Skocz do zawartości

Uratuj brata 2


szymek11116

Rekomendowane odpowiedzi

Za odkop roku wręczam Ci tę o to złotą łopatę.

cl216.jpg

Gratulacje!

Wiedziałem, że to wcześniej, czy później złota łopata się pojawi :P

 

Minęło prawie 8 lat, więc to odkop dekady. W tym dziesięcioleciu raczej mocniej własnego tematu nie odkopiesz.

 

Jakbym miał admina dałbym Ci rangę "Archeolog"

 

Ponad 7, nie 8 o ile dobrze liczę(luty jest dopiero) ;)

Jednak tak, czy siak za tak mocne wejście jakiś tytuł według mnie się należy :P

Ja proponuje trola dekady, bo nie mógł przypadkowo wejść na temat sprzed 7 lat i nie zauważając, że już mu 7 latek przybyło od tego wpisu podziękować za opinie(chyba, że był 7 lat w śpiączce, lub wpadł do czarnej dziury i teleportował się w czasie!) ;)

Co innego, gdyby przynajmniej to nie był jego temat to mógłby rzeczywiście nie zerknąć na datę...

 

Szmek jesteś moim mistrzem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie posty, cieszę się, że ten temat odwiedziło tak wielu użytkowników. Co do mojej przyszłej produkcji Uratuj Brata 3 - prace nad grą zostały podjęte 28 lutego 2015, czyli dzisiaj. Zamierzam założyć nowy temat, gdy będzie już co komentować. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał admina dałbym Ci rangę "Archeolog"

Rangi nie mogę dać, ale nagroda działa.

 

Chyba nikt nie będzie miał za złe? Jakby odkopał czyjś post do miał by warna, ale tak poprawił nam wszystkich humory. ;) Chyba nawet zagram w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie posty, cieszę się, że ten temat odwiedziło tak wielu użytkowników. Co do mojej przyszłej produkcji Uratuj Brata 3 - prace nad grą zostały podjęte 28 lutego 2015, czyli dzisiaj. Zamierzam założyć nowy temat, gdy będzie już co komentować. :thumbsup:

Skubaniec jest mistrzem marketingu, narobił tyle szumu, że wszyscy nie tylko czekają na nową część, ale jeszcze stare sprawdzają + dostał nagrode!

Widzę Cię Szymek w show-biznesie, polityce, lub przynajmnej marketingu xD

Ale końcówka o tym, że nie chce burdelu na forum robić zakładając nowy temat skoro brak konkretów mnie rozbawił. Zamiast tego odkopał post z przed niemalże 8 lat... Po Twojej logice stwierdziłbym, że jesteś kobietą, ale ratuję Cię twój nick ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A może post tak długo leciał, a Szymek wysłał go 8 lat temu?

 

PRZEZ TE WASZE BLOKADY ANTYFLOODOWE. IDZIE SIĘ POSRAĆ CZASEM

 

Niemniej czekam na trójkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...