Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje przykładu strzelaninki

a oto wymagania :P :

 

1.Zmieniający się sprite w zaleznosci czy kursor po prawej czy po lewej stronie ekranu jest

2.Naboje jako paski czyli ze jak dam sprita naboja to starzelając w prost ma sie pojawiac _ a w górny prawy rug /

3.Celownik

4.postac potrafi chodzic :P

5.Bron to maszynowka

6.Amunicja.

 

 

Noi mam nadzieje że sprostacie mojim wymaganiom i coś wykombinujecie.

 

Z góry dzięX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Zmieniający się sprite w zaleznosci czy kursor po prawej czy po lewej stronie ekranu jest

2.Naboje jako paski czyli ze jak dam sprita naboja to starzelając w prost ma sie pojawiac _ a w górny prawy rug /

3.Celownik

5.Bron to maszynowka

teraz to mi potrezbne bo tego niemoge wykombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Ja mam pomysł. Będziemy robić takie silniki, ale jako dodatki gex. Silnik taki będzie oferował gotowe skrypty i klocki... ale w zamian na samym początku gry będzie wyskakiwał wielgachny banner gmclanu (oczywiście będzie blokada przeciw próbie jego usunięcia) z informacją, że gra jest na takim a takim gotowcu.

 

I jak się wam podoba? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej będzie zrobić np. z funkcją init(), że obrazek z gmclanem będzie w pliku i na starcie będzie sprawdzana suma md5 i jak nie będzie się zgadzać to przerwać grę odpowiednim komunikatem. DLL można by było włączyć do aplikacji stand alone (tak jak obrazek :P). Lepiej nie robić w "Creation Code" bo jak tworzy rooma to nie ma "Creation Code".

EDIT:

A oto przykładowy obrazek: :)

lol.png

 

Przepraszam za offtopic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

hmm. myślałem żeby wam zrobić porzadny (ale taki z prawdziwego zdarzenia) silnik gier RPG (ze sklepami, itematmi i eventami, praktycznie gotową grę już do przejścia w 10 minut), ale pod GM6 - ale po pomysle Ranmusa muszę sie zastanowić poważnie czy nie pod GM7 go zrobić... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...