Skocz do zawartości

Adresy waszych szkół


Grela

Rekomendowane odpowiedzi

No to koniec z anonimowością... :/ xD

<Milej zabawy z szukaniem ;P>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gay jakiś. Albo pedo. Po co ci adres naszych szkół? Zgwałcić nasz chcesz? A może jesteś "Wojtkiem który też ma dwanaście lat i chce się spotkać"? No sorry, ale równie dobrze mógłbyś założyć temat "Jakie są kody PIN do waszych kart kredytowych" albo "Podajcie wasze adresy!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Gay jakiś. Albo pedo. Po co ci adres naszych szkół? Zgwałcić nasz chcesz? A może jesteś "Wojtkiem który też ma dwanaście lat i chce się spotkać"? No sorry, ale równie dobrze mógłbyś założyć temat "Jakie są kody PIN do waszych kart kredytowych" albo "Podajcie wasze adresy!".

 

Nie podoba mi się ubliżanie komuś od gejów i pedałów, za to, ze chce zobaczyć jakie macie strony szkół. A co, nie można się interesować? To może ja też jestem gejem, skoro pytałem czy cieszycie sie, że wracacie do szkoły? Od teraz, za każdym razem jak w stosunku do kogoś użyjesz słów gej, pedał, homo lub coś w tym klimacie, będziesz dostawał ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ubliżanie komuś od gejów i pedałów, za to, ze chce zobaczyć jakie macie strony szkół. A co, nie można się interesować? To może ja też jestem gejem, skoro pytałem czy cieszycie sie, że wracacie do szkoły? Od teraz, za każdym razem jak w stosunku do kogoś użyjesz słów gej, pedał, homo lub coś w tym klimacie, będziesz dostawał ostrzeżenia.

 

Wymsknęło mi się. Nie, że nie można się interesować, no ale powiedz, po kiego grzyba komu wiedzieć, do jakiej kto szkoły chodzi? No po co? Ostatnio w valhalli jest coraz więcej tematów bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Moze mu sie nudzilo i chcial sobie zobaczyc jak wygladaja szkoly roznych ludzi bo na 100% sa zdjecia na stronach szkol..

 

http://www.zstmielec.pl

 

O, a ja się bałem, że Stigu jest ode mnie z miasta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź? No to wszystko jasne... :]

apropo

http://www.wshe.lodz.pl/

;-)

Łódź suxx, łódzkie kobiety roxx ;-) już to gdzies pisalem

 

edit.

blackmaul nie mów że to ta szkoła w mniej wiecej polowie odleglosci od chocianowic do ronda, nie pamiętam osiedla (hmmm kurak?)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit.

blackmaul nie mów że to ta szkoła w mniej wiecej polowie odleglosci od chocianowic do ronda, nie pamiętam osiedla (hmmm kurak?)...

Ta szkoła jest na Nowym Rokiciu, bardziej obrazowo powiem, że niedaleko od Reala (Wcześniej Geanta) przy Al. Jana Pawła II (Wcześniej Włókniarzy). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...