Skocz do zawartości

kto che moją muzyke


Amadeo

Rekomendowane odpowiedzi

Niech będzie ambient albo eksperymentalna :P

 

EDIT:

Też tworzę muzykę i jedna nadaje się na muzyczkę w grze. Przesłuchaj jak chcesz :)

https://gmclan.org/up541_4_DJ_SnakeR_Credits.html

Ta jest od Credits :)

 

Możesz zrobić coś w tym stylu.

 

PS. Ja tworzę w Fruity Loops. Tam wszystko komponujesz sam. Melodie, bassy, drumloopy itd. nie ma tam takich tzw. "gotowców" które układasz jak puzzle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

sample to sobie może każdy poukładać w 5 minut :P prawdziwa frajda, to pobawić się w fruity loopa, albo przejść do studia nagrań, zaprosić orkiestrę i wtedy coś nagrywać - najlepiej osobno wszystkie instrumenty i potem do kupy to wszystko razem dać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale muza w ejay'u zajmuje duzo miejsca, np walniesz 6 sampli i skompilujesz do wav'a i jest już 3 mega.

 

Amadeo, a od kiedy w szkole muzycznej uczą na ejayu komponowac ;p

Wystarczy po tym skonwertować do mp3 i już mniej zajmuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne lepiej wiem od Ciebie co to znaczy. 1,5 roku miałem łacinę a teraz mam włoski. A użyłem tego słowa niechcący, bo pisałem w pospiechu. Mea maxima culpa.

Choć pewnie łaciński wyraz "compilatio" jak znam życie zaczerpniety z greki, ale tego już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzisz do szkoły muzycznej. :) Tworzycielu. :)

 

Jak chcę coś sobie nagrać - to będzie się bawił czymś nieco bardziej zaawansowanym niż eJay, albo użyje starej, sprawdzonej metody:

 

Nikt już nie robi muzyki za pomocą instrumentów muzycznych? :F
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta twoja muzyka nie widzi mi się w moich grach. Wolałbym ambienta albo eksperymentalną a nie dance, i tak chyba nikt na GMCLANie nie tworzy Dance Dance Revolution :) Techno, trance i dance nie pasują do większości gier. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne lepiej wiem od Ciebie co to znaczy. 1,5 roku miałem łacinę a teraz mam włoski. A użyłem tego słowa niechcący, bo pisałem w pospiechu. Mea maxima culpa.

Choć pewnie łaciński wyraz "compilatio" jak znam życie zaczerpniety z greki, ale tego już nie wiem.

Szczerze to ja mam to gdzieś co ten wyraz znaczy we włoskim czy łacinie, bo jeżeli mówimy o pojęciu informatycznym (a w nich się obracamy tu właśnie), to jest to proces automatycznego tłumaczenia kodu napisanego w jednym języku programowania na drugi, najczęściej na Assembler w postaci binarnej, czyli w formie czytelnej dla procesora. Co jak co, w eJay nie programujemy, a WAV nie jest zapisany w Assemblerze, więc nie masz racji, proste. Bardziej tutaj pasuje słowo konwersja, które pewnie pochodzi z łaciny, ale co tam, nie jestem językoznawcą.

Zrób jakiś nu-metal to może wtedy znajdziesz więcej erm... "fanów".

Tylko nie nu-metal, litości ;/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...