Skocz do zawartości

JdzeX


Gryzli

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:JdzeX

 

Gatunek: Logiczna

 

Opis: Balwan lata po planszy musimy na niego klikac za kazde klikniecie dostaje sie 5 pkt.

Download: Klik! -Plik o nazwie JdzeX

Rozmiar pliku: 968KB

 

Screeny:

Screen 1

 

Autorzy:

Programowanie: Gryzli

Fabuła: brak

Grafika: Gryzli

Muzyka brak

 

Nastepna gra bedzie miala nazwe:Xqua i bedzie o wiele lepsza.Zobaczycie spodoba wam sie!

 

Pozdrawiam Gryzli :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przerabialem przykladu ,poniewaz zajzalem do kursow i nauczylem sie tego na pamiec i zrobilem ta gre

Nauczyłeś się na pamięć tworzyć gry z serii "Kacz de...". Ojojojojoooj, bójmy się przyszłości!!! ;D

 

Nie ma co komentować. Znamy tą formułę, te zasady, tą grę....akurat tą? Powstrzymam się także od oceniania... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyłeś się na pamięć tworzyć gry z serii "Kacz de...". Ojojojojoooj, bójmy się przyszłości!!! ;D

 

Nie ma co komentować. Znamy tą formułę, te zasady, tą grę....akurat tą? Powstrzymam się także od oceniania... <_<

nie wiem czemu ale zabrzmiało mi to jednak jakbyś biedaka podejrzewał że jednak przerobił przykład nie wiem może się mylę ale powiem 2 rzeczy

po 1 znam ten kurs i tak jest on do tej gry widziałem go w ekspercie dawno temu ^^

 

po 2 nie ma co uczyć się na pamięć trzeba to rozumieć ^^ ucz się a zrozumiesz ^^

 

@down : Jemu chodziło oto byś się poduczył i zrobił coś lepszego

A nie to że on ci nie wierzy że umiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się że skala nie jest od -5 do 5, -5 powinienes dostać za samo nazwanie takiej gry grą logiczna! (tak samo jak ostatnio ktoś nazwał labirynt strategią, czy wy nie wiecie co te słowa oznaczają?) Niby umiesz robić (przerabiac/kopiowac przykład) platformówkę, a dajesz nam coś co wyglada gorzej od słynnego CTC. Nie uwiewrze że sam robisz silnik platformówki, jestem pewien że jesli jakąś zrobisz, to zerzniesz wszystko z przykładu, a jeśli nie, to pewnie zrobisz grawitacje za pomocak klocka "start moving in a direction" w dół (ktoś kiedyś pisał że tak chce zorbić). Zacznij się uczyć i robic coś porządnego, a nie będziesz wkuwał (jak sam napisałeś) przykłady różnych gier na pamięc, później robił silniki z pamięci, a na koniec mówil że sam zrobiłes gry każdego rodzaju! Jeśli uda ci sie wkuć na pamięć silnik platformówki, to moge jedynie pogratulować dobrej pamięci...

 

(Post był pisany zanim gryzli dał swój plik z platformówką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów. Grafika < 0, to samo z pomysłem, grywalnością i całą resztą... Czemu ludzie przerabiają Catch the Clown'a aka Hit the Ball jak mają lepsze example w tym samym folderze :P

 

EDIT: Co ma nazwa JdzeX do bałwana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podchodzisz gryzli do sprawy ze teraz sie boje sciagac twoje gry bez screenow ;)

 

Gra .. hmm .. znaczy sie ten przyklad z innymi grafikami to jak na "mini gre" to nawet cienko .. Nie widze nic fascynujacego w tym .. klikanie na balwanka i tyle .. heh .. Tu nic nie nalerzy zmienic zeby gra byla lepsza .. poprostu by trzebabylo calkiem od nowa to zrobic , znaczy sie nie przerobic przyklad tylko samemu napisac silnik ..

 

Powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh. Pierwsza gra. Ale to nie jest przynajmiej przerobiony przykład. Niektórzy (nie będę wytykał palcami) przerabiają przykłady, a tak naprawdę najzwyklejszej platformówki nie zrobią. Gra jest słaba, ale to dopiero trening. 2 gwiazdki, na zachętę.

 

@Lowrider: Twoje posty zaczynają mnie denerwować. Myślisz, że one są śmieszne? Zawsze jest coś hamskiego w twoim poście. Nikogo to nie bawi.

 

@Gnysek: Ja mogę cię wyręczyć. Oczywiście, jak będę miał czas i jeżeli się zgodzisz. ;)

 

@All (wykluczam z tego Kryniaka): Czemu piszecie głupoty? Ja wiem, że on tego nie przerobił. Mówicie coś, na co dowodu nie macie. Gryzli zrozumiał kurs, przestudiował go i zrobił grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...