Skocz do zawartości

Moje Pierwe 2 gry w GM:]


Rekomendowane odpowiedzi

Są to moje pierwsze gry w GM :D :D Pomysł pierwszej jak chyba da sie zauwazyc nie mój, powstalo wiele gier tego typu... :] Prosze o komenty :]. A druga to uciekanie samolontem przed powietrzną policją, trzeba utrzymywać poziom bezyny, łatwo można sie też rozbić bo ruch w powietrzy duży :] Teraz pracuje nad czymś w rodzaju starych dobrych BLOBÓW :D Jak skończe wersje 1.0 to również ją tu zamieszcze :]

 

 

Oto linki:

 

butelki.jpg

BUTELKI

 

podnieb.jpg

PODNIEBNA UCIECZKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis podniebnej ucieczki wydawał się jakiś znajomy. Ściągam więc. I co? Moje podejżenia były słuszne. Mamy do czynienia z bezczelną i nieudolną zrzynką przykładu Street Race.

 

A może by tak zrobić coś własnego? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bezczelnie kopiowac pomysly zrob coas wlasnego. Przypatrz sie na takie super produkcje jak Wspaniała Strategia , czy tesz Przygody glutexa. Te gry , choc (jeszcze) nie ujrzały swiatla dziennego, to juz zyskały sławe dzięki oryginalnym pomysłom :thumbsup: :D :D :lol: xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

written by Mark Overmars using Game Maker 4
:D

I jedno mnie troche denerwuje: Po zderzeniu dwóch(lub wiecej) samolotów następuje wybuch, który trwa w nieskończoność(a przynajmniej do czasu, kiedy zniknie z planszy). Co ciekawe wlatując w ten wybuch wszystkie samoloty takkże wybuchają. Byłby to całkiem fajny efekt gdyby trwał tylko chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tey no spoko!! dopiero tydzień temu dorwałem sie do GM, tak mi sie spodobało, że musiałem zrobić jakąś grę!!:] Nie miałem pomysłu więc zrobiłem >Podkreślam< coś na wzór street race chciałem żebyscie ocenili te gry a nie na mnie najeżdżali i zażucali mi skopiowanie gry!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ściągnąłem gry. Nie jest to nic ciekawego. Nie wątpie, że gra nie była zerżnięta z przykładu niemniej jednak jest bardzo podobna. Co do butelek to pomysł już stary a i wykonanie ani nie wnosi nic nowego, ani nie jest najlepsze szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwage że poziom trudnośći zrobienia takich gier nie jest wysoki. Jednak jak na początek to właśnie butelki mi bardziej przypadły do gustu. Ale nie martw się, każdy z nas miał jakieś początki a większa część z nas zaczynała podobnie jak ty. Życze wytrwałości i pomysłowości w robieniu następnych gier ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bezczelnie kopiowac pomysly zrob coas wlasnego. Przypatrz sie na takie super produkcje jak  Wspaniała Strategia , czy tesz Przygody glutexa. Te gry , choc (jeszcze) nie ujrzały swiatla dziennego, to juz zyskały sławe dzięki oryginalnym pomysłom  :thumbsup:  :D  :D  :lol:  xD

Wspaniała strategia to super produkcja? ROTFLMAO! :]

 

Co do gier to zaraz zedytuję tego posta, ale nie mogłem się powstrzymać :lol2: :sp_ike: :lol: :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała strategia to super produkcja

Doszłem do wniosku ze nie mozna nazwac Wspaniałej strategii superprodukcją. I wiem że teraz bedzie mnostwo postow, ktore nie bedą zgadzaly sie z tym, No ale zrozumcie , przeciez to było tylko Demo, I chyba nie moge wtym przypadku uzywac nazwy superprodukcji. Wiem ze bedziecie sie kłócić, sprzeczac, ale powstrzymajcie sie. Moj błąd ze uzyłem tej nazwy, i ze pokałem demo ktore moglo wzbudzic w was nadzieje na pogranie w dobrą gre. No ale to jest moja gra i zabraniam ją nazywac superprodukcją gdyż wyszło tylko demo ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Znalazłem troche czasu i wprowadzilem kilka małych zmian w Butelkach:

-można zmieniać tła gry na dowlny plik graficzny

-Sterowanie skrzmka odbywa sie myszką

-w zwiazku sterowania myszka przyszpieszylem predkosc butelek

 

Przypominam linka: BUTELKI

 

Edit: widze ze nikt tu juz nie zaglada...... ale napisze tylko ze dodalem do butelek jeszcze poziomy trudnosci oraz na kadym poziomie inny rodzaj butelek aby gra konczy sie na 15000 punktow...(nie wiem czy nie jest troche za latwo) jesli ktops jeszcze tu zajrzy to porsze o ocene....

 

z gory dziex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widać w grze postępy ... ja na twoim miejscu zrezygnowałbym z limitu punktowego i wprowadził tabele wyników online - powinno to troche poprawić grywalność.

 

A teraz słowo przestrogi ... Jeszcze jeden double post napisany przez kogo kolwiek i posypie się ostrzeżenie! Ile razy mam powtarzać i prosić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na ten >>>LINK<<< I ściągnij plik artykuł.rar - jest to jeszcze nie dokończony i nie wiem czy dokończe go artykuł o dodawaniu wyników online na strone ze wszystkimi potrzebnymi do tego plikami. Mam nadzieje, że to Ci pomoże.

 

W razie problemów zgłoś się do mnie na GG: 3535931

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic przeciwko temu ale on jest niedokończony, więc nie wiem czy jest sens :P

 

Edit: Usunąłem posty radSuna i pablo1517 - przeczytajcie regulamin zanim coś napiszecie. Temat ten dotyczy gier LordOfTheString a nie własnych produkcji czy komentowania artykułu. pablo1517 chcesz się pochwalić swoim projektem ? To skończ go i załóż swój temat. radSun chcesz podzielić się swoim spostrzeżeniem ? Napisz do mnie na maila bądź na gg a poprawie to. Kolejnie niedostosowanie się do regulaminu skończy się ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...