Skocz do zawartości

W jakie gry MMO gracie?


Exigo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tym, że nie polega na głupim zabijaniu coraz mocniejszych potworów i nabijaniu leveli. W WO możesz sobie po prostu robić co chcesz. "Wszystko" jest dość rozbudowane czyli np. łowienie ryb nie polega na zwykłym użyciu wędki na wodzie tylko:

- musisz wykopać łopatą przynętę

- założyć ją na wędkę

- jeśli uda Ci się coś złowić to taką surową rybę należy oporządzić

- z resztek skóry też można zrobić przynętę

- filety można zjeść surowe lub usmażyć, wtedy będą lepsze i droższe ;)

Można też uzbierać trochę kasy, kupić kawałek ziemi i zająć się rolnictwem lub wytwarzaniem innych przedmiotów. Mnie się to bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kiedyś strzelanke gdzie na serwerze grają tysiące ludzi?

Tak,Neocron - Jest to typowy mmofpsy,jedyny w swoim rodzaju.Co prawda mała ilośc graczy + abonament.

 

Złe w mmorpg jest to, że prawie zawsze jest bardzo podobny klimat.

... !!

Sprawdz Voyage Century Online - Zobaczymy,czy nie przekonasz się do tej gry.Gra jest bardzo rozbudowana posiada klimat,moza pływać po całej europie - mnóstwo questów,fajne wypady gildi,wojny.oblężenia - wszystko w klimatach karaibskich.Gra jest DARMOWA.Więc nie będzie problemów z graniem ;)

 

http://www.voyagecenturyonline.com/

 

Instalka waży grubo ponad 1gb,ale z czystym sercam polecam.

Jest duzo skilli,mozna kopać kamienie,ścinać drzewa,łowić ryby,polować na zwierzynę,przemierzać świat,byc podróżnikiem,robic miecze,szyć ubrania,sadzic "mariuane".Najlepsze są plantacje marysiek,gdzie gracze sami sobie sadzą nasiona,a po jakimś czasie zbierają wszystko ;)

 

Można pływac po całej Europie,(Nie wiem jak tam jest z Polska =D,nie udało mi się nigdy dopłynąć)

 

Naprawde świetna gra,tak se myslę,czy nie zagrać od nowa ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzic "mariuane".Najlepsze są plantacje marysiek,gdzie gracze sami sobie sadzą nasiona,a po jakimś czasie zbierają wszystko ;)

 

nie pierdziel, sciągam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie, np. RPG World Online.

http://www.rpgwo.com/

 

szkoda tylko ze gra wyglada tak jakby twórcy wogole nie interesowali sie jakakolwiek spojnoscia grafik i wogole minimum jesli chodzi o wyglad. Pozatym slyszalem ze graczy traktuje sie tam 'z gory' i serwer jest bardzo czesto restartowany wiec swoim wlasnym domkiem sie dlugo nie nacieszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to i uważam że to nudne.

W zasadzie każda gra się nudzi po jakimś czasie.Mój brat grał 3 miechy,po tym czasie mu się znudziła - Ale coś nie chce do niej wracać mimo,że naprawde duzo osiągnął w gierce =P

 

Dzisiaj moze zagram,znajde jakąs plantacje marysiek i dam Wam screena =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem kilka minut w Tibię, po czym ją skasowałem. Grałem też w Mu Online, już trochę więcej! Aż kilkanaście minut! Za duże lagi, jakieś dziwne powracanie do spawnpointu... e tam!

 

Najbardziej podoba mi się Warcraft3, WOW też, ale w niego nie grałem i nie wiem czy by mi się spodobało. A w Warcrafcie gram sobie przez sieć i jest świetne, ale to tak offtopicowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twierdzicie, że wszystkie mmorpgi mają ten sam klimat, to sprawdźcie Dofusa, czy Maple Story :f

A właśnie, co się stało z Mu Online, że takie straszne lagi są? Jak jakieś 2 lata temu grałem, to w ogóle 0 lagów, może te od mojego "speednetu", a niedawno chciałem sobie jeszcze pograć i mam ze 0,1fps/sec :F

Grafika raczej się nie zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej i z całym szacunkiem polecam grę Ultima Online. Gra jest płatna, ale w Polsce istnieje wiele dobrych, klimatycznych serwerów z naprawdę dużą ilością graczy. W skrócie, składasz podanie, tworzysz postać, odgrywasz role postaci (chyba jest aż 63 umiejętności). Po kilku dniach ostro uzależnia na bardzooo długi czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem dosc dlugo na Dragon Network w Lineage :( Nastepnie na jakims polskim servie z c6, musze stwiedzic ze przyjemniej mi sie teraz gra w Perfect World ( OB od kilku tygodni). Jest tu naprawde duzo questow, pelna swoboda ruchow postaci (skoki, WASD, questy w ktorych trzeba znalezc itemy rozmieszczone na dachach budynkow w miastach) i bardzo dobra grafika.

PW polecam kazdemu komu znudzilo sie granie na privach w L2 ( szczegolnie monotonne expienie w terenach c5 i wypady na TOI :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twierdzicie, że wszystkie mmorpgi mają ten sam klimat, to sprawdźcie Dofusa, czy Maple Story :f

Grałem w oba. Mogłyby być świetne, gdyby nie irytujące szczegóły:

 

Dofus ma idiotyczne ograniczenia dla niepłacących.

Maple story ma nudne questy i niewywazone klasy. Do tego wszedzie dzieciarnia domagajaca sie pieniedzy i rozmaici oszusci.

 

Gratuluję każdemu nieklerykowi, któremu chciało się zebrać 1200 cursed dolls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieranie cursed dolls było dla mnie właściwie najciekawsze - tu bowiem zaczyna się interakcja z innymi graczami ^w^ Po jakimś czasie przypominało to kiepską przygodówkę - dajesz jednemu coś, żeby od innego dostać coś, żeby od innego dostać kilkaset dolli ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz ile grałem, gra poprostu wydała mi się nudna i usunołem ,to że tobie się podoba, nie oznacza że wiesz wszystko.

Ej sory,To Ty wprowadzasz ludzi w bład mówiąc,ze w grze expi się na jakiś zajączkach czy jeżach,owszem mozna je "ubic",ale jest to bezsensowne i bezcelowe.poprostu nie wiem czy wiesz,ale nie każdy mmorpg nastawiony jest na grind i ciągle expienie.Więc błagam,jezeli pograłes chwilkę w gre nie wiedziałeś ocb w niej,i Twoje doświaczenie w grach mmorpg to jakies tam Mu Online(EXP + Grind) 2Moon(EXP + Grind),a nie grałes w prawdziwe,klimatyczne mmorpgi,to nie oceniaj grier od tak.MMORPG to nie tylko nawalanka,ale i liczne questy,skille,ciekawycrafting,duża przestrzeń itp,itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...