Skocz do zawartości

Przyjmiemy do teamu :)


M@ti002

Rekomendowane odpowiedzi

@Propaganja: Ta na pewno seria Back`ów to co? Niewolnik stworzył? :] A tak jak już mówiłem podszkol sobie kogoś a potem zobaczysz ,że on za ciebie będzie programował i jeszcze będzie zadowolonu. :]

@Marmot: AAaa.. już zrozumiałem przesłanie tego co napisał Propaganja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Otwieram temat.

Sorka, ze jeszcze nie widzieliscie naszych "wypocin" :P ale nie mielismy za bardzo czasu (sprawy organizacyjne i te sprawy :P). Teraz, by zapobiec kolejnym opoznieniom, potrzebujemy zdolnego grafika (pixel - art), gdyz to przez brak dobrej grafiki nasze projekty leza i kwicza :P Oto spis czlonkow SS:

- ja (M@ti002) (glowny programista gier)

- chlebo (programista gier i stronki)

- Cruel_boy (muzyk)

- Grela (tester) -> dawno go nie widzialem, on zyje jeszcze? :P

A reszta, ktora sie kiedys zglosila (jak Maskow, PsichiX) - jesli nadal w teamie chcecie byc (sorka, ale stracilem z wami kontakt, no a PsichiX zajmuje sie Soullandem) to zapraszam do wypowiadania sie.

Na razie nie mamy forum (pracujemy nad nim).

Aha - prosze, bez zbednych komentarzy (a'la Pieter) - chcecie dojsc, piszecie "tak, chce byc w SS", jak nie, to... sie nie odzywacie :P Nie no oczywiscie zartuje. Po prostu piszecie cos w guscie: "Mam wlasny team", "Lepiej mi sie samemu pracuje", czy nawet "Nie lubie was!!!!1111oneone" :P

PS obiecujemy ze kazda osoba w teamie bedzie na biezaco informowana o stanie projektu. Aha - no i oczywiscie sie moga zglaszac rowniez testerzy chociaz - jesli ich nie bedzie to sobie "jakos" moze poradzimy :D

PS W sumie to nie potrzebujemy kolejnych programistow, ani muzykow. Bo po co, jesli wtedy polowa by nic nie robila bo by nie bylo dla nich roboty :)

Obiecuje, ze tym razem ruszymy pelna para, nie tak jak ostatnio! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pamietam bylem jako programista poboczny / na zlecenie do trudnych problemow i takim moge byc jesli chcesz :) a kontakt to gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja mogę dojść do twojego teamu jako "tester" o ile mnie przyjmiesz.

Ale jak byś potrzebował to mogę pomóc w stworzeniu stronki ale nie obiecuje że pomogę w każdej sytuacji

Tak więc jak by można to chciałbym jako "tester" ale mogę też pomóc w stworzeniu stronki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...