Skocz do zawartości

Xbox


Pablo-GM

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo, gry na Wii nie mają dobrej grafy. Co najwyżej gameplay i tradycje

 

Ooooooooh no argument nie do podważenia, hohohooo... mega.

 

Proszę państwa, oto mamy do czynienia z całkowitym nowicjuszem w dziedzinie gier wideo. Przecież Gameplay to jest zaledwie "co najwyżej", grafa daje najwięcej rozrywki oczywiście. Polecam film Shrek 3 itp. Po co grać, jak można cudną grafikę podziwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No ale skoro chcesz przykładu to niech będzie - Excite Truck.
Wiedziałem, że wymienisz tą grę. Otóż Excite Truck jest średniakiem, a mimo to najlepszą wyścigówką na Wii. O inne pozycje nawet się nie pytajcie. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ooooooooh no argument nie do podważenia, hohohooo... mega.

 

Proszę państwa, oto mamy do czynienia z całkowitym nowicjuszem w dziedzinie gier wideo. Przecież Gameplay to jest zaledwie "co najwyżej", grafa daje najwięcej rozrywki oczywiście. Polecam film Shrek 3 itp. Po co grać, jak można cudną grafikę podziwiać.

 

Wiesz, mnie tam np. rajcuje Rez, Shadow of Colossus, ICO czy Vib Ribbon, które nie mają dobrej grafy ale dobrze sie w nie gra i to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranmusie

Ten średniak dostał na IGN ocenę 8, a 8-9 to gry ponad przeciętne, innymi słowy b. dobre. Gry 9-10 must have. Ale fakt faktem, na Wii akurat dobrej ścigałki nie ma, ciężko żeby w każdej dziedzinie jakakolwiek konsola była dobra, jedna ma super ścigałki inna świetną piłę nożną.

 

Teraz tak sobie przytoczę zaistniałą w Polsce sytuację, dzięki której, wyznaję zasadę, że na temat konsol z polakami nie ma sensu rozmawiać

Super Mario Galaxy zostało jednogłośnie przez najwybitniejszych recenzentów tej kuli ziemskiej uznane za najładniejszą, najbardziej grywalną i najcudniej udźwiękowioną grą na ziemi do tej pory. Stąd też chwilowo Pierwsze, a teraz drugie miejsce na gamerankings.com . Za granicą, gdy o tym wspomnę, nie ma problemu, kiedy wspomnę o tym w Polsce to słychać "Słabo", "Co ty p****sz?! Mario najlepszą grą?" albo "Tylko w japonii bo to wykolejeńcy" (dla śmiechu dodam, że w Japonii SMG sprzedaje się słabo, oni tam się fetyszują na Wii Fit ble...). A na GameOnly, mega wypaśnym anty Nintendo portalu, ludzie piszą, że w Super Mario Galaxy chętnie by zagrali patrząc na oceny, ale tego nie zrobią,bo... bo jest tam Mario.

 

Teraz se przemyślcie takie podejście do sprawy, jak dla mnie to oznacza po prostu chorobę psychiczną. "Zagrałbym w to gdyby tam był crash czy jakakolwiek inna postać, ale nie Mario" - skąd się biorą takie dziwadła.

 

Dlatego uważam, że w tej chwili należy zaprzestać jakichkolwiek dyskusji na temat konsol, bo z takimi ludźmi jak Polacy (przykładowy gnysek, na którym się zawiodłem bo wydawał się bardziej w temacie i nieco dojrzalszy) po prostu nie da się pogadać na ten temat.

 

Każdy poleca to co uważa za słuszne, bez jakichkolwiek aluzji do oczerniania. Chociaż pewnie, gdybym tak po prostu se wszedł tu i powiedział "Polecam Wii" to już byłbym wytykany palcami... heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo: gnysek przecież tylko stwierdził fakt. :) Grafika Wii jest zdecydowanie gorsza od konkurencyjnych konsol, ale to wcale nie znaczy, że same gry są gorsze. Trochę za bardzo emocjonalnie do tego wszystkiego podchodzisz - gdybym Cię nie znał, czytając Twoje ostatnie posty rzeczywiście mógłbym uznać Cię za fanboya. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, że jest słabsza, w większości gier, ale są takie których X360 by się nie powstydził. Tak czy siak, on stwierdził trochę więcej. Poza tym nie tylko tutejsze posty pozwalają mi stwierdzić, że gnysek jest anty. Serwis GameOnly także śledzę, bo czasami jest kupa śmiechu jakie tam towarzystwo istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@Ranmusie

Ten średniak dostał na IGN ocenę 8

A na gamespocie 68%. Zapewne na Wii nie ujrzymy super wyścigów, dopóki Nintendo nas nie uraczy kolejną częścią Mario Karta, bo niby czego innego?

 

jedna ma super ścigałki inna świetną piłę nożną.

Na X360 są świetne ścigałki i piłki nożne.

 

Swoją drogą chciałbym zobaczyć ogół sprzedanych gier na Wii w stosunku do liczby sprzedanych konsol oraz analogicznie z X360. Jest gdzieś taki ranking?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak sobie przytoczę zaistniałą w Polsce sytuację, dzięki której, wyznaję zasadę, że na temat konsol z polakami nie ma sensu rozmawiać

(... za dużo by cytować ...)

Teraz se przemyślcie takie podejście do sprawy, jak dla mnie to oznacza po prostu chorobę psychiczną. "Zagrałbym w to gdyby tam był crash czy jakakolwiek inna postać, ale nie Mario" - skąd się biorą takie dziwadła.

przecież to normalna sprawa i nie istnieje tylko w sferze konsol. zresztą ze mną jest tak samo, nie chcę mi się grać w gierki z Marianem i jemu podobnych, bo mnie odrzuca ten dziwny klimat, jak by gra była robiona dla dzieci. wszędzie pełno radosnych kolorków, uśmiechnięte grzyby i inne temu typu atrakcje - co to ma kuwa być?! to nie jest dla normalnych ludzi rulaiz.gif

 

kwestia gustu a nie żadna choroba psychiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
@Ranmusie

Ten średniak dostał na IGN ocenę 8, a 8-9 to gry ponad przeciętne, innymi słowy b. dobre. Gry 9-10 must have. Ale fakt faktem, na Wii akurat dobrej ścigałki nie ma, ciężko żeby w każdej dziedzinie jakakolwiek konsola była dobra, jedna ma super ścigałki inna świetną piłę nożną.

 

Zapytaj recenzenta gamespotu, który ostatnio stracił robotę, jak sie na gamespocie, IGN i reszcie ocenia gry... jak chcesz za umieszczanie reklam ich gry dostać dobrą kasę, to dajesz najmniej 8/10 i nie wymieniasz wad. Ot cała historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wyszła na PS3 lub Xboxa 360 to w polskiej prasie miałaby 9.5/10...

 

jak by gra była robiona dla dzieci. wszędzie pełno radosnych kolorków, uśmiechnięte grzyby i inne temu typu atrakcje - co to ma kuwa być?! to nie jest dla normalnych ludzi

 

Widać, że w Mario nie grałeś.

 

Na X360 są świetne ścigałki i piłki nożne.
Jeszcze mi powiedz, że ty to powiedziałeś na poważnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jakby wyszła na PS3 lub Xboxa 360 to w polskiej prasie miałaby 9.5/10...
Jak miałaby otrzymać taką notę skoro typowe wyścigówki na te konsole są lepsze od Excite Truck? -_- Popatrz na gamerankings.com i posprawdzaj jakie średnie noty mają ścigały z wielu nextgenów. Sugerujesz, że w Polsce często i gęsto się bierze w łapę za pochlebne recki? To by tłumaczyło te 10/10 dla Mario Galaxy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
N+, PE, CDA Konsole. Z tym, że nad PSX Extreme zacząłbym się zastanawiać, chyba przycisnął ich ktoś albo sumienie, bo dla Super Mario Galaxy dali 10/10.

 

Odnoszę wrażenie, że uważasz każdego kogo nudzi Mario za wroga Nintendo jak i swojego i doszukujesz się wszędzie układów chcących osłabić pozycję i opinię N. Fakt jest taki, że facetów w wieku redaktorów tych gazet nie jarają takie gry - a oceniają je wg. swoich upodobań i kupując gazetę - jesteś tego świadom. Ja np. nie wiem, czy ktoś z giery.eu jak ja wystawiłby Okami 40/40, ale mi się ta gra podobała i przeszedłem ją zarówno po angielsku jak i po japońsku, prawie bez zmrużenia oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że tylko co 5 osoba mówiąca "nudzi mnie mario" mówi tak z przekonania, bo reszta to są najczęściej użytkownicy PS2 mający nie więcej niż 14 lat wypowiadający się na polskich forach po to, by sobie podwyższyć ego i poczuć się bardziej dorosłymi.

 

ale cała otoczka wizualna mnie odrzuca.
i wszystko jasne. Jem kotleta, jest smaczny ale brzydko wygląda więc odmówię sobie tego wspaniałego smaku.

 

Sugerujesz, że w Polsce często i gęsto się bierze w łapę za pochlebne recki? To by tłumaczyło te 10/10 dla Mario Galaxy.
Ranmus, to jest polska, a ja nie sugeruje, ja wiem. Tylko, że reckę SMG broni jedna rzecz, w Polsce nie ma żadnej placówki nintendo, mało tego, od roku już nawet Lucas Toys (polska firma) nie jest producentem Nintendo, więc zastanawia mnie... kto dałby w łape? Chyba jakiś fan który ma za dużo kasy, w co baaardzo wątpię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne. Jem kotleta, jest smaczny ale brzydko wygląda więc odmówię sobie tego wspaniałego smaku.
zbyt wy uogólniasz sprawę. jest różnica pomiędzy "czynnością potrzebnej do życia", a graniem w gry :rolleyes: chociaż gdyby się bliżej temu przypatrzeć jest jakieś podobieństwo - własne upodobania w obu sprawach.

 

Problem polega na tym, że tylko co 5 osoba mówiąca "nudzi mnie mario" mówi tak z przekonania, bo reszta to są najczęściej użytkownicy PS2 mający nie więcej niż 14 lat wypowiadający się na polskich forach po to, by sobie podwyższyć ego i poczuć się bardziej dorosłymi.
no i w tym również twój problem, bo każdego kto zarzuci krytykę na Mario traktujesz tak samo jak takiego 14 latka. mówię, że w tych grach odrzuca mnie głównie dziwny klimat i jemu podobne atrakcje, nie rozgrywka, a ty się dalej czepiasz. bez przesady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...