Skocz do zawartości

Imo Rampage


Grela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj długo się nagrałem... Zebrałem pudełko "boss", pojawiłem się w innej planszy z bossem zdeptałem go i koniec gry :blink: Może tak byś zrobił mu z 5 żyć żeby był trudny a nie tak jak inne stworki. Grafika już troszeczkę lepsza ale mógłbyś się bardziej postarać. No i widzę że główny bohater już wyżej skacze i łatwiej zdeptać inne stworki. Przydałoby się coś co przyciągało by gracza.

Marrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bossa deptać nie wolno :P Do niego się strzela Z. A to jest trudność dotkniesz go a koniec :]

 

Przyciągało by gracza

No robiłem internetowy highscore, ale miałem problemy więc odłożyłem to na następną wersje to coś przyciąga każdego, aby być pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bossa deptać nie wolno :P Do niego się strzela Z.

Aha... No dobra idę jeszcze raz przetestować. A z tym "pudełkiem" To może mógłbyś zrobić żeby spadało dopiero wtedy kiedy zniszczy się 20 stworków, Bo tak to przez przypadek można wpaść do bossa. A pomysł z internetowym highscorem może być lecz trzeba by było zrobić tą grę o wiele dynamiczniejszą ;)

Marrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze poprawić(oprocz grafy)??

Grafę blysk.gif

EDIT: Nic innego nietrzeba poprawić bo i tak to nic niezmieni. A poprawiona grafika zmieniłaby wszystko :)

EDIT2: No spójrz w ogóle na screenshot'a jak to wygląda :D aż się płakać chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, gierka rlz :P Mógłbyś dodać, że po zdeptaniu stworka, się odbijamy, a nie spadamy :) I wtedy mógłbyś dodać system kombosów. Np: Za 5 wrogów zdeptanych w jednym kombo (nie dodykając ziemi) masz pręmię 25 punktów :) A tak to mało ciekawa, 3+/5 :) Tylko nie wiem co wam sie w tym intrze podoba, też takie potrafię :)

 

 

I zmień ikonę!!!!!1111oneoneone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz otrzymałem, że muzyka w moich grach się nie podoba komuś :]

Wiesz napisałem na mój gust, a jak wiemy o gustach się nie dyskutuje ;).

 

Fajne, ale posiedze bo będą w Gimpie robione(a czym wogole się Gimp od Painta różni)?

 

Cóż jak dla mnie jeżeli ktoś robi grafikę w paincie łatwo to dość poznać (choć niektórzy ładnie umieją rysować i w paincie ;) ), a sam gimp posiada dużo więcej możliwości i można z niego "wyskrobać" dużo więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. dzięki za info. Więc zagrałem i stwierdzam.... że gameplay nie jest taki zły... Grafika faktycznie odpycha, ale to nie powód, żeby aż tak "niszczyć psychicznie" twórcę niemiłymi opiniami... Jeżeli to dopiero początki, to taka niszcząca krytyka może tylko zaszkodzić. Sam pamiętam moje początki. Opinie co do mojej gry: Winter Sports 4 (www.aa.boo.pl), zrobionej w TGF też były przygniatające. Wiem tylko, że nie należy się zrażać i próbować dalej.ocena: 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie grafika odrzuca. Ale samo skakanie i rozgniatanie mobów nawet fajne, ale rozgrywka sprowadza sie do podskakiwania w miejscu. Plansze mogły by być ciut wiekrze, bo male pole manewru jest. Troche wysiłku, kilka pomysłów i bedzie to nawet grywalne. Poskrob troche w jakims programie graficznym, nawet tym wbudowanym w gamemakera, to nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu już ciut lepsza grafika niż w poprzedniej wersji tylko zmień te okropne menu bo jak już się na to patrzy to odrazy wciska się ESC. W poziomie gdzie jest Boss nie ma bohatera :]. Na razie oceny nie stawiam i czekam na następną (mam nadzieje lepszą) wersje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...