Skocz do zawartości

Zablokowane Zrobie przykład


Rekomendowane odpowiedzi

Zrub mi fizyke rzucania granata,oczywiście po jakimś czasie ma opadać,odbijać się od różnych powierzchni.

Dla zrozumienia dodam że chodzi mi coś a'la Rzut granatem w wormsach.

Oczywiście ma być celownik(kursor myszki).

z góry dziękuje.

To nie jest cała gra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz mi taki przykład gry: na dole cały czas jedzie do przodu czołg, który strzela rakietami, a nad nim latają samoloty, które bombardują czołg i ten czołg niszczy swoimi rakietami samoloty i rakiety samolotów.

Zamiast czołgu, samolotów i innych rzeczy moga być zwykłe kulki lub inne proste grafiki.

 

To nie jest cała gra, ja sobie dorobie więcej samolotów, poziomów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord marcelot:Poszukaj

Kamilgneral takie przykłady są tylko tzreba poszukać.

 

Ostatni raz się pytam:

Zrub mi fizyke rzucania granata,oczywiście po jakimś czasie ma opadać,odbijać się od różnych powierzchni.

Dla zrozumienia dodam że chodzi mi coś a'la Rzut granatem w wormsach.

Oczywiście ma być celownik(kursor myszki).

 

zrobisz czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz mi taki przykład gry: na dole cały czas jedzie do przodu czołg, który strzela rakietami, a nad nim latają samoloty, które bombardują czołg i ten czołg niszczy swoimi rakietami samoloty i rakiety samolotów.

Zamiast czołgu, samolotów i innych rzeczy moga być zwykłe kulki lub inne proste grafiki.

 

To nie jest cała gra, ja sobie dorobie więcej samolotów, poziomów itp.

Ten posty to zart, czy naprawde myślisz iż napsanie silnika to nie cała gra? 90% gry to silnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie olał nas, tylko wyobraż sobie jakby ktos poprosił cie o przykład silnika 3d z grafiką jak w oblivionie, oraz tak wielką mapą i mało pomieciążerną. Zaczął bys robić? Raczej nie o uznałbys to za zart. Jednak dla niego zrobienie czegoś na wzór maria to tak jak dla ciebie oblivion, dlatego nie bierze naszych próśb na serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto przykład dla proxa, zrobiony właściwie na standardzie GMa bez specjalnych zdolności matematycznych xD taki najprostrzy przykład :P

 

http://www.gmclan.org/up199_11_rzut_granatem.html

 

Jeśli ci nie pasuje, to mogę to też zrobić na dll'u GMphysics, tam napewno będzie dokłądniejsze to wszystko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja potrzebuje silnik gry z kamerą za plecami postaci oraz potrzebuje skryptu który np po nacisnięciu na budynek spiderman wypuszcxza siec i tam leci,ale nie dosłownie tylko ma sie bujac mój numer gg 5851344

 

pełno jest takich przykładów na tym forum, yoyo i na innych stronach GM - np na stronach estońskich.!!!

 

A ja chciałbym aby mi zrobić silnik w stylu DOOM 3 - z orginalną grafiką, muzą, modelami 3D i żeby klawiszem TAB przełączać trym FPS/TPS, a i żeby był trym multiplayer i zrób przyokazji w javie, żebym mógł soebie w autobusie na komórce pograc. Acha i oczywiście dodam Cie w creditsach ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...