Skocz do zawartości

kto che moją muzyke


Amadeo

Rekomendowane odpowiedzi

rotfl

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Che_Guevara odnośnie che

 

odnoścnie muzyki - Ci, co tworzą muzykę nazywani są "muzykami". Ty jednak *tworzysz* rąbankę, bo przez przypadek wpadł ci w ręcek program do układania gówna z klocków, zatem możesz nazywać się Tworzycielem. gl.

 

w sumie wiertarka, betoniarka i młot pneumatyczny odpowiednio skoordynowane brzmią lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot: A to moja pomyłka, i tak jestem tu jednym z najmłodszych. Kiedyś widziałem taką informację w profilu p-tera (poprzednie konto lowridera) i mogło mi się pomylić, bo to było dawno temu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ejay ( Dobrze to napisałem? :P ) sux, FL Studio RLZ! Ta, ja mam ** lat i jakoś

dobrze mi wychodzą bity :P. Na Ejayu nie wiele się zrobi... poukładasz klocuszki i już się chwalisz na forum "Oto mój bit NA EJAY", a kwestia jest taka, że masz już gotowe sample. ( Naprawdę chcecie wiedzieć ile mam lat? :P ) @up: W pierwszym poście chyba było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bit jest do bani ;/ , tak samo jak eJay. Poducz się trochę, nawet w eJay'u można fajne rzeczy "stworzyć".

 

Cyberdog: Mój brat ma 10 ( nie no chyba 11 ) lat, wchodzi czasem na to forum i czyta posty. Na niektórych forach "udziela korepetycje" dla 16-22 latków o programowaniu, jego nick pewnie znacie. W sumie wie więcej ode mnie ;d .

 

@down: Ja także :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eJay od wersji czwartej ma edytory linii melodycznych, więc zastanówcie się przed pisaniem takich samych postów "toż to klocki omg!1" przez dwie strony.

 

Lowrider ma o ok. 10 lat więcej niż podałeś :-) .
W życiu bym nie uwierzył.

 

Snake, stringi menu_gra_militarna_przyszlosc.mp3 mają trochę zbyt wolny atak, przez co wydają się być poza rytmem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...