Skocz do zawartości

Zablokowane Pogadanki o Tymonie


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Borek nas wygonił z komentowania newsa, to założyłem temat o dyskusjach na temat Tymona :P.

W tym temacie piszemy możliwe tezy i hipotezy dot. opuszczenia przez Tymona GMC.

 

Chciałbym jeszcze poinformować o starcie akcji "Tymcio, wróć". Jest to akcja typu "Google Bomb". Czyli więc wklejać w swoje sygnaturki następujący kod!

[url=http://www.tymcio-wroc.xt.pl/]Tymcio, wróć![/url]

Najbardziej bym też prosił o dodawanie linku też na swojej stronie:

<a href="http://www.tymcio-wroc.xt.pl/">Tymcio, wróć!</a>

 

Macie jakieś pytania? Piszcie!

 

Wesołych Świąt

Kryniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon odszedł, bo wziął i se poszedł rulaiz.gif

 

z jednej strony marudzicie, że GMC został opanowany przez spamerów i lamerów, a jak nikt nie patrzy powstają takie syfy jak ten. Tymon odszedł i tyle, z kwiatami w zębach proszę o zaprzestanie lamentu oraz węszenia teorii spiskowych :blush:

 

zamykam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Borek mówił nam, żebyśmy nie komentowali jego newsa, Ty mówisz, że robimy syf na forum no to gdzie my mamy się wyżalić?
załóżcie własne forum, utwórzcie kanał ircowy, gadajcie na gg? odejście Tymona to jego osobista sprawa i należałoby to uszanować, a nie zakładacie bez sensowne tematy :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=6725&st=0

Przecież na GMClanie są uroczyste ceremonie pożegnalne (patrz jak żegnaliśmy Bagna [nawet Ty go żegnałeś] i powrócił :D).

Ale skoro nazwa tematu Ci przeszkadza, to go zmień, bo to naprawdę klapa ;/ ).

Cała ta akcja polega na tym, aby uświadomić mu, jak ważną jest osobą na GMC (choć często on jest skromny ;)) a nie, żeby mu jeszcze dopiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta akcja polega na tym, aby uświadomić mu, jak ważną jest osobą na GMC (choć często on jest skromny ;)) a nie, żeby mu jeszcze dopiec.
BWO odszedł, a jest jednym z 'ojców' sceny (również bardzo ważna osobowość). Choosen też byle kim nie był. jakoś nikt po nich nie płakał 017.gif

 

so sorry, jak dla mnie ten temat jest niepotrzebny. ale dobra, niech będzie, poczekajcie na opinie 'najwyższego' - Ranmusa, Gnyska, czy kogoś, bo ja widać jestem brzydki faszysta, 0 tolerancji, blabla :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony marudzicie, że GMC został opanowany przez spamerów i lamerów, a jak nikt nie patrzy powstają takie syfy jak ten.
Dokładnie.

Chcecie porządku, będzie porządek. :) Temat zamykam, a jak komuś jeszcze zachce się jęczeć za Tymonem, wlepię od razu 3 warny. :]

 

wreszcie ktoś trzeźwo myślący rulaiz.gif fenk ju soł macz.

kamrat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...