdy robi gry osobno i sam sie troszczy o grafike, dzwieki itp.)

- zespolowo (jeden robi grafiki, drugi dzwieki, trzeci z czwartym (?) silnik itd.)

 

Nasze wymagania to:

- staly kontakt (nie ze ktos co tydzien zmienia gg czy tlena)

a ponadto:

- dobra znajmosc programowania (taka, ze moglby zrobic... Almore? nie, troszke przesadzilem ^^. moze... o! Islanda (by Yoda) :))

lub

- talent do rysowania (nie tylko w pixel - arcie, duze tla zapewne takze beda potrzebne)

lub

- talent do tworzenia muzyki (w tym miejscu pozdrawiam GMClanowego Roba Westwooda, Ludzixa :))

lub

- przyjmujemy takze testerow (ale nie marudne mendy :P)

 

Mysle juz, ze tyle wam wystarczy... aha. nie przejmujcie sie wygladem naszej stronki: www.scorpionsquad.yoyo.pl - jest ona nadal w budowie ;) a z forum i tak bedzie kilka rzeczy zmienionych ;) skontaktowac sie z nami mozecie poprzez e-mail: scorpionsquadmail@o2.pl jak rowniez indywidualnie z kazdym z nas (patrz. dzial KONTAKT na stronie)

 

PS chcielismy tu i teraz serdecznie przeprosic Konrada-GM. Kuzyn nie mial neta przez baaardzo dlugi okres, zobaczylismy wiadomosc dopiero wczoraj. Tak wiec chcialem tutaj na nie odpowiedziec - co wy bedziecie z tego miec?

- "slawe" :P

- istnieje u nas zelazna zasada: "co moje, to twoje"

- nowy czlonek zespolu automatycznie staje sie Moderatorem naszego forum. Jesli bedzie sie dobrze sprawowal, moze zostanie Administratorem

 

To chyba tyle. btw nie piszcie postow typu "to nie wypali". to po prostu glupie. Napiszcie "Tak, chce dojsc! To moja zyciowa decyzja! Tak! Zapiszcie mnie!" lub "Nie dochodze". Zaoszczedzi to i nerwow Admina i Modkow, a takze naszych.

 

Pozdrawiam, M@ti002

 

EDIT: mam nadzieje ze dobry dzial. jesli temat nie spelnia zasad regulaminu, mozna usunac lub poprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie moge sie zapisac na stanowisko programisty (gml + pisanie rozszerzen (dll) w c++ (rozne biblioteki graficzne)), a nawet moglbym wam graficzki robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie biblioteki/silniki używacie? ja mógłbym być programistą GM lub też C++ w Irrlichcie xP

wszystko piszemy w gmie od poczatku do konca :)

Hmm mógłbym się zgłosić na programistę GML. tongue2.gif

jak chcesz :)

W sumie moge sie zapisac na stanowisko programisty (gml + pisanie rozszerzen (dll) w c++ (rozne biblioteki graficzne)), a nawet moglbym wam graficzki robic.

kuszace :D

Ja moge być programistą lub grafikiem.

programistow sie zglosilo duzo, a grafikiem moze byc ewentualnie PsichiX, wiec mozesz byc grafikiem :) tylko pytanie: czy ci odpowiada ta posada? :)

A ja chetnie na muzyka

hmm... nie slyszalem zadnego twojego utworu. ale jesli sie dobrze bedziesz sprawowal, to chetnie cie przyjmiemy

ja się zgłaszam na testera ( chociaż wiem jaką mam reputacje sad.gif )

ok. :thumbsup:

no to tak. juz chyba nikogo nam nie potrzeba, no chyba ze sponsora xD jakby co to pisac na GG: 4488653 :)

btw. tylko zeby nie bylo ze np. Webzir jest w T Group, chce byc u nas programista, a np. goscie z T Group sie obraza na nas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde myslalem ostatnio o teamie, za bardzo leniwy sie staje i nie doprowadzam projektow do konca, a od tygodnia codziennie zaczynam 'cos nowego zajebaszczego' nie konczac poprzedniego.. a z drugiej strony chyba zbyt leniwy i zbyt malo punktualny jestem, chyba w ogole za stary na robienie gier jestem heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh niby bym mogl ale najlepiej mi wychodzi grafika do gier mojej koncepcji, tzn rozplanuje sobie jakies chore wizje w glowie i je tworze, w innych przypadkach przewaznie jakosc prac spada. Pozatym ograniczenie ze nie umiem pracowac na trzezwo wiec moja czestotliwosc pracy spada, uwiez mi ze nie bylbym zbyt dobry w pracy w teamie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh niby bym mogl ale najlepiej mi wychodzi grafika do gier mojej koncepcji, tzn rozplanuje sobie jakies chore wizje w glowie i je tworze, w innych przypadkach przewaznie jakosc prac spada. Pozatym ograniczenie ze nie umiem pracowac na trzezwo wiec moja czestotliwosc pracy spada, uwiez mi ze nie bylbym zbyt dobry w pracy w teamie..

 

Znajdź sobie osobę, która by ci pomagała tworzyć. Bo tak samemu to ciężko jest. Ale dołączać do teamu gdzie jest więcej niż 3 osoby to nie opłacalne jest, bo wiadomo, że taki team się szybko rozpadnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Heh przydała by sie jakaś zdolna programistka - niewolnica, robiła by wszystko co każe wykazując wiele inwencji, a ja bym leniwie pykał grafiki, tiaaaaa :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...