Skocz do zawartości

Xbox


Pablo-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na Swieta kupuje sobie xbox'a ( http://allegro.pl/item284448447_xbox_przer..._i_30_gier.html ). Czy dobrze wybralem widze ze tam ktos zamiast Half Life 2 to napisal Half Live 2 ale to nic...

Aha i zdjecie oczywiscie :

http://mail.google.com/mail/?attid=0.1&amp...16ddf009bdb11c4

Prosze o opinie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

daj to zdjecie normalnie

 

poza tym, nie wiem czy kupowanie xboxa przerobionego ma sens, zwłaszcza gdy króluje xbox 360, a z przeróbką po sieci nie pograsz - no i gry pewnie 100% piraty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Bleee... przerobiona konsola, nie dotknąłbym nawet patykiem :/

PIRACTWU mówimy stanowcze NIE!

 

no może w przypadku PS2 to jeszcze ma nawet sens, ale w przypadku XBoxa a zwłaszcza X360 tracimy okazję do gry przez sieć, gier pirackich też tak dużo nie ma (nagranie dwuwarstwowej płyty DVD nie jest tanie, lepiej używke na allegro kupić i mieć oryginała), a w przypadku PS3 całkowicie traci sens (może dlatego przeróbkami nextgenów się na razie nie trudni nikt), bo płyty blu-ray ciężko nagrać (bardzo drogie nagrywarki i drogie płyty).

 

wrzuć screen do uploadera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

nie no, aż taka strata kasy to tam nie, a jak kupił to takie gadanie i tak na nic się nie zda. ale za tą kasę, faktycznie można było nad ps2 pomyśleć - akurat tutaj konkurencja jest zachowana pomiędzy platformami - nie to co PS3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
a ja polecam PS3 :) ale to drozyzna lojeju... z wiecej niz tysiac albo dwa tysiace kosztuje

 

jak sie nie znasz to co sie wypowiadasz :whip:

 

@blackmaul - w którym Media? Chyba Xbox360 Arcade tyle kosztuje, bo PS3 40gb taniej jak za 1499 w Electro World nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS kosztuje cos miedzy 1200 a 1500 ale to ten ostatnio niezle okrojony, tak czy siak nie polecam PS3. Jak dotąd prawie każda gra, która miałabyć "the best game evah made" okazała się albo przeciętniakiem albo po prostu dobrą grą w granicach 8.5/10. Ta konsola nie ma dla mnie przyszłości jako konsola, raczej jako domowe centrum rozrywki, do pooglądania filmów, muzy itp, nie do gier :P. X360 to jest chyba taki ogólny dobry zakup, ale ostatnio Wii się zaczęło rozkręcać z dużego kopa :P a zapoczątkowało to Metroid Prime 3 no i kolejna gra, która zapisała się już w historii jako kolejna gra wszech czasów :), jako pierwsza gra od 10 lat weszła na 1st miejsce w rankingu gier :). Owy ranking polega na zbieraniu ocen ze wszystkich recenzji na poważnych portalach i wyliczaniu średniej.

 

www.gamerankings.com polecam portalik :) OoT i tak w końcu wróciło na swoje miejsce, ale tak czy siak, chociaż przez te kilka dni było na 2 miejscu, a od 10 lat takiej sytuacji nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOŻE gnysek.... -.- jak po wystąpieniu takiego człowieka jak ty można jeszcze nazwać mnie fanboy'em. Człowieku, dałeś link do filmiku o grze, której twórcy to veterani gier z czasów N64 i teraz zrobili jakiś syfulec i tyle, to o niczym nie świadczy, develop odpierdolił jakiegoś szmatławca i jest. Równie dobrze mogę teraz przytoczyć 3 pierwsze pozycje z GameRankings, i czyje to są tytuły huh? To, że jakiś developer zrobi raz na istnienie konsoli jakąś mega kaszankę to normalne, na każdą platformę podobny kisiel się zdarza. Co za ludzie... -.-

 

PS: żeby było śmiesznie gnysiu dał link do portalu, który oficjalnie nie raz przyznał, że jest AntyNintendo =/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Wii od dziś. Miał być Xbox 360, taniej niż łi, ale jednak Wii. Świetna konsola, niezła radocha jest z machaniu pilotopodobnym kontrolerem.

ja polecam ten trailer: http://www.gameonly.pl/trailer.php?id=28956 każdemu kto myśli o wii

No, i już się okazało, kto jest antyfanem Ninny. ;p

 

ontop:

Nie wiem, kto skorzystał z tej aukcji, ale nie zazdroszczę mu. W życiu nie kupiłbym czegoś od sprzedawcy, który nie ma jednego pozytywa na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOŻE gnysek.... -.- jak po wystąpieniu takiego człowieka jak ty można jeszcze nazwać mnie fanboy'em. Człowieku, dałeś link do filmiku o grze, której twórcy to veterani gier z czasów N64 i teraz zrobili jakiś syfulec i tyle, to o niczym nie świadczy, develop odpierdolił jakiegoś szmatławca i jest. Równie dobrze mogę teraz przytoczyć 3 pierwsze pozycje z GameRankings, i czyje to są tytuły huh? To, że jakiś developer zrobi raz na istnienie konsoli jakąś mega kaszankę to normalne, na każdą platformę podobny kisiel się zdarza. Co za ludzie... -.-

 

PS: żeby było śmiesznie gnysiu dał link do portalu, który oficjalnie nie raz przyznał, że jest AntyNintendo =/ .

HEh a Ty pablo serio masz jakiegos pierdolca na punkcie Nintendo :) Nie zeby mi to przeszkadzalo, sam do Wiii tez nic nie mam (no moze nazwa troche glupia) ale ja bym tak zaciekle nawet swojego tyłka nie bronił :D [a tylek to i tak najbardziej chroniona czesc ciala]

A zeby bylow temacie to ja powiem ze XBox360 rządzi jesli chodzi o konsolki nowej generacji. A jesli o stara generacje chodzi to PS2 na prezydenta.

A i tez nie polecam piracenia konsol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ten, jeśli zauważyłeś, przedstawia porównanie między wersją z N64 i Wii, więc o M.A.M.E mi tu nie kracz.

 

Propaganja, może łaskawie zauważyłbyś, że gnysek po prostu jest antyfanem i sieje taką fałszywą opinię na temat dobrej konsoli. Ja po prostu chcę by człowiek stając przed wyborem, dokonał świadomego wyboru, bo nie wiesz zapewne, że w Polsce tylko co 10 osoba świadomie dokonuje wyboru konsoli. "Kupuję taką, bo kolega ma", a zapytany o to czemu nie inną odpowiada "a są jakieś inne?".

 

Nintendo nie płaci mi za reklamę, poza tym wcale tej marki jakoś genialnie nie promuję, ja mówiąc o konsolach opieram się o fakty, nie o jakieś wymyślone pojedyncze opinie. Śmiało mogę się nazwać jedną z najobiektywniej patrzących osób w Polsce, jeśli idzie o temat konsol. Siedzę w tym głębiej niż nie jedna osoba tutaj na GMclanie i nie tylko. Fakt, że posiadam Nintendo Wii wynika tylko i wyłącznie z tego, że lubię gry nintendo. Dokupiłbym sobie Xboxa360 gdybym miał na to pieniądze. A gdyby nintendo robiło także porty swoich gier na Xboxa360 to nawet bym się nie zastanawiał którą konsolę wybrać, bo co jak co, ale akurat Nintendo GRY robi najlepsze. Ta firma nie robi po prostu dobrych gier, ich gry, a szczególnie gry odziane w pomysły Miyamoto to są gry, które często wyznaczają nowe standardy, i do których potem nie raz odwołują się inne marki tworząc swoje hity. To nie jest bzik, to zamiłowanie do swojego rodzaju "sztuki"*, nie zbieram figurek Mario, nie mam stroju Linka, nie chodzę w koszulce z wielkim N na klacie.

 

------

* - dobrze zrozumieliście, dla mnie tworzenie gier to także sztuka.

 

 

===================

Tyle na temat mojego "fanboizmu", który to wy mi dokleiliście.

Ja polecam kombinację X360+Wii jeśli masz cash. Najlepiej za granicą bo taniej.

 

PS: Piractwu jak najbardziej zdecydowane NIE! Nie ważne na jaką konsolę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to ma do tematu, kolega nie pisał, że szuka konsoli z dużą ilością ścigałek, a powiedziałem, że tamta gra jest wyjątkiem ogólnie wśród gier jako mega kaszaniasta graficznie i fizycznie gra.

No ale skoro chcesz przykładu to niech będzie - Excite Truck.

 

(Tutejszy offtop wyłącznie na życzenie admina)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Mam Wii od dziś. Miał być Xbox 360, taniej niż łi, ale jednak Wii. Świetna konsola, niezła radocha jest z machaniu pilotopodobnym kontrolerem.

 

No, i już się okazało, kto jest antyfanem Ninny. ;p

 

ontop:

Nie wiem, kto skorzystał z tej aukcji, ale nie zazdroszczę mu. W życiu nie kupiłbym czegoś od sprzedawcy, który nie ma jednego pozytywa na koncie.

 

Ja się namachałem dosyć przed eyetoyem, już mnie to nie bawi. Wolę się legnąć na kanapę i pograć wtedy.

 

@Pablo, gry na Wii nie mają dobrej grafy. Co najwyżej gameplay i tradycje (Zelda, Marianek etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...