Skocz do zawartości

Prezenty


KoRn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

ja nie mam pojęcia... w tym roku też będę zaskoczony... nawet nie wiem czy to duże czy małe, a jakoś tak nie chciało mi się szukać po mieszkaniu :P wiem natomiast od rodziców co sobie kupili no i częściowo co dostanie brat - jakoś za młodu lepszy szpieg ze mnie był :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas to taka tradycja byla kiedys ze siedzielismy wszyscy w kuchni ( u babci ) . nagle wszystkim kazano przejsc do nastepnego pokoju. Ja zawsze sie ojca pytalem czy moge wejsc do kuchni a on mowil że przeciąg jest. potem wołają nas do kuchni, a tu wszędzie rozłożone prezenty i musisz szukać swojej paczki. zawsze mówili że gwiazdka przyszła i pytała się czy byliśmy grzeczni ( ja i kuzyni :D ) pamiętam jak się wszyscy wtedy podniecali, pełno zabawek jakieś miecze i takie tam pierdoły. od kilku lat już tak nie robią, wiadomo czemu ( gwiazdka się obraziła ). A co w tym roku dostanę to nie wiem xD pewnie kasę jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Niesamowite. Ja od początku wiedziałem gdzie są prezenty - ale po co podglądać? Żeby sobie spierniczyć przyjemność?

 

jak jesteś mały, to chcesz wiedzieć :P a jak się ma 20 lat, to co innego (boshe, za kilka dni będe miał już 21 rocznikiem :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
o wiem chce warna mniej bo jak gnysek miał urodziny to mi nie odjął,bo nie szło się nawet podlizać hehe na mikołaja też nie dostałem -warna,może dziś mi odejmą...

 

niektórzy nawet w święta nie zasługują na zdjęcie warna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak byłem dzieciakem, to rzeczywiście obowiązkowe było przeszukiwanie mieszkania w poszukiwaniu prezentów. :] A teraz to prezenty mi latają koło nosa w sumie, stary dziad ze mnie. Pytają się co chciałbyś dostać albo się robi wspólnie gwiazdkowe zakupy. Tak czy siak największą frajdę rzeczywiście sprawia obdarowywanie innych niespodziankami niż samemu ich otrzymywanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem dzieciakem, to rzeczywiście obowiązkowe było przeszukiwanie mieszkania w poszukiwaniu prezentów. :] A teraz to prezenty mi latają koło nosa w sumie, stary dziad ze mnie. Pytają się co chciałbyś dostać albo się robi wspólnie gwiazdkowe zakupy. Tak czy siak największą frajdę rzeczywiście sprawia obdarowywanie innych niespodziankami niż samemu ich otrzymywanie. :)

 

to odejmij mi warna bede grzeczny do wielkanocy

 

wigilia w sumie nie powinna sie kojarzyc z prezentami(to jest bledne myslenie)

klawiatura mi pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...