Skocz do zawartości

XenoN Engine Basic


Rekomendowane odpowiedzi


xenonlogooh2.png

XenoN Engine Basic

Witam wszystkich! Ponieważ ostatnio zacząłem gruntownie przerabiać silnik, to pozwoliłem sobie udostępnić Wam moje dzieło w wersji aktualnej. Jest to silnik 3D XenoN w wersji podstawowej. Silnik oferuje odwzorowanie natury, fizyke ciał i wiele innych funkcji (ale w wersji podstawowej). Sami widzieliście jego możliwości więc nie będę się rozpisywał :)

UWAGA!!! Jeśli wykożystasz silnik, to musisz(!) zostawić intro. Zabronione jest bezpośrednie kopiowanie/modyfikowanie i rozpowszechniane jako swoje dzieło.

Miłego użytkowania i oby się przydał! ;)

Download XenoN Engine Basic

Pozdrawiam :]
logo_mini.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze tamto to przyklad do silnika by wiedziec jak uzywac, a ta trawka to przyznam ze pierw byla u ciebie, ale to nie znaczy ze mam problem z wymyslaniem czegos oryginalnego - powtarzam, to tylko przyklad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze tamto to przyklad do silnika by wiedziec jak uzywac, a ta trawka to przyznam ze pierw byla u ciebie, ale to nie znaczy ze mam problem z wymyslaniem czegos oryginalnego - powtarzam, to tylko przyklad :)

nie akurat trawę to zmaściłeś wygląda znacznie gorzej od mojej :cat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bym takiego silnika nie skleił..

no ale jednak brakuje w nim pare rzeczy, badz co badz jest tylko system poruszania sie i prosty enviroment, pewnie i dobre na 'baze' do gry, jednak przydalby sie jakis nie wiem.. chocby system jakiegos strzelania,a takowania, czy przeciwnicy.. ale masz 4/5, jak mowie sam bym czegos takiego nie napisal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie XenoN jest baza i ulatwieniem dla gier 3d, a ta wersja to podstawowa (20% XenoN Core), wiec wiele ciekawych efektow nie zostalo umieszczonych, przez co nie jest tak dobry jak aktualna wersja, ale kod dalem (a nie mialem wogole dawac), bo wymyslilem sposob na przyspieszenie silnika i przez to musze go kompletnie przerobic (ale niektore skrypty zostana - te ktorych brak w basic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...