Skocz do zawartości

PSP i NDS - pamięć


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

Bo chodzi mi o to by kupić jedną z tych konsol, jednak może mi braknąć pieniędzy na kartę.

 

EDIT: Dobra, trochę zmienię pytanie: Czy by zapisać stan gry na NDS lub PSP trzeba dokupić kartę, czy może jest już jakaś pamięć w konsoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

ma - RAM :D Bo na PSP są płyty, dlatego nie da się na nich zapisywac, ale możesz wrzucać muzę, filmy i zdjęcia jakie chcesz i ile chcesz, możesz zapisywać ile chcesz (no i wiadomo co jeszcze można na kartę wrzucać, a co nie jest legalne).

DS bez dodatkowych rozszerzeń też tego nie obsługuje, a na jednym kartridżu mieści się do 2-3 sejvów z gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nintendo DS nie wymaga cackania się z kartami pamięci, itp.

Playstation Portable wymaga karty pamięci do save'ów. Nie opłaca się kupować Value Packa - za 100zł można dokupić znacznie większą kartę niż 32mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

niby dla czego, bo nie da się przerobić ? dostępne na rynku zwykłe konsole PSP jest relatywnie trudno przerobić, a przynajmniej slima do TV podłączysz - ja tak dobrze nie mam. no i masz głośniki z przodu a nie na dole, a kwadrat nie jest już umieszczony w 3/4 na ekranie przez co się tnie po jakimś czasie używania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz super szczegółowych informacji to zapraszam na www.swiatn.pl xD

 

ma - RAM :D Bo na PSP są płyty, dlatego nie da się na nich zapisywac, ale możesz wrzucać muzę, filmy i zdjęcia jakie chcesz i ile chcesz, możesz zapisywać ile chcesz (no i wiadomo co jeszcze można na kartę wrzucać, a co nie jest legalne).

DS bez dodatkowych rozszerzeń też tego nie obsługuje, a na jednym kartridżu mieści się do 2-3 sejvów z gier.

 

Konsole kupuje się do gier drogi gnysku :P <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiałem się z wyborem PSP S&L + GTA: Liberty City Stories lub NDS Lite + Pokemon Diamond.
Ja proponuję zestaw NDS Lite + Metroid Prime: Hunters. Sam zamierzam taki nabyć. =p

 

A tak bajdełej - jakie sklepy internetowe z konsolami i grami na konsole polecacie? Niestety jestem skazany na taką formę zakupu, bo w Lublinie NDSLa zwyczajnie nie ma. :| Facet z MediaMarktu twierdzi, że nie będzie więcej dostaw, a Nintendo zamierza wycofać się polskiego rynku (lol?). Na pewno odpada sklepgekon.pl i ultima.pl. Zastanawiam się na robson.pl, bo słyszałem o nim dobre opinie, ale wolę się upewnić, bo już kilka razy się sparzyłem. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do madgames.pl to:

- po pierwsze wow nowa strona, ostatnia lista bestsellerow chyba nie byla aktualizowana przez rok:P

- jak klikam na jakas konsole i wybieram rodzaj gry to nic mi sie nie wyswietla tylko naglowek

 

A o menago nigdy nie slyszalem ale wyglada ciekawie.:D

 

@Marmot: Co ci sie w nim nie podoba? Wi-fi jest fajne, grafika fajna, nie wiem na co narzekasz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie denerwuje trochę ta strona MG, ale dla mnie - jak już wspomniałem - najważniejsza jest cena i szybkość dostawy.

- jak klikam na jakas konsole i wybieram rodzaj gry to nic mi sie nie wyswietla tylko naglowek

Zależy. Na przykład X360 ma pogrupowane gry, a taki NDS już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
W PSP jest jakaś tam pamiec gó****** wewnętrzna ale to kilka kilobajtów :P

do sav'ów potrzebna jest memorka :P

 

ta jasne :huh: poza ramem 32mb/64mb jest jeszcze pamięć flash0 1 2 i 3 - pierwsza przetrzymuje softa, druga ustawienia, trzecia trzyma emulator psx, a czwarta - jeszcze nie wiadomo. z tego co wiem to też są 32 mb, ale ręki uciąć nie dam, a 15 minut poszukiwań na nic mnie nie naprowadziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...