Skocz do zawartości

Zablokowane Jak zostać modem


aaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba się podlizać adminowi ^^.

Żeby to zrobić musisz:

1.Zrobić jakiś wyczesany przykład, kupę artykułów, by zostać REDAKTOREM.

2.Gdy będziesz pisał poprawnie, miło, nie będziesz miał żadnych ostrzeżeń, itp, itd. zostajesz MODEM.

3.Gdy przyczynisz się do rozrastania strony, będziesz pisał różne dobre moduły zostaniesz ADMINEM.

 

To tylko tak ładnie brzmi - w naturze cholernie trudno zostać jest modem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, wszyscy co tutaj piszą to tak wiedzą jak dostawać moda, żę hej. Moderatora się nie dostaje ot tak sobie. Musisz spodobać się Ranmusowi, żeby dostać moda. Ja np. moderatorem zostałem niecałe pół roku temu, a na forum jestem od samego początku istnienia (mowa o nowym forum, na starym byłem pod koniec, od stycznia 2004), miałem okazję być rok testowym redaktorem na stronie (z czego dobrowolnie zrezygnowałem) i pomagałem trochę z początku przy Lidze 24.

-Robił dużo w GM'ie,

-Robił dużo dla forum

-Nie zadawał głupich pytań.

Może Jaklub tak, ale to nie jest uniwersalne dla wszystkich moderatorów ;p . Ja np. skończyłem dwie gry, słabo oceniane i tylko tyle :) . Zadawałem dużo głupich pytań początkowo i miałem nawet 3 warny, ale z czasem zeszły dzięki dobremu zachowaniu ;p .

 

Poza tym, Ranmus dawno mówił, że rekrutacji na moderatorów nie ma. Jak będzie potrzebny moderator, to Ranmus sam kogoś wybierze i sądzę, że raczej na początku spojrzy na osoby bez ostrzeżeń które są przez pewien dłuższy czas na forum, niż na ciebie. Wątpię, żeby Ranmus chciał na moderatora kogoś kto złamał czterokrotnie regulamin, a ostatni raz był całkiem niedawno bo w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Micanser ma rację. Bycie modem to ciężka sprawa. Musisz czytać pełno raportów, potem oczekiwać że ludzie się na ciebie obrażają za warny, musisz być obeznany w regulaminie, netykiecie, rtfm itp. rzeczach. Do tego, musisz mieć znajomość w obsłudze Invision Power Board ;p . Nic fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka reputacja :D ? Nie wszyscy lubią aaaaa na tym forum. A jak nie lubi się zwykłego aaaaa, to jak sie zniesie aaaaaa jako moda :P ? Aaaaaa myśli, że tylko warny się wstawia (zaraz napisze, że nie i wszystko wie i w ogóle). A tu trzeba siedzieć na forum, sprawdzać temat pomagać, kasować zbędne tematy, odbierać

raporty i takie tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Marcelot - są różne metody. Możesz w paint sobie zmierzyć, możesz wgrać program robiący za linijkę systemową (która podaje wielkość w pikselach, sam takiej używam w postaci wtyczki do Firefoksa, nazywa się MeasureIt), albo możesz ręcznie liczyć piksele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzunio, Micanser i Marmot mają rację - bycie modem to ciężka robota. Raporty - czasami niektórzy mają błędy i dają z 7 takich samych raportów, przeszukiwanie tematów, badanie sygnatur i tak dalej.

 

Ale jak już offtop to offtop (sorry) czy jest możliwość sprawdzenia wielkości sygnatury?

Painta nie znasz? Robisz screena sygnatury, a potem badasz jej wielkość w Paincie, narzędziem "Zaznacz". :]

EDIT: Marmot podał metody szybciej. A liczenie pikseli ręcznie jest chyba dla masochistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Obecnie nie uważam, aby była potrzeba na dokoptowanie jakichś nowych moderatorów.

I tak dobrze, że nie było pytania jak zostać administratorem, bo u mnie na HMT to kilka takich typów było, co chcieli zostać właścicielami strony nawet :P

Ale nikt nie chciał dać mi 1000 złotych za nią :P Może dla tego, że serwera nie dodawałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...